ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 11:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   AJAN KADROSUNDA DEĞİŞİKLİK
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xCHEEFx

xCHEEFx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2009 Pzr 09:08:22      AJAN KADROSUNDA DEĞİŞİKLİKsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

SELAMLAR                 

yeni ajan kadromuzda bi takım değişimler söz konusu olmuş gold ajanımız muratugras82, gümüş ajanlarımız tUrUnCuBaSLlkLIkIz, ExuLLa nın rozetleri geri alındı bence yerinde bi karardı çünkü cc ye online süresi fazla olan arkadaşlarımız ajan kadrosunda yer almalı ayrıca çifte standart yapmayan ajan gerekir cc ye bence şef kategorisine de el atılması gerekir infumum uzun bi süredir askerde olduğu için şef olarak sadece cc03 yer almakta, bence gold ajanımız REMRON u da şef kategorisinde görmek gerekir. 

SAYGILARIMLA

xCHEEFx

sessizlikxx

sessizlikxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2009 Pzr 10:35:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
cheef sen kendine önce bir kişilik bul ondan sonra burda sef ajan yazma hakkın olsun infumum zamanında yarana çok tuz bastı galiba :)REMRONA sıra gelene kadar bu zamana kadar emek veren bir çok ajan var kendine sef seciyon galiba dengesiz user :))))

rastgeIe

rastgeIe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2009 Pzr 12:32:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
murat hocamın görevden alınmasına sevindim nedeni ise artık daha geniş şakalaşabileceğiz hocam  gelde iki kişi bulup tartışalım sataşalım:D

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2009 Pzr 12:32:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

tUrUnCuBaSLlkLIkIz

zaten cc semalarında çok nadiren rastladıgımız bir arkadaşımızdı..herkes sanal ortama uzun sure takılmak zorunda değildir ama bir ajansanız takılmanız gerekmektedır..demiyorumki arkadaşımız görewini yapmıyor..elbette yapıyordur ama yeterince katkıda bulunabildiğini düşünmuyorum.. yerınde bı karar olmuş herkese yenı hayatında başarılar dilerim...

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2009 Pzr 13:20:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Lanetli bir arkadaş listem var. Listemdeki ajanların rozetleri birer birer gidiyor.
Jisell, zuzu, Özko... Rozetini seven beni silsin. 

CLumSyI

CLumSyI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2009 Pzt 19:21:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ajan kadrosunda baya bi eksiklikler görüyorum...Bidahaki Seçime Ajanlıga Bende Adaylığımı koyuyorum..CCyi düzeltecek kurtacak tek adam olarak bana herkesin ihtiyaçı olduğunu anladım ccnin..En kısa zamanda rozetli bi CLumsy olarak  karşınızda gözükme dileğimle.(cc03 çook sevinecek bu habere)

Brut568

Brut568 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2009 Pzt 19:27:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Clumsy kardeşime canı gönülden katılıyorum. Artık bu Chatcity platformunun bazı karın ağrılarından kurtulup yerine ahlaklı, efendi, terbiye abidesi ve namus timsali ajanlara ihtiyacı var. O yüzden bende koyuyorum adaylığımı..

Saygılar.

lIKSK

lIKSK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2009 Pzt 19:31:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Brut568· :

Clumsy kardeşime canı gönülden katılıyorum. Artık bu Chatcity platformunun bazı karın ağrılarından kurtulup yerine ahlaklı, efendi, terbiye abidesi ve namus timsali ajanlara ihtiyacı var. Bende koyuyorum adaylığımı..

Saygılar.

ben de mi koysam ne

ENC0Z

ENC0Z resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2009 Pzt 19:53:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·lIKSK· :
·Brut568· :

Clumsy kardeşime canı gönülden katılıyorum. Artık bu Chatcity platformunun bazı karın ağrılarından kurtulup yerine ahlaklı, efendi, terbiye abidesi ve namus timsali ajanlara ihtiyacı var. Bende koyuyorum adaylığımı..

Saygılar.

ben de mi koysam ne

Bende Koymayı düşünüyorum ama Bakalım

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2009 Cmt 05:19:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Remron bence sefliği Allahına kadar güzel yapar :) muratın ve exullanın ajanlıktan alınması haberinede bayıldım

Doğru tercih........

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir