ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

19 Mayıs 2024, Pazar 07:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   CC DE GÜMÜŞ ROZET KİMİ GÖRMEK İSTERDİNİZ
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

kisacaben

kisacaben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2009 Çar 21:42:53sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Herkes sanki bir agızdan gider gibi  lütfen diyorum bunun altını çizmek gerekirse hakkını yememek lazım diger arkadaşların yanısıra bazı kişilerde gümüş rozeti hakediyor tabiki. tutturmuş gidiyorsunuz bir kalemde  rica ediyorum sizden tek taraflı düşünmeyelim. şimdi diger arkadaşa verilse Rozet ciddi olmak gerekirse !! aaa ahmet sen haketmişdin biliyordum diye ileti vereceksin forumda.  daha dogruları düşünüp kalemden geçelim ve degerlendirelim öyle göründügü gibi olmuyor herşey malesef. sanırım  benimde fikrim yansıtılmalı  :)  xJULIETx  bir yıldız ajan oldugu gibi sanki  gold ajan gibi gayet sabırla izleyip ve takip ederek görevini dört dörtlük yapan birisi inkar etmemliyimki bunuda sizlerde benim kadar iyi biliyor ve izliyorsunuz  kimseyle öyle yılışık tavırlar ve görüntüler yansıtmıyor  ve burada tekrar Tebrik ediyorum gerçekden  bu arkadaşımız kadar görevini severek yapan kimseyi tanımadım   altını çizmek gerekirse :) görevini en iyi şekilde yapan ve  herkesden selamını esirgemeyen ayrı ayrı hoşgeldin demesini sıcaklıgıyla xJULIETx bunu bizlere yansıtıyor dogruyu yazmak gerekirse

gerçek gümüş rozetin sahibini  gerçek sabine verelim bence görerek yazalım kime verelim!acaba!!  ifadesi olmasın   oranını belirtirken bir dostunuz olarak degil  görevini en iyi şekilde yapanlara verelim gümüş rozetimizi  yani Hak edene verilsin derim   

MasterboyIIII

MasterboyIIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2009 Çar 22:30:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu Yorumu Yazanın ARDA Olduqu Bu Kadarmı Belli OluR ( :

Öldüm Kırıldım ( : Ühüühüh : )))

Ama Sanada Hak Veriyorum herkez Sevdiqi  İcin Güzel SeyLer İster.;)

gerçek gümüş rozetin sahibini gerçek sabine verelim bence görerek yazalım kime verelim!acaba!! ifadesi olmasın oranını belirtirken bir dostunuz olarak degil görevini en iyi şekilde yapanlara verelim gümüş rozetimizi yani Hak edene verilsin derim

kisacaben

kisacaben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2009 Çar 23:01:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ne kadar eminsin peki benim arda oldugumdan yazarmısın seninle bir anlaşma yapalım istersen nedersin bu kadar kendinden eminsin buyur  10.000  cc  bahse girelim ıp numarası alalım şef tarafından incelensin  ve cam açalım birbirimize  nedersin komik adam eger arda degilsem anahtarını alırım  komik adam.  sen 10.000 cc hazırla yanıma gel tabiki varsa :)

arda demek bu kadar sevdigi kişiye sadıkmış ozman onuda tebrik ederim

TheaTom

TheaTom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2009 Çar 23:19:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
senelerdir bana verilmesini bekliorum ama maalesef  yönetimde sorun var :P

IIIThePentagramIII

IIIThePentagramIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2009 Per 01:32:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bencede Alp e Gümüş Rozet Verilsin Artık Diğer Arkadaşların Dediği Gibi Hak Ediyor...

jMiLLiFeLaKeT

jMiLLiFeLaKeT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2009 Per 12:59:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tabiki tabiki..Komik adam Bahsleri acıldı!

tamara007

tamara007 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2009 Per 16:23:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

dekman cok bey efendi ve cc nin sorunlarıyla ilgilenen cagırdıgmızda bir sorunumuz oldıgunda ilgilenen birisibende dekmanıngümüş rozet olarak görmek isterim seni seviyoruz dekman inşallah rozetini alırısın  bence gec bile kalmışın bu rozeti almaya

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2009 Cmt 05:21:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Alp durmak yok yola devam......

xxNYOxx

xxNYOxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2009 Cmt 09:52:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Öncelikle herkeze selam..  burda hep beraber arkaşlarımızı savunuoz ben faklı bi görüş sumak istyorum .. murat abi çok iyi biridir çok severim kendisini ama onun yerine onun gibi yerleşmesi lazım gol ajan olarak ozkooo&ahu bu 2 kişi gold ajanlığı hakediyor. gümüş rozet olarak yıldız ajanlardan cons.&deprave&dekman&mrlion bu arkaşlarımızı tanırım ve saygım buyktur rozetli görmek çok isterim. ama şeflerimiz bizden daha ii biliceğini gönülden inanyorum. zor seçim olucaktır. kolay gelsin.

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2009 Cmt 09:58:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

dekmannnn

CC sohbet icin buraya
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir