ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 02:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   BÜTÜN DÜNYAYI LOST TA OYNAYACAĞIM DİYEREK KANDIRDI...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2009 Pzr 02:05:57      BÜTÜN DÜNYAYI LOST TA OYNAYACAĞIM DİYEREK KANDIRDI...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

28/02/2009

Dünyaca ünlü sinema sitesi imdb de LOST dizisinde rol alacağını yazarak dünya basınını bile tufaya getiren 15 yaşındaki Türk öğrenci bir anda ünlü oldu

Bütün dünyayı  Lost da oynayacağım diye kandırdı!

Lost dizisinin 5 inci sezonunda bir Türk oyuncunun rol alacağı haberi fos çıktı. Dizide oynayacağı söylenen 15 yaşındaki ilköğretim öğrencisi Deniz Efe Açıkgöz e AKŞAM ulaştı. Açıkgöz, ABD basınının kaynak gösterildiği haber nedeniyle günlerdir hem Türk hem dünya basınının peşinde olduğunu söyledi. Muğla nın Marmaris İlçesi nde yaşayan Açıkgöz herkesi peşinden koşturan yanlış anlamayı ise şöyle anlattı: Sinemaya büyük ilgi duyduğum için imdb adlı sinema sitesindeki blogumda hayallerimi yazıyordum. Ancak site yöneticileri çok titiz davrandığı için bunları yayına almıyordu. 10 gün önce, LOST un 26 Mart ta yayımlanacak bölümünde oynayacağımı, daha önce Hatırla Sevgili ve ABD de yayımlanan What I like about you gibi dizilerde de rol aldığımı anlatan yazım gözden kaçmış olmalı ki yayına girdi. Siteye giren bir gazeteci de bunu gerçek sanıp haberleştirmiş...
LOST ta oynayacağı haberlerinden sonra basının ilgi odağı haline geldiğini anlatan Açıkgöz, Google a adım yazıldığında, artık 30 bini aşkın sonuç çıkıyor. Facebook ta, sadece bir haftada 900 kişi kendisini arkadaş olarak onaylamamı bekliyor. Bu noktaya gelineceğini tahmin bile edemezdim. Kötü bir niyetim yoktu dedi.(Akşam)

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2009 Pzr 03:41:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
şaka gibi :)

syrna

syrna resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2009 Pzr 04:34:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
prison break te oynicam benide duyunnn :))))))))

eLbeR1907

eLbeR1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2009 Pzr 06:41:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
prison break mı acaba rolun orda ne olurdu onu merak edıyorum uheuhehuehuehuehu tahmın edıyorum ama  
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir