ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 04:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   Galatasaray da Skibbe veda etti...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

A-J-A-N

A-J-A-N resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2009 Pzt 13:15:16      Galatasaray da Skibbe veda etti...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ve Skibbe < style="VISIBILITY: visible">veda etti!

5-2 lik hezimetin ardından görevine son verilen Skibbe, basın toplantısı düzenleyerek camiya veda etti

Galatasaray da Kocaelispor karşısında alınan 5-2 lik ağır mağlubiyetin ardından görevine son verilen Skibbe, Florya Metin Oktay Tesislerinde bir basın toplantısı düzenledi ve camiaya veda etti.
Teknik direktörlük için dünkü Kocaelispor karşılaşmasını izleyen Gheorge Hagi nin ismi geçiyor.

Skibbe nin basın toplantısındaki sözleri şöyle...

"DAHA İYİ BİR SON BEKLERDİM"

"Bugünkü buluşmamamızın sebebini duydunuz tabi ki. Galatasaray Kulübü teknik direktörlük görevini başka birine verme kararı aldı. Bunun sebebi ikinci devre maçlarında sportif açıdan istediğimiz sonuçları alamadığımız için oldu. Biz bu sene birçok zorlu maç yaşadık. Sezon içinde ağır darbeler de aldık. Sportif açıdan başarısızlıklar da var bunun içinde. Birçok da sakatlıklar yaşadık. Bizim maddi olanaklarımız da bu sorunları halledebilecek byutta olmadığı için bunları telafi edeemedik. Son Antalya maçından ve Koaelispor maçlarının sonucunda hayal kırıklığına uğradım. Galatasaray benim için çok önemli bir noktaydı. Ben bu maceraya girdikten sonra daha iyi bir son beklerdim.

Ben Galatasaray kulübüne ve takımıma Bordeaux maçında başarıla diliyorum ve benimle bugüne kadar çalışan herkesi teşekkür ediyorum. Bu basın mensupları yani sizleriçin de geçerli. Sizin işinizde yazılı ve görsel basın olduğu için siz işinizi agresif olarak yapmak zorundasınız. Bu sizin işinizin bir parçası bunu anlayışla karşılıyorum. Benim en çok hoşuma giden şey takımla birlikte çalışmamdır. Buna rağmen takımın en büyük eksiği defansif anlamda istediğimiz performasın gösteremedik. Tabi bunu başaramayınca kötü sonuçlar aldık. Takımın başrısıının formülü çok iyi hgücum yapan değil takım anlamında iyi savunma yapan takımdır. Bunu özellikle lig maçlarında gösteremedik. Bunun tam aksini ise Avrupa maçlarında uyguladık.

Sezon arasına kadar güzel maçlar da oynadık. Ondan sonra sportif açıdan kötü sonuçlar aldık. Profesyonel futbol kariyerinde bu hiç şaırtıcı bir kara değil. Takımın sahada aldığı sonuçlarla yaşamayı öğrenmek zorundasınız. Dün de olduğıu gibi bir hocanın kalması ve gitrmesini çok kısa anlar bellirliyor. Çünkü 87. dakikada 3-3 olabilseydik. 89. dakikada 4-2 olmasa, belki burada konuşuyor olmazdık. Futbolda sonuçların ne kadar önemli olduğunu ve bir hocanın kalıp, kalmamasında ne kadar etkili olduğunu görüyoruz. Benim için öenmli bir deneyimdi Galatasaray. Yurt dışına gittiğiniz zaman sizi orada neler beklediğini bilemiyorsunuz. Orada karşılaştığınız ve değiştirmek istediğiniz şeyler olabiliyor ama değiştiremiyorsunuz. Bu gittiğiniz ülkenenin yapısı ve kültürü ile ilgili olabiliyor. Ben buna rağmen yurt dışında yine çalışmak istediğimi söyleyebilirim. Son dönemde kötü sonuçlar yaşasam da burada çok iyi tecrübeler de edindim.

Ben burada hissetiğim yeönetimizin benle çalışmak istediği ve daha sonra da bu çalışma isteiğinin devam etmek isteidğini gördüm. Bazen öyle ortamlar oluşur ki böyle şeyler kaçınılmaz olur. Ama bu sportif anlamda sürekli başarılı olacağınız anlama da gelmez. Aldığınız kötü sonuçlardan dolayı başarısız oluyorsunuz. Son baharda Feldkamp geldikten sonra biz çok yakın bir diyalog içersindeydik. Takıma yaptığı bir konuşmada teknik adam olarak hizmet vermeyeceğini söyledi. Ben Bordeaux maçına çıkayım diye bir isteğim olmadı. Kulüp bunu isteseydi, diğre maçlarda da devam etmemi isterdi. Mukavelemde bunu içeriyor. Yönetim istediği zaman işi bitirebilir. Bugün de böyle oldu."

ÖNCE FUTBOLCULARLA VEDALAŞTI

Galatasaray Teknik Direktörü Skibbe, dünkü Kocaelispor yenilgisinin ardından bugün sarı-kırmızılı camiaya veda etti. Az önce Florya da futbolcularıyla bir konuşma yapan Alman hocanın, "Çok üzgünüm. Yönetim arkamda durmadı, beni hep yalnız bıraktılar. Sizlerle Bordeaux maçına çıkmak isterdim. Yönetimden son olarak bunu talep ettim. Ama tahammülleri olmadığını ve yolları ayıracaklarını söylediler. Sizlere Bordeaux maçında başarılar dilerim ve turu geçeceğinize yürekten inanıyorum" dediği öğrenildi.

Galatasaray ın resmi sitesindeki açıklama

Galatasaray Kulübü, Alman Teknik Direktör Michael Skibbe’nin görevine son verdi.
         Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, teknik direktör Michael Skibbe’nin bugün itibarıyla görevine son verildiği duyuruldu.
         Yapılan kısa açıklamada, "Görevde bulunduğu süre içerisinde karşılıklı anlayış ve dostluk çerçevesinde sürdürdüğümüz ilişkimiz doğrultusunda Sayın
 Michael Skibbe’ye bugüne kadar olan hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşantısında da başarılar dileriz" denildi.

GALATASARAY DA HAGİ SESLERİ

NEVZAT DİNDAR 

Milan Baros kritik penaltı atışını klasına yakışmayan bir vuruşla Kılıçarslan’a teslim ederek hezimetin kapısını açtı. Çek futbolcu, Türkiye Kupası’nda oynanan Altay maçında da penaltı kaçırmıştı.

Galatasaray Yönetimi maçtan sonra olağanüstü toplanarak Alman hocanın biletini kesti. Toplantıda Hagi’nin göreve getirilmesi ile takımı sezon sonuna kadar Feldkamp - Cevat Güler ikilisinin çalıştırması masaya yatırıldı

Galatasaray’da Michael Skibbe ile yollar ayrıldı. Maçtan sonra Adnan Polat başkanlığında kulüp binasında toplanan yönetim kurulu, üst üste alınan kötü sonuçlar nedeniyle Alman teknik adamın görevine son verilmesi konusunda görüş birliğine vardı.
2. Başkan Mehmet Helvacı, Teknik Danışman Feldkamp, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, yöneticiler Haldun Üstünel, Murat Yalçındağ ve Sinan Kılıç’ın da katıldığı kriz zirvesinde yeni teknik heyet konusunda birçok ihtimal masaya yatırıldı. Bazı yöneticiler maçı tribünden izleyen Hagi’nin göreve getirilmesini isteyerek, “Çok uzaklara gitmeye gerek yok. Hagi ile hemen anlaşalım” düşüncesini ortaya attılar.
Toplantıda Feldkmap - Cevat Güler ikilisinin takımı sezon sonuna kadar çalıştırması olasılığı da değerlendirildi.

xXAbuKPreNSeSXx

xXAbuKPreNSeSXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2009 Pzt 13:18:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
5-2şaşırdım desem yalandır

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2009 Pzt 13:22:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ömrumde böyle rezalet görmedım bi galatasaraylı olarak bende her zamanki gibi trübünde yerımı aldım fakat rezillkten başka bişey değildi

oynanan resmen mahalle maçıydı ömrm boyunca bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum olmaz böyle şey yani dostumuz düşmanımız war böylesine de pesssssssssss

xXAbuKPreNSeSXx

xXAbuKPreNSeSXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2009 Pzt 13:27:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
jennif :

ömrumde böyle rezalet görmedım bi galatasaraylı olarak bende her zamanki gibi trübünde yerımı aldım fakat rezillkten başka bişey değildi

oynanan resmen mahalle maçıydı ömrm boyunca bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum olmaz böyle şey yani dostumuz düşmanımız war böylesine de pesssssssssss

üzülme jennifcim bidaha ki sefere yenersiniz kocaeli sporu

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2009 Pzt 14:33:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

1-0 , 2-1 gibi skorlarla yenilip birşeyler yapılmamasından ise, 5 yeriz birilerinin dikatti çekılır daha iyi  malesef futbolumuzun bır gercegi bu.. GS şampiyon olursa şaşırmayın, bize bu filmi çok izlettiren yönetime teşkkürlerimi borc bilirim

ŞAMPİYON CİMBOM

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir