ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 10:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> İlanlar Duyurular > Arıyorum
forum sohbet oyun basliklari
   BU ŞİRİN KÖPEĞE İSİM ARIYORUM
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xXxfactorxXx

xXxfactorxXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 20:31:03      BU ŞİRİN KÖPEĞE İSİM ARIYORUMsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Aşşağıda resmi olan evimizin yeni neşesi daha bir aylık safkan sibirya kurdumuza isim arıyoruz. Kuçağımdan hiçinmediği için fazla detaya giremiyorum. Aşşağıda resimleri bulunuyor sizlerinde yardımıyla  bu şirin şeye güzel bir isim bulalımm.

FIYONA

FIYONA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 20:35:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ya bir durmadı yerinde:)

köpüşümüzün adı papuç olsun bence

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 20:56:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

taze bitti be hacı

google a sor belki vardır... :)

ciD3LyCH0CuK

ciD3LyCH0CuK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 22:13:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SOKULLU 

xkinix

xkinix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 22:33:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Nobre  

XxErisXx

XxErisXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 22:48:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

PITIRCIK OLSUN

bedost

bedost resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 23:16:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

dost koy yazılışı dhost olsun

xXxfactorxXx

xXxfactorxXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2009 Pzt 00:15:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kendisi Erkek tir.Ona göre isim bulalım arkadaşlar.Asil Bir Kurt bizimkisi.3 saatte 8 kes çiş yaptı 2 kes kaka :)

Dhost Güzelmiş..Eğer daha yaratıcı bir sim bulamazsam bu ve prens ve Seth den birini seçeceğim..

releasing

releasing resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2009 Pzt 04:00:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ne isim vereceğini bilmiyorum ama ne isim vermeyeceğini biliyorum.Köpeğe arap ismini vermeyeceksin!

Köpeğe ’Arap’ ismi Arap yurttaşı kızdırdı

2 Şubat 2009

Hasan KIRMIZITAŞ-Ali LEYLAK / DHA

İzmir’de denize düşen ve ’Arap’ diye çağrılan bir sokak köpeğinin kurtarılma çalışmalarının bir televizyon kanalında haber olarak yer alması, Şanlıurfa’da yaşayan Arap asıllı yurttaşları kızdırdı.

Şanlıurfa’nın merkeze bağlı Dalbaşı Köyü Muhtarı Ragıp Karadağ, Arapların aşağılandığı iddiasıyla, 5 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

GEÇEN hafta İzmir’de Cumhuriyet Meydanı sahilinden denize düşen bir sokak köpeği, vatandaşlar tarafından kurtarıldı. Denizden çıktıktan sonra kurulanıp sevilen ve bazı vatandaşlar tarafından ’Arap’ diye çağrılan köpeğin hikáyesini konu alan haber bir televizyon kanalında yayınlandı. Şanlıurfa’nın merkeze bağlı Dalbaşı Köyü’nün muhtarı olan ve haberleri köy sakinleri ile birlikte izleyen Ragıp Karadağ, köpeğe ’Arap’ ismi verilmesine tepki gösterdi.

Aşağılanıp hakarete uğradıkları iddiasıyla avukatı Eyyüp Oktay aracılığı ile Şanlıurfa Sulh Hukuk Mahkemesi’ne 5 bin liralık manevi tazminat davası açan Muhtar Karadağ, Anadolu’nun her yerinde bir insana hakaret edilmek istendiği zaman ’köpek’, ’it’ şeklinde hitap edilir. Haberleri izlerken köpeğe’Arap’ denildiğini duyunca Arap asıllı tüm Türk vatandaşları gibi rencide oldum dedi. 500 nüfuslu Dalbaşı Köyü’nde köy sakinleriyle birlikte gazetecilere açıklama yapan Karadağ, şunları söyledi:

Denize düşen siyah bir köpeğin ’Arap, Arap’ diye çağrılması beni çok üzdü ve dava açmaya karar verdim. İnsan ırkının hayvana benzetilmesi tasvip edilemez. Herkesin onuru, hassasiyeti var. Bugün televizyonlarda sigara, içki görüntüleri mozaikleniyor. Yine hakaret içeren sözler konuşulduğu zaman bu ses ekrana ’Bip’lenerek ulaştırılıyor. Ama bizlerle alay edercesine hayvana ’Arap’ denilen söz hiçbir engelleme yapılmadan ekrana yansıtılıyor. Bunun kabul edilebilir veya maruz görülebilir bir tarafı yoktur. Ben de Türkiye’de yaşayan Araplar adına dava açtım.

Rencide olduk- Şanlıurfa’nın merkeze bağlı Dalbaşı Köyü’nün muhtarı olan ve haberleri köy sakinleri ile birlikte izleyen Ragıp Karadağ, köpeğe ’Arap’ ismi verilmesine tepki gösterdi.

lllKURTlll

lllKURTlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2009 Pzt 04:10:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ßenim sibirya kurdunun adı alex di ::) tabi şimdi öldü uzun zaman oldu  erkekti  fenerbahceliydim o zamanlar alex meshurdu :) cocukcaydı ama öyle koymustum kız arkadasımınkide kupır diye koymustu belki koyarsın :))
CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir