ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 19:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   TeRiM DeN KoRKMaZ YoRuMu
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

A-J-A-N

A-J-A-N resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2009 Çar 16:51:44      TeRiM DeN KoRKMaZ YoRuMusohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Terim den Korkmaz yorumu

Yılın En İyileri ödül törenine katılan Fatih Terim, bakın Galatasaray ın yeni hocası için ne yorum yaptı...

Terim den Korkmaz yorumu
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, İspanya ile 4 günde iki maç oynayacaklarını belirterek, Ümit ediyorum ki İspanya karşısına ideal kadromuzla çıkabiliriz dedi. Bursasporlu taraftarlarca oluşturulan bir internet sitesince Bursa Suare de düzenlenen Yılın En İyileri ödül törenine katılan Terim, tören sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı.

(A) Milli Takım ın Dünya Kupası elemeleri (D) Grubu nda İspanya ile 28 Mart ve 1 Nisan da yapacağı maçlara değinen Terim, bu zorlu karşılaşmalara en iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi. Terim, 28 Mart ta deplasmanda yapılacak ilk karşılaşmanın büyük olasılıkla Madrid te Barnebau Stadında oynanacağını belirterek, şöyle devam etti:

Maçı Madrid e almaları güzel. Barnebau Stadı çok güzel. 90 bin seyirci olur mu olur, o da güzel. Çok hoş bir ortam olacaktır. Bizim oyuncularımız da bu güzel ortamı inşallah daha fazla güzelleştirmek için ellerinden geleni yapacaktır. İspanya ile 4 günde iki maç oynayacağız. Ümit ediyorum ki İspanya karşısına ideal kadromuzla çıkabiliriz. Mesela şu anda ayağı kırıldığı için Servet i kaybetmiş bulunuyoruz. Ümit ediyorum bu fazlalaşmaz. Ama şartlar ne olursa olsun orada çıkıp oynayacak olan oyuncularımız, diğerlerini aratmayacaktır.

-BÜLENT KORKMAZ DEĞERLENDİRMESİ-
Terim, bir gazetecinin, Galatasaray da bayrak teslimi devam ediyor. Öğrenciniz Bülent Korkmaz, Galatasaray ın başına geçti. Ne diyeceksiniz? sorusuna, Bugün, bir talebemizin, Ertuğrul Sağlam ın antrenmanına ve tesislerine geldik. Bir talebemiz de Galatasaray ın başına geldi. Bülent Korkmaz, ümit ediyorum ki teknik adamlıkta da futbolculuğu kadar başarılı olacaktır. Herkesin yardımcı olması gerekir cevabını verdi.

-LİGDEKİ TEKNİK DİREKTÖRLERİN ÇOĞUNLUĞUNUN YERLİ OLMASI-
Turkcell Süper Lig de Fenerbahçe dışındaki tüm takımları yerli teknik direktörlerin çalıştırdığının hatırlatılması üzerine Terim, şunları söyledi:

Türk teknik adamlar için zaman zaman söylediğim şeyler demek ki yerine geliyor. Türk insanının kendisine duyulan güveni boşa çıkarmayacağını söyleyen biriyim. Bunun içinde teknik direktörlerimiz de var, antrenörlerimiz de... Onlar bizi daha güzel yerlere taşıyacaklardır. Şans verildiğinde, güvenildiğinde, sabredildiğinde Türk insanı çok önemli şeyler başarabileceğini gösteriyor. Bundan dolayı da son derece memnunum. Çünkü aşağı yukarı çok uzun yıllar önce de ben bunları söylediğim için, fikirlerimin teyit olmasından da son derece memnunum.

Bu arada ödül gecesinde Fatih Terim Yılın Teknik Adamı ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) da Yılın Yönetimi ödülüne layık görüldü.

(milliyet)

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir