ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 20:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Güzel Sözler
forum sohbet oyun basliklari
   DüRüST OLMaK EN iYiSi
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

A-J-A-N

A-J-A-N resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2009 Pzr 18:24:47      DüRüST OLMaK EN iYiSisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

İşadamı, ofisinde geç saatlere kadar sekreteri ile ciddi  ciddi çalışır. Geç olmuştur, günün yorgunluğuna ek olarak acıkmışlardır.
Hadi çıkalım artık, gidip bir şeyler yeyip evlerimize gidelim çıkarlar, bir lokantada iyi bir akşam yemeği yerler, biraz da alkol alırlar,
sora işadamı, sekreterini evine bırakır. O ara, sekreter,  nezaketen, bir kahve içmek isteyip istemediğini  sorar.
İşadamı da neden olmasın diye düşünüp kabul eder. Kahveyi içki takip eder, içkiden sonra ruhlar ısınır ve birlikte  olurlar. 
İşadamı kalkar, evine gider. Sabah 04 civarıdır. Arabayı  parkeder, cebinden bir tebeşir çıkartır, ceketine pantolonuna bir kaç çizik atar
biraz tebeşir tozu serper ve içeri girer. Karısı ayakta beklemektedir. Neredeydin ? diye sorar.
İşadamı da ; Aysel le geç saate kadar çalıştık, sonra yemeğe gittik, onu eve bıraktım yemekten sonra, ama beni kahve içmeğe çağırdı,
kahveydi, sohbetti, içkiydi derken kendimizi yatakta bulduk,  ancak toparlandım, geç kaldım, özür dilerim karıcım der. 
Yalancııııı ! Yine bütün gece o zibidi arkadaşlarınla bilardo oynayıp bira içtin di mi ! sen adam olmayacaksın ruhun serseri !

Alınacak Ders:

DAİMA DOĞRUYU SÖYLEYİN, NASIL OLSA KARŞINIZDAKİ İNANMAK İSTEDİĞİNE İNANIR. 

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2009 Sal 14:29:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

nasi fikra bu ya

anlamadim nerde gulcez

wismaster

wismaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2009 Sal 16:15:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

DawsonCreek. Aslında bu bir fıkra değil ama çok gülmek istiyorsan ben sana. bir  fıkra anlatabilirim.

Temel bara gitmiş. Yanındaki kadınla sohbet etmeye çalışırken kadın:

- Boşuna benimle yakınlık kurmaya çalışma, ben lezbiyenim... demiş. Temel lezbiyenin ne demek olduğunu sorunca, kadın:

- Ben yalnızca kadınlarla beraber olurum... demiş. Bu Temel in acayip hoşuna gitmiş ve şöyle demiş:

- Pen ta sizin cibu lezbiyenum...

DawsonCreek

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2009 Çar 21:35:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
wiz adam doru solemis neresi komik pardon ama benlen gir gir gecme

wismaster

wismaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2009 Çar 21:37:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Dawzon yoksa sendemi:)))))))))

A-J-A-N

A-J-A-N resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2009 Çar 21:46:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

DawsonCreek  fıkra değil bu

DawsonCreek

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2009 Çar 21:48:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

wiz bende mi ney alla alla herkesin gorusu kendine neyse ney

ajan efendi fikra olmadigini bilyoz herhalde ben oksford mezunuyum su anda da nasada mastir yapiyom tamam mi birader

yohQdEvEninNaLi

yohQdEvEninNaLi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2009 Çar 17:05:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

tıpkı  benim Sabah 04 civarıdır  yazısını (shalke 04)

okumam gibi  

10 yıl evvel 4 müfettiş,1 kaymakam ve 2 komser bir kızyurdunu denetliyorlar, müfettişler bir kitap buluyorlar ve  define bulmuş garipler gibi  uçarak kaymakamın kulağına eğilip bir şeyler fısıldıyor,kaymak kafasını vay be anlamına gelecek şekilde sallayıp yurdun müdürüne şu suali soruyor..

bu "iran ordusu" adlı kitabı neden okuyorsun hoca? demiş çıkışarak.öğretmen şaşkın öğretmen kafayı yemek üzere "ne iranı" ne ordusu" diye ıkınmış ama  kaymakam kararlı kapatacak yurdu.derken kendine gelip kaymakamdan kitabı görmek istediğini söyleyince komser uzatmış kitabı.hoca kitaba bir bakmış ve  basmış kahkahayı... komserin iran ordusu dediği kitap meğerse "irfan ordusu" adını taşıyan ,öğretmenlik mesleğini seçenlere  yada seçmeyi düşünenlere  tavsiyelerin ve anekdotların anlatıldığı bir kitapmış..

işte böyle göz görmek istediği gibi görüyor,kulak duymak istediğ gibi duyuyor....

not : gülmek için bir sebep yok

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir