ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 13:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Donanım - Yazılım
forum sohbet oyun basliklari
   Kendi yazdığım CC Arama Motoru :)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

peterpunk

peterpunk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2009 Çar 00:57:59      Kendi yazdığım CC Arama Motoru :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar geçen gün sitenin aramasında isim veya kelime ile kişi arama olmadığını gördüm. Bende bir arkadaşı arıyordum :)) tek tek 300 sayfa gezemedim bende ufak bi uygulama yazdım. Benim için sitede arama yapıyor ve aradığım kelimeye uygun olan bir sonuç yakaladığı zaman o sayfayı açıp işlemini tamamlıyor.

kelime arama bölümüne: aradığınız kişinin ismini, aradığınız kelimeyi: vip, yaş, online olanlar, bulunduğu şehir ve ya ülke ismi vb site içeriğindeki tüm bilgileri arayabilirsiniz :)

Arama kriterleri: Erkek, Bayan ve Fotoğraflı olup olmaması.

İçerik araması yaptığı için çok hızlı bir şekilde bulamaya bilir. Ama aradığınız kelime var ise kesin olarak bir sonuç döndürür.

Umarım site yönetimi için bir sorun olmaz.

İndirmek için: https://rapidshare.com/files/186827416/CC_Arama_Motoru.rar.html

(program .net framework 2.0 ve üzeri yüklü olan sistemlerde çalışır)

CrazyDuffy

CrazyDuffy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2009 Çar 03:43:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
hocam yha sen actionscript te bilyrsundur  ben site yapıyormda as3 te bazı sorunlarım oldu bi çözüm bulamadım bi dunya forum gezdım kımse yardımcı olmadı . Bilgin varsa yardımcı olur musun ?

peterpunk

peterpunk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2009 Çar 14:45:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Duffy actionscript veya flash ile ilgili pek birşey bilmiyorum malesef  silverlight veya .net tabanlı bir sorunun olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Bu arada programı deneyen oldu mu? :) basit bişey gerçi ama çözüm arayanlar için iyi çalışıyor.

CrazyDuffy

CrazyDuffy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Oca.2009 Per 05:14:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
tamam dostum sagol . Olursa bi sorun söylerim. Senin program güzel çalışıyor fakat ben kendimi aradım mesela duffy yazarsam cıkmıyor illa d harfini büyük yazmak gerekıyor bunu geliştirebilirsen güzel olur bence , büyük küçük duyarlılığı olmasa yani anlatabıldım umarım .
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir