ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 15:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Beşiktaş
forum sohbet oyun basliklari
   5-2 yi uzanarak izledim!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

A-J-A-N

A-J-A-N resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2009 Pzt 19:51:48      5-2 yi uzanarak izledim!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Mustafa Denizli: Galatasaray - Kocaelispor maçını uzanarak izledim

Gazetecilerle sohbet eden Mustafa Denizli, "Galatasaray maçını nasıl izlediniz?" sorusuna esprili yanıt verdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli bu sabah Nevzat Demir Tesisleri nde yapılan antrenman öncesi basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Tecrübeli teknik adam Süper Lig de son haftada yaşanan sürpriz sonuçlar ve şampiyonluk yarışındaki rakiplerinin puan kayıpları hakkında yorum yapmadı. Ancak bir basın mensubunun "Galatasaray maçını nasıl izlediniz" şeklindeki sorusuna espirili bir şekilde " Uzanarak izledim " cevabını verdi.

Denizli, kendisinin yapmış olduğu iddea edilen ve son dönemde çok konuşulan 26. hafta konusuna açıklık getirdi. Tecrübeli teknik adam 26. haftayla ilgili açıklama yaptığı basın toplantısının tekrar yayımlanmasını ve orada ne söylediğini tam olarak anlaşılmamasından dolayı rahatsızlık duyduğunu ifade etti.

"Ben 26 veya 27. haftayla ilgili açıklama yaptığım basın toplantısını bir kez daha yayınlanmasını istiyorum. Çünkü benim o gün söylediklerim yanlış anlaşıldı ve farklı yerlere çekiliyor. O gün basın toplantısında ben 26 veya 27. haftada Beşiktaş ın şampiyonluğunu ilan edeceğini veya şampiyon olacağına dair birşey söylemedim. O basın topplantısını yaptığım dönemde şampiyonluk yarışında Ankaraspor ve Kayserispor dahil olmak üzere 7 takım vardı. Ben 26 ve 27. haftaya kadar bu takım sayısının üçe düşeceğini ve bu takımlar arasında Beşiktaş ında olacağını ifade etmiştim. Ancak bu konu ve bu açıklamam yanlış yerlere çekildi. Ben söylediklerimi doğru söyledim ama herkes anlamak istediği gibi anladı. Basın toplantısı kasedini herkes yeniden izlesin ve sözlerimin amacının ne olduğunu herkes daha iyi anlasın. Benim Türkçemde bir eksiklik yok ama Türçe anlayışta bir eksiklik varsa o konuda birşey yapamam. Benim o gün basın toplantısındaki sözlerimi tam dinlemeyen ve metnini okumayanlar hatta okumaya tenezzül etmeyenler farklı yorumlar yapmaya devam ediyor."

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir