ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 03:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   zaykaen na vee Destekçilerine Cevap
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2009 Per 16:49:28sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·AngeII· :

iste hürrem aplanın gözlügü bu gözlükle bakanlar sadece viplileri görebilio bisim gibi fakirleri göremio

Encıl, hayatım sen gözüme batacak bir şey yapmadın ki annem... Seni nasıl göreyim? Bu gençler beni güldürürken düşündürüyorda...

SaRCoPhiLiuS

SaRCoPhiLiuS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2009 Per 17:51:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bilmemki deridiniz sorununuz nedir? kendi kendinze karalayıp duruyorsunuz silemiyormusunz beyninizden! zaykean ın yazmış olduğu konu bu kadar mı kasmanıza neden oldu da ezildiniz büzüldünüz durmadan saçmalıyorsunuz :) Yazılarınızı okuyunca hepinize teker teker gülesim geldi yok yok sadece gülmek değil kahkaha atasım, size katılasım, katıla katıla şuursuzca gülmek geldi içimden ve gülüyorum :) Marakara yapıyoruz diyorsunuz fakat sizin lehinize yapılan marakaları anlamıyorsunuz;) çok klasik olucak belki ama söylemeden edemeyeceğim bir söz vardır; "Biz Makara Yaparken Sizler Portakal Ağacının Verdiği Mevvenin İçindeki Vitamindiniz"  İnsan kendisini görmeden başkalarına bu kadar mı laf söyler. Neymiş insanların sadece hayatı  burasıymış! Şuan bakılınca o sözleri söylediğiniz insanlar hatta zaykaen bile offline!.. Peki ya siz neredesiniz? Hepinizin online süresi bu kadar  uzunken  nasıl olurda reelde yaşadığınızı idda edersiniz? Ayrıca beğenmiyorsanız tutanda yok ;) Burası keyfi  bir uygulamadır yani  keyfinize göre herşey :)) Hanginiz reelde Ailenisinin yanında durmadan bel  altı muhabbeti  yapar? Hoş ailesinin yanında fazla durmayan tiplersiniz sanırım? Görünen köy klavuz  istemez, büyüklerinizden birşey öğrenmiş olsaydınız başkalarına saygı göstermeyi bilirdiniz. Çıkıp şimdi bana yok ben bilmemne fakültesi mezunuyum! Senden mi öğrenecem terbiyeyi diyenleriniz olabilir. Fakat terbiye fakültelerde öğretilmez ve öğrenilmez aileden gelen bir olgudur. Toplumumuzda edep, terbiye ve namus olgusu vardır herkes bilir lakin bir bölümünün işine gelmez kendini zevkine esir eder :( ee sonra ? Sonra neler olur düşünen var mı? yok neden yok işine gelmeyen topluluk? Bu  gün varız yarın yokuzcudur da ondan. Tabiki bu  gün nasıl davranır, nasıl anılırsanız yarında öyle olacaktır unutmamak  lazım.

Ayrıca; cezanın sahii  şarkısını uyarlayan arkadaş üretken olmalısın;) yenimi  başlıyosun rap dinlemeye bilmiyorum, herkes gibi ilk ceza dan sahiyi dinleyenlerden misin ? Rapin yeri burası değil ;) rap reelde yapılır sanal alemde rap yapılmaz, yapmaya çalışanlarsa gülünç duruma düşerler ;) Bizim kapasitemize ulaşmanız için daha çok toz yutmanız lazım:) Unutmadan tüm insanlara KASMAYIN Diyorsunuz görüyorum ki Chatcity nin En çok KASAN Kasnakları   düzeltiyorum kişileri sizlersiniz, Kasmayın ya ne gerek var ki burası sanal değil mi? Haa! bu arada Makara Yapıyorum yanlış anlamayın;) Sizler gibi Makara profesörlerine bunları söylememe gerek yok zaten fakat hatırlatmak istedim;) Yazı bir az uzun oldu sanırım, okuyabilecekmisiniz bilmiyorum uzun yazılarla aranız iyi değilmiş diye duymuştum:)

Melloner

Melloner resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2009 Per 20:18:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
loirena :

Amma uzattınız yaaa sizin işiniz gücünüz yokmuu çalışsanıza ülkeyi krizden kurtaralım Az şu pc nin başından kalkında neler oluyor öğrenin bu ne beynamazlık yaa

Krizi lehimize çeviriyoruz işte daha ne :

SelamCC

SelamCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2009 Cum 01:10:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
şimdi bende %10 luk kısımdayım diye banadamı bela okuyonuz

QEpRuLiiQ

QEpRuLiiQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2009 Cum 02:07:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SaRCoPhiLiuS
 kastığımız için değil bizim makaralarımızı buraya taşıyanlar ıcın bz buraya bırseyler yazıyoruz. ve herkese teker teekerr cvp vermıs oluyoruz cc genelındee bız sohbet yaaprken herkes bırseyler soleyıp tartışma cıkarma pesınde herkesle teker teker uğraşmak yerıne toptan burdan cvp verıyoruz ama sen bunu anlayamamıssın bırde gelmıssın bırseyler yazma cabası sarf edıyorsun

ben aılemlede otururken burdakı yaptıgım muhabbetlerı yaparım en azından ben sızın gıbı cc de kendımı kaybetmıyorum degıısk kişiliklere burunmuyorum ıcımden gelenı soyleyen bır tıpım.

zeykeanın sureklı bız onlıne ıken offlıne oldugunu soyluyorsun benım yazdıklarımı ıyı okumus olsa ıdın benım neden burada oldugumu anlayabılırdın ama anlamamıssın tekrar hatırlatıyım soyledıgım cumleyı ŞAHSEN BEN DÜZCE GİBİ BİR YERDE OTURMASAYDIM CCYE BU KADAR FAZLA GİRMEZDM dıe bur cumle ıdı bunu anlaman ıcın kapasıtenın fazla gelısmıs olmasına gerek yok algılanmak ıcın zor bır cumle kurmadım ama sız bızım soledıklerımızı algılamak yerınde beynınızın ıcınde oturmuss klasık cumleler ıle bıze bırseyler soyledıgınızı zannedıyorsunuz.

peki senın ısın gucun yokmu forumu okuyana kadar real hayatta bısılerr yapmıorsun bırde gelmıssın konuşuyorsun burda sen kımsın kı nesın kı daha kım oldugunu bıle bılmıoruss bıdı bıdı bıdı yazmıssın bısılerr sahsen yarısında okumayı kestım cunku yazdıgın yazı degıl kendını bılmıslık gıbı algıladım sırf bırseyler yazabılmek ıcın yazmışsın gıbıme geldı tabıkı bu benım fıkrm herkesbu şekılde algılamaya bılır............

w.i.p.e.r

w.i.p.e.r resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2009 Cum 02:22:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hem makaramızı (ne haddinizeyse) eleştiriyosunuz hemde kalkıp sizin lehinize yapılan makaraları anlamıyosunuz demişler. Bizim makaramıza karşıysanız neden lehimize makara yapıp bizim %10 luk dilimimizi çoğaltmaya çalışıosunuz sorarım size ablam? Buranın keyfi bi uygulama olduğunda hem fikiriz ama bunun bir adım ilersini görebilmek için kişiliğin burdakiyle reeldekinin birbirine paralel gitmesi lazım. Bunun bir adım ilersi? Burası keyfi bi uygulamaysa herkes keyfe keder konuşabilir kaldıki bizim yaptığımız da o. Şiddetle eleştirdiğiniz şey bel altı makaraları Türkiye nin en komik olarak kabul edilen insanı bile bel altıyla makara yaptığı zaman yerlere yatıp defalarca izlerken sorun olmuyosa bana veya bunu yapan bi başkasına kalkıp burda laf yaparsan evet senin iki türlü kişiliğin olduğunu rahatlıkla söylerim. Kendinizi youtube un arkasında gizleyip bel altı makaraya gülüp burda yapılan alalede bel altı makarasını eleştiriosan ablacım belinin altında bi problem olduğunu düşünmektende kendimi alamam senin adına da üzülürüm. Çok değerli %10 luk kısımdaki allahın belası arkadaşlarıma sevgiler saygılar uçmaya devam Mersi ablam.

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2009 Cum 02:28:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yerim makaranızı... Umur derhal karizma yarışmasına gidiyorsun... Buradaki başlıktan eğlence çıkmaz... LOL

w.i.p.e.r

w.i.p.e.r resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2009 Cum 02:31:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Jüri %90 lık kısımdan oluşuo Hürüm onu napcaz :D

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2009 Cum 02:37:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Halk oylamasını boşver... %10 luk kısımla takviyeli vip üyelik yapsan asıl jüri önüne çıkarsın...

justirex

justirex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2009 Pzr 01:47:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu zaykaen hala burda mı yav en son tavlada mars olmak üzereydi kaçtı kaçış o kaçış demek ordan eleştirmenliğe soyunmuş Allah kimin belasını veriyorsa versin kime ne

Benden sölemesi belli yaştan sonra yani kendi evresini doldurunca bazı canlılar kendi türündeki diğer canlılara saldırır fazla takılmamak laızım

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir