ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 19:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   İlan Edilen Nüfus Ve Seçmen Sayısı Yanlış..!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2009 Cmt 02:52:56      İlan Edilen Nüfus Ve Seçmen Sayısı Yanlış..!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Seçmeni elektronik ortama kaydetme süreci 1979 da başladı, nüfusa dair süreçse daha da eski. Gelinen noktada TÜİK in de YSK nın da rakamları hatalı...
İlan edilen nüfus ve seçmen sayısı yanlış!

Çelişkili durum
Başbakan Yardımcısı Ekren ve İçişleri Bakanı Atalay, 21 Ocak ta nüfusu açıkladı: 70 milyon 586 bin. Aynı toplantıda seçmen yaşında, yani 18 ve üstü yaşlarda 48 milyon 249 bin kişi olduğu açıklandı. YSK ya göreyse 42 milyon 571 bin seçmen var. Bu seçmen sayısı doğruysa nüfus 63 milyon 539 bin olmalı.
Tahmini sayılar
Açıklanan nüfus doğruysa da seçmen sayısının 47 bin 292 olması gerekir. Değerlendirmelerime göre tahmini rakamlar 2007 itibarıyla şöyle olmalı: Yaklaşık nüfus 66 milyon 400 bin, yaklaşık seçmen sayısı da 44 milyon 500 bin...

Umut Oran: CHP yönetimi iktidara gelmeyi istemiyor!
CHP lideri Baykal a rakip olmaya hazırlanan işadamı Oran a göre CHP yönetiminin emeklilik yaşı gelmesine rağmen, alttan yetişen kimse yok...
ttttttUmut Oran: CHP yönetimi iktidara gelmeyi istemiyor!
Meslek ve hizmet
CHP liderliğine göz koyan işadamı Umut Oran a göre CHP yönetimi, ülke iktidarına talip değil. Oran, "Çıkışımın yeni bir siyaset anlayışının çıkışı olacağına inanıyorum. Siyaseti meslek edinenler değil, hizmet etmek isteyenler de buna katılacaktır" diyor.
Emeklilik yaşında
Oran ın sözleri şöyle: "Hep Türkiye de siyasete girilmez dedik, buraları birilerine bıraktık. CHP de yönetim yaşı emeklilik düzeyinde, ama alttan gelenler yok. Sistemsizliğin içine girip yıpranmaktansa, tepeden tırnağa yeni bir anlayışla müdahil oldum, ezberi bozdum."
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir