ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 14:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   Bülent Korkmaz imzaladı
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

A-J-A-N

A-J-A-N resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2009 Sal 15:32:13      Bülent Korkmaz imzaladısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Bülent Korkmaz imzaladı

Galatasaray’da teknik direktör Michael Skibbe’yle yolların ayrılmasının ardından göreve getirilen Bülent Korkmaz, resmi sözleşme imzaladı.
         Florya Metin Oktay Tesisleri’nde, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat’ın da katılımıyla Bülent Korkmaz için imza töreni düzenlenirken, sarı-kırmızılı takımın yıllarca kaptanlığını yapan genç teknik adamla 1 yılı opsiyonlu 2,5 yıllık sözleşme yapıldı.
         Oldukça samimi bir havada geçen törende başkan Adnan Polat, imzalanmak üzere getirilen sözleşmeyi göstererek Bülent’e, "Okudun mu" diye espri yaparken, Bülent ise gülerek, "Okudum" yanıtını verdi.
         Bülent Korkmaz’la futbolculuğu döneminde 2-3 defa sözleşme yaptığını aktaran Polat, ücret konusunda hiçbirinde talebi olmadığını ifade ederek, "Hepsinde boş mukaveleye imza attı ve sonra ben doldurdum. Teknik direktörlüğünde de aynısı oldu. İçerde konuştuğumuzda, ’Abi ne ücret yazarsan benim için uygundur’ dedi" diye konuştu.
         Polat, Skibbe’nin görevden alınmasının ardından 2’si yabancı olmak üzere toplam 6 alternatifleri olduğunu ve Bülent Korkmaz’la yaptığı yarım saatlik bir görüşmenin ardından kararını bu yönde verdiğini anlattı.
         Bülent Korkmaz ise Galatasaray’ın teknik direktörü oluşunu, "Yuvama yeniden döndüm" sözleriyle dile getirirken, kendisine güvenenleri mahcup etmemek için çaba sarf edeceğini söyledi.
         Galatasaray takımında antrenörler Cevat Güler ve Nezih Ali Boloğlu ile devam edeceğini, yanında da antrenör Utku Yörükoğlu’nu getirdiğini açıklayan Korkmaz, Burak Dilmen’in ise görevinden ayrıldığını belirtti.

Törende konuşan Polat, takımındaki tek sorumlunun Bülent Korkmaz olduğunu söylerken, tüm kulvarlardaki şanslarının devam ettiğini söyledi.
İşte Adnan Polat ın sözleri:

"Sezon başında anlaştığımız teknik direktörümüz Michael Skibbe ile 7 aylık dönemde hiçbir sorun yaşamadık. Bu uyumun skorlara da yansımasını isterdik ama bu olmayınca biz de teşekkür edip yolumuzu ayırdık. Herkes şimdi bizim iddiamızı kaybettiğimizi söylüyor ama biz hem şampiyonluk hem de UEFA Kupası için iddiamız devam ediyor. Skibbe ile ilgili yaşananlardan dolayı herkes bir sorumlu arıyor. Eğer bir sorumlu varsa bu da kulübün başkanı olarak o benim. Nihai kararlardan ben sorumlu olduğum için sorumluluğu da almayı bilirim."

"TAKIMIN SORUMLUSU BÜLENT HOCADIR"
"Yaşananlardan sonra biz de uzun süre takımımın kaptanlığını yapmış olan Bülent Korkmaz ı göreve getirdik. Ben devamlı ona kaptan dediğim için biraz zorlanacağım. Futbolculuk döneminde her zaman güvendim şimdi de güvenim sonsuz olacak. Bu arada bugün bazı basın organlarında yazılanlarla ilgili. Bu takımın teknik direktörü Bülent Korkmaz dır. Herşeyden o surumludur. Feldkamp yine altyapıdan sorumlu hocamızdır. İki hocanın konuşması farklı algılanmasın."

"YİNE BOŞ MUKAVELE"
"Ben futbolculuk döneminde Bülent ile 3 kez sözleşme yapmıştım. Hiçbirinde ücret konuşulmadı ve Bülent her zaman boş mukaveleye imza attı. Ücreti biz doldurduk, şimdi de öyle oldu. Teknik direktörlük için 2 si yabancı 5 aday vardı. Ben Bülent hoca ile yarım saat sohbet ettikten sonra kesin kararımı verdim ve Bülent Hoca yı takımın başına getirdik."

"Bir antrenörün görevine son verirken o antrenörün mesleki geleceğini olumsuz etkileyecek bir karar da veriyorsunuz. Ondan dolayı son ana kadar şans tanıdım, kimilerine göre arkasında fazla durdum ama unutmayın ki bir insanın yaşamıyla ilgili bir karar veriyorsunuz."

LINCOLN E GÖZDAĞI!

Başkan Polat, toplantıda son olarak futbolcular hakkında açıklama yaptı ve "Kurallara uymayanlar kim olursa olsun sezon sonunda gereken yapılır" diyerek başta Lincoln olmak üzere disiplinsiz tavırlarıyla dikkat çeken futbolculara gözdağı verdi: "Futbolcularla da toplantı yaptım, Galatasaray daki gelişmelerde sadece Skibbe yi suçlamak haksızlık olur. Futbolcuların ve yöneticilerin de suçu olabilir. Ama asıl sorumluluk bendedir. Hayatın içinde bunlar var. Biz kendi öz eleştirimizi de yaptık. Dün futbolculara da uzun bir konuşma yaptım. Sezon sonuna kadar belil kurallar koyacağız. Bu kurallara uymayanlar için gereken yapılacak. Futbolcunun ismi ne olursa olsun gereken yapılacak! Artık geriye değil önümüze batmak istiyoruz. İki kupanın ikisi de kaldırmak için mücadele edeceğiz."

"TARAFTARIMIZ BİZE SAHİP ÇIKSIN"
Polat ın ardından konuşan Bülent Korkmaz şunları söyledi:  Öncelikle yuvama döndüğüm için çok mutluyum. Biliyorsunuz beni ben yapan Galatasaray dır. Ben her zaman Galatasaray a döneceğimi söyledim. Buraya inanarak ve kendime her zaman güvenerek geldim. Buradan taraftara da bir mesajım olacak. Bize her zaman sahip çıksınlar ve şartlar ne olursa olsun sonuna kadar destek versinler. Galatasaray futbolcuları her zaman kazanmak için mücadelede edecektir. Bunun bilincinde olsunlar.

"BORDEAUX U TARAFTARLA GEÇECEĞİZ"
Galatasaray da uzun süre görev yapmak istiyorum. Bunun için çaba göstereceğim. Başkanımız, Michael Skibbe ye teşekkür etti ben de teşekkür ediyorum. Her teknik direktörün farklı bir oyun anlayışı ve dizilişi vardır. Ben de zamanla bunları kabul ettireceğim ve takımdaki oyuncularıma anlatacağım ama önümüzde çok önemli bir Bordeaux maçı var onu da taraftarlarımızın desteğiyle geçeceğimizi düşünüyorum.

"EN İYİ YERLİLER G.SARAY DA"
Lincoln konusunda bazı şeyleri şu anda konuşmanın gereği yok ama biz onun ilk yarının son 5-6 haftasındaki performansını gördük bunu herkes de görmüştür. Biz onun o performansını sergilemesi için çaba göstereceğiz. Her zaman söylediğim gibi en iyi yerli futbolcular Galatasaray da. Çok kaliteli yabancılarla da başarılı olacağız.

"BURAK HOCA GÖREVİ BIRAKTI"
Teknik ekibime gelince, Cevat Güler, ben ona Cevat baba diyorum yine bizimle olacak. Keza Nezihi hoca da bizimle. bir de benim kendi ekibimden Utku Yörükoğlu var. Ekibim bu kadar. Burak Hoca da görevini bıraktı.

(milliyet)

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir