ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 14:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   kullanıdınız nicklerin anlamlarını yazın
 <<12345 6789101112131415...22>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

maniacxxx

maniacxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2006 Cum 02:03:32sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

ya ben cc ye yeni üye olanlardanım. Ve bu nicki sadece ben kullanıyorum die biliyodum. Ama maalesef ki benden önce de bu nickin benzerni almış bi arkadaşa rastladım. Pişti olduk yani anlıcağınız ama onun ki MANİA yani= MANYAKLIK anlamına geliyor die bliyorum. Ama benim ki MANİACXXX

yani= MANYAK umarım açıklayıcı olmuşumdur.(pek sanmıyorum ama)

maniax3131

maniax3131 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 16:25:56sohbet oyun linki
Pek açıklayıcı olmadı ama neyse benim nickim Maniax3131 ben manyak olarak niteleklendirdim neyse konu başlığını aşan bi şeye değindik kusura bakmayınız...

euromuro

euromuro resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2006 Cmt 09:45:10sohbet oyun linki

HERKES PARA DIO  BANA AMA ASLINDA AVRUPA NIN MURO(MURO BU ARADA YARAMAS DEMEK) SU TAMAMMMI AMA FARK YAPMASSSSS IKISIDE OLURRRRR NICKIM YUZUNDEN  CEP DELINDI YETER ARTIK ISTEMEYIN EURO MURO YA

XmysteriousgirlX

XmysteriousgirlX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2006 Cmt 15:52:00sohbet oyun linki
hıhıı benmde mysterious:gizemli   girl:kız      aa bak nickimiz benziyodeğişik bişe bulmaya çalştm ama aklıma gelmedi bunu salladm gizemli filan oldm yok ama uzatmiyim by

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 01:19:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
evet  XmysteriousgirlX arkadaşım hatta adaşım bu yüzden ikimizi aynı kişi sananlar bile var  merak edenlere tekrar söylüyorum XmysteriousgirlX ve MYSTeRiouSS tamamen farklı kişilerdir

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 01:37:25sohbet oyun linki
Peeg, Bir IRC Coder dır Ben Anlamı Olduğunu Sanmıyorum. Ama O Coder İçin Vardır Bir Anlamı Harhalde. Benim Hoşuma Gitti Kullandım. 

BrianWiggans

BrianWiggans resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 15:22:27sohbet oyun linki

BrianWiggans okudugum bir fantastik roman kitabında Brezilya da sevdiginin mutlulugu için ondan vazgecen bir kişinin adıdır.Kendisi fakir oldugu için kız istemesine ragmen kendini kıza layık gormeyen ve bu yuzden ondan ayrılan akabinde bu acıya dayanamayıp 3 ay sonra vefta eden bir kişidir.

Kişiliginden çok etkilendigim için almıştım.Aşkı için ölmek çok etkileyici

AsiASlaNnn

AsiASlaNnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2006 Pzr 03:49:30sohbet oyun linki
ASi=ASi ASlaNnn= GALATASARAY lı olduğum için ASlaNnn yazmak istedim  ASiASlaNnn

moodyblue

moodyblue resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Haz.2006 Çar 01:27:48sohbet oyun linki

Moody Blues 1964 yılında Birmigham, İngiltere de şehrin başarılı gruplarından El Riot and the Rebels üyelerinden Mike Pinde ve Ray Thomas tarafından kurulmuştu. Mike Pinder çok iyi bir piyanistti. Aynı şekilde Ray Thomas ta saksafon ve flütte çok başarılıydı. Ayrıca her ikisi de şarkı söyleyebiliyorlardı. Fakat Mike Pinder ın aklında daha profesyonel bir grup vardı. Hemen kolları sıvadı, gruba gitarist Danny Laine, bas gitarist Clint Warwick ve baterist Greame Edge i dahil etti ve kendilerine Moody Blues ismini uygun gördüler.

İlk single parçaları "Steal Your Heart" listelerde pek ses getirmedi. Ancak 2. single parçaları "Go Now" 1964 Kasım ında 1 numara oldu. Grup o zamanın modası Rhytm n Blues formatında müzik yapıyordu. Ancak 1965 yılının ilkbaharında Clint Warwick ve aynı yılın yazında da Danny Laine gruptan ayrıldılar. Danny Laine 70 li yılların unutulmaz gruplarından Beatles in ünlü üyesi Paul McCartney in kurduğu Wings te uzun yıllar çalıştı. Bir anda 2 üyesini birden yitiren Moody Blues yeni eleman aramaya başladı. John Lodge grubun yeni bas gitaristi oldu. Ancak gitarist bulmak kolay olmadı. Gazete ilanıyla gitarist aramaya başladılar. İlanları değerlendiren Ray Thomas Justin Hayward ın niteliklerini beğenip, Mike Pinder a söyledi. Pinder in olurunu alan Ray Thomas bilmeden hayatının seçimini yapıp grubun önlenemez yükselişin başlatmış oldu.

ha bide Elvisin şarkısı var

SHeReBeL

SHeReBeL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Haz.2006 Çar 01:38:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ShE=O(kız)
ReBeL=Asİ-iSYaKaR-AsAbİ
BiDe Green DAy İn bİr şArKıSı vAr BAnA YaZıLmIş

SHe a ReBeL

CC sohbet icin buraya
 <<12345 6789101112131415...22>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir