ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 00:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   Erkeklerin Bayan Nick Kullanması..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2009 Çar 00:19:06      Erkeklerin Bayan Nick Kullanması..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Chatcity içerisinde bayan nickle dolaşan erkekler neden ban alır hiç düşünen oldumu ?

Bazı online oyunlarda bayan nick açmak o kadar yadırganan birşey değildir çünkü bunu yapmak yapan kişiye ölemli bir şey kazandırmaz.

Chatcity de ise bu konunun bu kadar önemli sayılmasının nedeni; bayan nick aracılığıyla tecrübesiz ve çabuk kanan kullanıcıların menfaatlerini koruma amacıdır.
Chatcity içindeki alışverişlerin -clup açmak hariç- hepsi bildiğimiz üzere " ¢¢ " adını verdiğimiz sanal para satın alarak yapılır ve bu alışverişin kişilerin edindikleri arkadaşları arasındaki paylaşımı, borç vermeyi, zor gün dostu olmayı sağlamak içinde " ¢¢ " transferi olanağı sunulmuştur. Bunu rencide etmek isteyen kullanıcıları engellemek için Chatcity yönetimi üzerine düşen görevleri olabildiğince yapmaya çalışıyor. Benimde bu konuda bir katkım olması gerektiğini düşündüm chatcityi seven 4 senelik bir kullanıcı olarak.

Dikkat etmemiz gereken tek şey çok iyi tanımadığımız bir bayana kesinlikle " ¢¢ " transferi yapmamak.

Bayan nick açıp chatcity içinde dolaştığımda bu tuzağa benim en ufak çabam olmadan kendiliğinden düşenleri gözlemledim. Bir kaç örnek diyalog yazmam gerekirse;

- Tamam bu nickin sana ait olduğunu söylemem. Fakat 1 hafta sevgilim rolu yapacaksın (bunu söyleyen çok yakından tanıdığımız birisi)

Bana özelden asılan yine çok yakından tanıdığımız bir kişiye  xxxx abi banada  mı asılıyorsun ? diye sorduğumda aldığım cevap;
- La Ahmet senmiydin. Söylemesen kaza kurşununa kurban gidecektin

Bir arkadaşıma bayan nickimi açıklayıp dua et söyledim yoksa süründürürdüm diye takılmamın sonucunda aldığım cevap ilginçti;
-Asıl sen dua et açıkladın yoksa

Ayrıca benim ısrarla istememe rağmen bana;
-Eğer almazsan konuşmam..
diye telkinde bulunarak beni kendin kaşındın diyerek o tipi almaya mecbur bırakanlarda oldu.

Arkadaşlar sonuç olarak hediye sizin için değerli olan ve çok iyi tanıdığınız insanlara verilir. Tuzağa düşmeyin ve herkese güvenmeyin sanal bir yaşantıda her karakterde insan karşımıza çıkabilir. Bu anlattığım olaylardaki arkadaşlar bana rastlamamış olsalar daha çok rencide olabilecek duruma düşerlerdi.
Dikkat edelim !..

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IIEsintyII

IIEsintyII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2009 Çar 01:19:05sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
teşekkürler paylaşım için çok önemli bi konu acmıssın emeğine sağlık..
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir