ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Haziran 2024, Pazartesi 11:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Ben Varım Ama Sen Gittin Anne
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2009 Çar 20:23:53      Ben Varım Ama Sen Gittin Annesohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ben Varım Ama Sen Gittin Anne

Saçları iki belik örülmüş bir kız çocuğu vardı. Duvar kenarın da oturmuş yanaklarından süzülen gözyaşlarının tuzuyla öksüz karnını doyurmaktaydı.Yamalı elbiselerinden sızan soğuk, bedenini kuşatırken içini özlemleriyle uzanan bir ana kucağı sarıyordu.

Ayakların da eskimiş naylon bir ayakkabı,diz altlarına kadar zoraki çekilmiş çoraplarıyla isyandan uzak ,minik bedenin de tevekkül eden masum bakışları, arnavut kaldırımların da süzülmekteydi.Birden irkiliverdi küçük bedeni.Unuttuğu bir şeyi hatırlar gibi hızlı adımları minik bedeninde atarken, gölgesiyle yüreği yarışır gibiydi.Aniden durdu.Diz çöktüğü ıslak topraklara bakan nemli gözlerle şubatın ayazına aldırmadan birkaç ot yoluverdi.Sağı solu, eskimiş hırkasının kollarıyla sildi, sonrada akan gözyaşını..buz gibi mermerleri bir kadife teni okşar gibi okşadı.Parmak uçlarıyla gözlerinin önün de bir hayal çiziverdi sonra da toprağa bir çiçek çizdi ve kokladı.Öyle bir kokladı ki içine kaçan kumlara bile aldırmadı.Anacığına hediye edeceği tek hediyesiyse bir kendi bir de hayallerini süsleyen çiçek bahçesinden bir küçük karanfiliydi

İyiki doğdum, doğum günüm kutlu olsun anne ama neden gittin ki.. özlüyorum seni.Suçlu benmiyim dogmasam acaba ölmezmiydin ..ama göremeden gittin ya bu acı ağır geliyor anne bana.Yine bekliyorum gel olur mu otur bahcemdeki duvarımın dibine….Ben varım ama sen gittin anne. Selam söyle göremediğim dedeme ve annanneme…Unutma ne zaman yagmur yağsa benden de bir gözyaşı toplar getirir sana

Sen seslen yeter ki bir yanım acır bende gelir otururum kalan yalnızlığımla yanına..
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

mixflay

mixflay resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2009 Çar 20:28:41sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
ay anneme sarılıp öpesim geldi  iyi varsın annem iyiki yanımdasın tşkler manolya böle birşey yazdığın için
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir