ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 02:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   (Dawetsizin Başlığı Bu) İçindeki Yıldız..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 03:08:42      (Dawetsizin Başlığı Bu) İçindeki Yıldız..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

daw söz sende

llDaWeTsiZll

llDaWeTsiZll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 03:11:20sohbet oyun linki

llDaWeTsiZll

llDaWeTsiZll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 03:15:49sohbet oyun linki

2 kere yolladımki Gözünüze gözünüze sokayım diyee...(çaktırmayın yanlışlıkla oldu)

Olaya bak ya Yıldızlar egolarını tatmin ediyor :))  Bu rıfat varya bu rıfat daha geçenlerde özelime küfreden insan ..2 gün öncede özelmie " senle yakında görüşücez bekle beni" yazdı ben hala ne demek istediğini anlıyamadım

.... Delikli yıldız çıktı çıkalı mertlik bozuldu zaten Sonrada diyorlar Dawetsiz neden küfür ediyosun .. E verirseniz yönetimi böyle Çapulculara ....... Sabır sabır diyorum....

beyazkurt

beyazkurt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 03:20:12sohbet oyun linki
MrBeng ile Ceonun konusunda yazdığım gibi ,ben şuna kılım oyüzden cezamıda veriririm,ceza vermek içinde zaman kollarım muhabbeti saçma, beyazkurt kim ki eleştiriyo diyenler çıkabilir.. Sağ Duyunuzum ben :)) veya başka bi deyişle CC halkının içinden biriyim Sağ Duyumun sölediğine inanır ona göre yorum yazar ve yine ona göre eleştiririm..Mükemmel değiliz,nekadar bazılarımız öyle olduklarını iddia etmiş ve ediyolarsada :)) firat kardeşim yıldız almandan onur ve gurur duymuştum,ayrıca inan cezalarınıda yerinde buluyorum fakat uyuz olmak,sinir kapmak ve bunları loglatmak ajanlıktan önce sana yakışmaz herkes birilerini koruo doğrudur herkes birileriyle grup olmuş süre gelen muhabbetlerin içine diğerleri dahil edilmiyo buda doğrudur ama ajanlığın kuralı sabır değilmi zaten :)) Cheflerden bi ricamız olabilirmi? Ajanlık Kuralı 4-Kişisel hakaret olmamasına karşın ,A, demeyi sinir olduğunuz kişilere karşı fırsat bilmeyin..

Vernon

Vernon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 03:25:13sohbet oyun linki

Bu Olaya BireBir Şahit olarak Söylenecek fazla Söz olmadıgını Log ların Heşeyi anlatıgı bariz ortada.

Not: reklamcifirat1 Kardeşim ceza veriken konulların nerden nereye geldigini görmeni tafsiye ederim aha ben gördum bu böyle dedi diye küt diye ceza vermek olmaz burda benim kufur etmedigim sadece Dawetsiz e sözüne karşılık bir söz söyledigim ortadadır hatta bunun daha öncesi var veronica arkadasımızın sözünden dolayı davetsiz bir kelime söyledi bende ona o şekilde cevap vermiştim eyer sen ona kufur diyorsan sana hiç bir şey demiyorum Sen cc de en kral ajan olursun.

llllDaWETSiZllll

llllDaWETSiZllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 15:13:30sohbet oyun linki
Ben Yıldızlarda pek suç bulmuyorum aslında , Bunları göre göre bunlara görev verenleri suçlu buluyorum.....
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir