ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 19:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   HOŞÇAKALIN HEPİNİZ...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

eatesler

eatesler resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2009 Çar 15:01:32      HOŞÇAKALIN HEPİNİZ...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

sevgili arkadaşlarım biliyorsunuz ki kısa bir süre önce aranıza katıldım ve bu kısa sürede ne mutluyumki hepinizle tanışma şansı yakaladımüstüne bir de ayın popüler üyesi oldum.ilk başlarda çok şaçma gelen bu site sizleri tanıdıkça kazandığım dostlukların farkına varınca vazgeçilmezim oldu.hoşuma giden gitmeyen bir çok şeyle karşılaştım ama bence bu siteye girmekle çok iyi etmişim. gerçekten aranızda nette olabilicek en sağlam aile bağı var ve bende buna şait olduğum için gururlanıyorum.eatesler hürrem ablanın deyişiyle ester ki neşter dese daha sinir bozucu olur sanırım  bugünden itibaren 6 ay ingiltere cambrige e dil okuluna gidiyor.güneş ablanın murat abinin şait oldugu küfürlere rağmen ccahu ajanımıza kıl olmama rağmen murat abiyle vedalaşamama rağmen güneş ablanın her gece abla abla diye başlayan cümlelerimle kafasını ütülememe rağmen :) sayısız kız tavlayıp bazı diğer kızların ya sen hepimize mi ay şeyleri söylüyosun demesine rağmen şizofreni tavlada yenip yenip yine yenmek istememe rağmen sofu abiyle bi türlü tasavvuf işine girememe rağmen nickini hatırlamadıgım bi çok dostum arkadaşımla yaşadıklarıma rağmen SİZİ SEVİYORUMhepiniz hakkınızı helal edin.HOŞÇAKALIN...

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2009 Çar 16:04:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Güle Güle Sana
Yağmur hiç dinmiyor,
her damla keder sanki
Sensiz gün bitmiyor,
bu kader benim sanki
Güle güle sana
yolun açık olsun
Güle güle sana
seni tanrım korusun
Akşam gün olmuyor
her an bir asır sanki
Bütün dünyam bitmiş
o ben ben değil sanki
Güle güle sana
yolun açık olsun
Güle güle sana
seni tanrım korusun
Bir ümit ve bir resim
Hepsi bir damla gözyaşı
Ardından kalan senin
Güle güle sana
yolun açık olsun
Bütün güzel şeyler,
hepsi senin olsun
Güle güle sana yolun açık olsun
Güle güle sana seni tanrım korusun

syrna

syrna resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2009 Çar 16:26:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hoşçakal Ege :) Seni Tanımak Güzeldi...

banu2020

banu2020 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2009 Çar 18:29:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ege gitmeni istemiyorum...ben hani demo olarak girerdim de sana bebeklik yapardım yaa  da sen gelirdin bebek olarak fare gibi milletin ayağında dolanırdık  sonra birbirimize kalp yapar gülerdikkk ben bundan sonra bebek olarak giremem çünkü ben bebekken senden başkası sevsin istemem başkasının ayak dibinde uyuyamam  ama ne yapacağımı biliyuorum  kedi olarak girip senin sinir olduğun tiplerin ayaklarına çiş yapıcam eee ne de olsa yapmadığım şey değildi  bu siteye gireli bir hafta oldu seni tanıyalı 2 günn.. keşke girer girmez seni tanısaydım keşke sen bnm dikkatimi çekmeye çalışırken bende sana o zaman karşılık verseydim de bu kadar geç olmasaydı tanışmamız seni çok özlicem ege çabuk git gel olur mu   .....

eatesler

eatesler resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2009 Çar 18:33:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 uzakta bi bakış var seni arayan...
dokun kalbime bi heycan var seni yaşayan...

bekle beni meleğim artık seninle yaşlanıcağım...seni cok seviyorum....
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir