ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 14:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   MrBeng and ceo3423 Ün Eşsiz Planı (:
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FmuratB1907

FmuratB1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 16:47:38sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
DAVETSİZE KATILIYORUM KİSE AŞJANLARI SORGULAYAMAZ YALAKALIK LARINI BENDE GÖRDÜM ALLLHTA N BUNDAN SONRA BİŞEY YAPAMIYACAK EMMMMELLLLERİNE BİZLERİ ALET EDEMEZZZZSİN GARRRRRRRRDAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 16:54:50sohbet oyun linki
Bu Fenerbahçeli Arkadaş Konuyu Anlaın mı Gardaş Ne Diyorsun Sen Ne Yalakalığı....Artık Userlar Yalakalık İçin Yıldızlara mı Düştü Mantıklı Olun Koçum....Adamın Amacı Yalakalık Olsa MrBenge mi Yapacak Ozziegirl e mi Düşün Bi Dawoş Olm Adam Yıldız İstese cc03 e Veya Briw e Gider Briw cc03 Kime Yok Olmaz Demiş Kimden Kefil İstemiş Bunlar Belli ki Ceoyu Yıpratmak İçin Yapılan Şeyler Bırakın Siz Yıpranırsınız..Konuyuda Kapatın Kanıtsız İddia İddia Değildir....

MrBeng

MrBeng resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 18:43:05sohbet oyun linki

Acıklama yapmam gereken bir konu olursa yaparım.  sen hatanı biliyorsun. ceo yuda tanırım senide tanırım .kişisel olarak sorunum olursa seninle endişe etme diyer nickle yada üzerimde  yıldız olmadan senle  özelden konuşur bir cözüme ulaşırım.

Ama yıldız varken benden anlayış yada tölerans bekleme .herkes için geçerlidir

Arkadaş olmam  o kişiyi korurum anlamına gelmes. haklı haksız olmanızda beni baglamaz. Beni cc içerisindeki davranışlarınız baglar.  

Ceza vermek ajanların hoşuna gitmiyor bu bir gercek ama sizlerde ceza alamk için caba sarfetmeye calışmayın .Neticede  ceza bir haksa yerini gene bulacaktır ben yada diyer ajanlar tarafından. 

Düşünmeki bu yazın ve log yüzünden sana tavır alıcagımı .CCdeki davranışlarına göre davranıcam diyer kişilerle eşit şartlara sahipsin .

Konuyu bana taşıman senin kendi dogrun .sana acıklama yapmıyorum bilgi veriyorum . .Buraya yazmış ve eklemiş oldugun log lar ve ajanlar için yapılan haksız yorumlar için bir not yazmak istedim.

iyi sohbetler  cc sakinleri    MrBeng    (  YILDIZLI AJAN )

SAYGILARIMLA

ccExpresi

ccExpresi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 19:23:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
RASQUTIN..! Eskilerin yıldızlı ajanı kruk... Son zamanlarda cc deki devamlılığını eleştiri için görüyorum. Kendince edindiği sorumlulukları bırakıp, amaçlarının bir takım inatlarına yenilgisinden midir bilmem her alanda kendine yeni yeni saldırı hedefleri arar olmuş.Bu yeni kimliği ile öldürdüğü eski kimliklerin öcünü yerli yersiz saldırıları ile herkesten çıkarmaya çalışıyor... Hırsları mağlubiyete uğramış biri olarak yaptıklarını doğal karşılasakta, aşırısını hedeflerine dahil etmemeli.
        Buradaki eğlence ortamını, olup bitenleri en iyi gözlemlyen biri olarak sürekli saldırı halinde oluşu, bunun için özel çabalar sarfedip acemi dedektif edalarıyla sürekli delil arayışı eski kimliklerinin ehemniyetini kaybettiriyor.
        Sevgili RASQUTIN! senin tabirinle raşak, önerilerinle bir tarafından okuduğumuz o kelimenin anlamı sadece orda ifade ettiğin, anlatmak istediğin gibi olmuyor... Yersiz hazımsız saldırılarda bulunulduğundada alem için kullanılır, seninde takdir edeceğin gibi... Bence saldırı yayınına kısa bir süre için ara ver ve düşün hırslarının esiri olmak yerine erdemini ortaya koy ve kendine yeni hedefler belirle. Almış olduğun hatalı kararların faturasını seninle ilgisi olmayan sade ve başarılı olmak isteyen şansa ihtiyacı olan insanlardan çıkarma... Tavisye!!!

llllDaWETSiZllll

llllDaWETSiZllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 21:06:48sohbet oyun linki
Log layın ..... Litroş ben sana bunlar kanıt mı dedim ? Bana inanırsın veya inanmazsın kimseye ısrar veya kanıtlama çabasındda olmıycam .... Alın cc nizi başınıza çalın Hiç niyetim yok burayı kafama takmaya Sizle uğraşmakta istemiyorum makaramı yaparım chat ımı chutumu yaparım :):)  Cc sorunlarını çözmeye çalışmıyorum dert etmeyin  tasalanmayın sakın geceleri rahat uyuyun :))

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 21:29:26sohbet oyun linki

loglayıp koyduğum şeylerin doğruluğunu tartışacak değilim bu biter...

ccExpres medeni cesaretinden dolayı kutlamak isterim...herkes seni tanıyor biliyor bak lütfetmiş yorum yazmışsın...sakın ola diğerleri gibi yüzün tutmadığı için değişik nicklerle yazma hemihep böyle cesur isterim.umarım tanışırız

şu yıldızlı ajan KruK mevzusunada bir açıklık getirelim.Şundan emin olun bir kullanıcı olarak yapılabilecek herşeyi yaptım bu sitede. bu kadar söz yeterli gerisi hayal gücünüze kalsın.burayı bir amaç değil araç olarak görüyorum...uzun vadeli planlarımı gerçek hayatımda yaparım.bundan 1 sene şef olabiliriyim diye kurgulamam kafamda,MrBeng cim bak güzel kardeşim,senin koyun gütmüşlüğün kadar benim çoban görmüşlüğüm var.artistlik yapma bana ne halt ettiğini çok iyi biliyorsun..eğer iş çirkefleşmeye gelirse onunda alasını yaparım merak etme.potansiyel herşeyim ben bunu kazı kafana,feriştahı gelsin...

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 22:12:12sohbet oyun linki

llllDaWETSiZllll :
Log layın ..... Litroş ben sana bunlar kanıt mı dedim ? Bana inanırsın veya inanmazsın kimseye ısrar veya kanıtlama çabasındda olmıycam .... Alın cc nizi başınıza çalın Hiç niyetim yok burayı kafama takmaya Sizle uğraşmakta istemiyorum makaramı yaparım chat ımı chutumu yaparım :):)  Cc sorunlarını çözmeye çalışmıyorum dert etmeyin  tasalanmayın sakın geceleri rahat uyuyun :))

Konuyu Nasılda Bu Hale Getirdin Dawoş Cc Benim Babamın Malı mı Belki de Noa mıdır Ne Karı Ağrısıdır Bu Kimliği Belirsiz Kişinin Bana Yaptığı Haksızlıklar Sizin Burda Aldığınız 5 10 Dakikaların Yanında Ne Olduğunu Bile Düşünemezsiniz.... Düşün Konuş Kardeş Yemişim Cc sini Bi İddia Var Bende Kanıt Gösterin İnanayım Dedim Sana Niye İnanmayayım..İstediğin Kadar Karıştır Ben Ne Yaptığımı Bilirim Savunduğum Kişininde Öyle Sende Rahat Uyu Kardeşim...

ccExpresi

ccExpresi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 23:38:21sohbet oyun linki
Sevgili Rasqutin..! Şunu bilmenizi isterim ki, ne cesaretimden nede açık sözlülüğümden taviz vermeyeceğim... Yazıma getirdiğiniz yorumda sizden beklediğimi bulamadım. Burada ne kimsenin güttüğü koyunlar nede sizin dürttüğünüz çobanlar söz konusu. Sizin yapmanız gereken geçmişte varlığınızın buradaki faydasi gibi şimdi de devam edişi olmasıydı... Ancak, almış olduğunuz yanlış kararların sorumlusunu buradaki heveslerden çıkarmak yanlışınız. Amaçlar doğrultusunda araçlar geliştirilir bunu unutmayınız. 
         Bu sitede yapmış olduklarınız takdiri gerektirmiş olabilir... Ne var ki dün geçmişte kaldı, bu günü kurtarmanın çabası içersinde yaptıklarınız zarar vermeden olmalıdır.Niyetim kimsenin sahte poh pohları ile şak şak bekleyişi değil, cc içersindeki üslubunuzdan rahatsız oluşumdur... Dişiniz kime gücünüz yeterse geçer... Politikanız sağlam tebrik ederim... Siz kimin dişleneceğini iyi biliyorsunuz fakat küçük bir ayrıntı var bu kadar efor sarfiyatınız geçmişi geri getirmeyecektir. Eğer ısrarla çabanız geçmişteki popileritenizi geri getirmekse, kulvar değiştirip farklı alanlara adım atınız. Eeee.... Bizden bu kadar naçizane tavsiyemiz. 

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2006 Çar 00:52:58sohbet oyun linki

benden beklenmeyen şekilde cevap vereyim yine o zaman..

Öneri için teşekkür ederim dikkate alacağım

llllDaWETSiZllll

llllDaWETSiZllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2006 Çar 00:58:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nereden nereye! Valla helal Olsun size ne diyim ama bu zaman da bişeyle geçicek değilmi :))

Merak ediyorumda Acaba siz burda değerli zamanlarınızımı geçiriyorsunuz Yoksa değersiz zamanınızımı ?

CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir