ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 04:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Fıkralar
forum sohbet oyun basliklari
   Temelin Nadyaya Verdiği 100$ Dolar.
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CONSTANTlNE

CONSTANTlNE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2009 Çar 03:20:33      Temelin Nadyaya Verdiği 100$ Dolar.sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Dursun günün birinde Nadya isimli Rus bir bayanla evlenir. Bir akşam dusrun yemeğe en yakın arkdaşı olan Temeli davet eder. Temel de Dursunu kıramaz ve yeni evli çiftin yemek davetini kabul eder. Yemek gecesi Temel Nadyayı görür ve Nadyayı arzular. Yemeği yerler ve Dursun Temeli yolcu eder. Sabah olduğunda Dursun işe gittikten sonra Temel Nadyayla birlikte olma düşüncesiyle Dursunla Nadyanın evine gider ve kapıyı çalar. Kapı açan Nadya;

N-Hoşgeldin Temel, Dursunda az önce işe gitti.!

T-Yok yenge ben dursun için gelmedim senden bir şey istemek için gelmiştim?

N-Buyur tabi Temel elimden gelen bir şeyse yardımcı olurum.

T-Dun akşam sizi çok arzuladım ve sizinle birlikte olmak istiyorum?

N-Hımmm.. Peki Temel seninle birlikte olurum. Fakat bana 100$ vermen şartıyla.

Bunu duyan temel bir kaç saniye düşünür ve;

T-Şu anda üzerimde o kadar yok fakat bir yerlerden tedarik edince size haber versem olurmu?

N-Hı hı tamam ama fazla bekletme;)

Bunun Üzerine Temel vedalaşmadan hızlı bir şekilde arkasını döner ve koşarak evden uzaklaşır, Ertesi gün Dusrun yine işe gitmek için evden çıkar. 20 dk sonra evin Telefonu çalar ve Nadya telefonu açar, telefondaki Temel 100$ doları bulmuş ve Nadyayla birlikte olmak istediğini, müsait olup olmadığını sorar. Nadya da dursunun işe gittiğini hemen gelirse birlikte olabiliceklerini söyler ve telefonu kapatırlar. 5 dk sonra kapı çalar Temel içeri girer 100$ Nadyaya verir ve birlikte olurlar. Aynı günün akşamı Dursun yorgun argın işten gelir eve girer ve Nadyaya seslenip;

D-Karıcğım Bu gün Temel bize geldimi?

diye sorar, Nadya Dursunun herşeyden haberi olduğunu düşünerek korkulu bir sesle;

N-Eee Ev Evett kocağım geldi.

Dursun Tekrar sorar.

D-Peki sana 100$ verdimi.

Nadya artık tamamen Dursunun herşeyi bilidğini düşünür ve battı balık yan gelir diyerek;

N-Evet Dursun Temel bu gün bize geldi ve bana 100$ verdi. der.

Dursun bu cevabı duyunca yüzünü bir sevin ifadesi kaplayarak Nadyaya cevap verir;

D-Vayy Bee!!  Adam sabah beni yolda Gördü, "Dursun arkdaşım acil 100$ a ihtiyacım var. Şİmdi sen bana 100$ borç ver ben öğlene doğru senin eve uğrar yengeye 100 doları bırakırım dedi" Bu bizim Temel ne dürüst adam karıcığım yaa.

lXJoJoXl

lXJoJoXl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2009 Çar 03:27:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Herkese Dursun gibi bir Dost gerekli bence

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2009 Per 13:27:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hahaha vay çakal vayyy güzel fıkra
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir