ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

17 Mayıs 2024, Cuma 16:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   YAŞANMIŞ GERÇEK AŞK HIKAYELERİ
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SARlSlNN

SARlSlNN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2009 Per 19:39:49      YAŞANMIŞ GERÇEK AŞK HIKAYELERİsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Genc Kız Ve £rkek arKadaşiyLa.Son TeLeFon KonuSmaLari..

Gen Kız :ßu KadarMıyDı.Sewqin ..

DeLiKanLi :Ya Ne Sandin Senı SewDiğimi Mİ..

Kız : YikiLmi$ti.işTé Tam O Anda..ßişi SoyLemeDi..ağLiyOrdu TeLeFon dA
SeSizce..

DeLiKanLi.ßir Ara Kızın HicKırıKLarini Duydu...

Ne O YoKsa AğLiyormusun DeğerMi ? SEnin AyriLdiğini SoyLeriz insaLara ßenım
icin FarKetmez..

GenCKız: Kız HicKirikLar icinde CikaN.ßoguk SeSiyLe ßardaği Taşiyan Son Soze
DayanMadi..

anLamdinmi SerSem Sen Ve Ya ßen Ne farKeDer...?

aYriLDiğimiza AğLiyorum...

DeLikanLi SuStu...

Oysa qenC Kız ßunLari SoyLerKen.SewiyOrDu .Daha oncede De Sewmi$ti.Hep
SeweceqTi.Ama yapacaK ßişi Yoqtu..

ßu SozLeri..KarŞiSinda..Direnen GuruRu varDiR..Gurur Ve Sewqi Ne Kadar TerS
KeLimeLer.Ve Sonunda Sewgi TeraZisinde.Ağir baSti.

teLefonu KapaTirirKen.DeLiKanLi..SoguK ßir SesLe.ELweda.Dedi..

GenC Kız ise Gurunu AyakLar aLtina ALaraK SOn ßir Defa.Seni sEwiYOrum DeDi..

TeLefonu KapTirKen DeLiKanLi Du$undu..

Niye niye Yapmi$Ti..Oysa Onu Oda SewiYOrdu Ve ßunu itraf eTmeq icin Yine
ARaDi..

faKaT TeLeFona CewaP verMEdi..Genc Kızın EWine qiti..

KaLaßaLiq Vardi.SaSirdi.ACi ßir Siren. SeSiyLe irkiLdi..

ßiraS Sonra icerden ağZinin KEnaRinda kan ßuLunan soğuK ßir CeseT CiqTi..

DeLiKanLi YıkıLmı$..GozyaşLarini TuTaMadi éLweda.Demi$ti..

UyaN Uyan Uyan..deDiySede DuyMadi.genc Kız ßir ara deLiKanLi Kızın eLindeqi
Kurumu$ Kağidi.qordu..

BoguLanmi$..Kağidi Okudu..ve Genc Kız SoyLe Yazmi$ti..

TUM SEVENLERE İBREt olsUN...!!..

SARlSlNN

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2009 Per 19:45:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Benim adım volkan Söğütte Oturuyorum Ve Şu 18 Yaşındayım Benım Cektigim Bu Çileyi Hepiniz Ögrenmesini İstiyorum Bir Gün bİ Arkadaşım geldi Ve Beni Bir Kızın Sevdigini Soyledi Kim DedİM BENIMle gel dedi cAFE ye gittik orda tek basına Oturan Bir kız gördüm arkası dönüktü tanıyamadım ama Benım Sevdigim ugruna Herşeyimi Verecegim KızA cok benziyordu ve biz geldik dedi arkadasım ve orda gördügüm kız 2 senedir deliler gibi sevdigim Ama Ona söyliyemedigim Büşra ydı Ve Onu gÖRÜnce arkadasıma dönerek Yoksa Sen Mi Dedim Ve arkadasım Bagırarak Eet Ben Dedİ bana Büşrayı Ayarlamıstı Ve deliler Gibi Sevindim yaklasık onunla 1 sene oolmustu Ve Onu Her Geçen Gün Daha Cok seviyordum Bir Gün Babam Eve Geldi 17 yasıma basmıstım ve dogum günümdü Babam Bana Bir Motorsiklet almıstı cook güzel bi motor du dağ motoru oldugu için sevdigimi de alıp onu metristepeye götürmek istedim aradan 6 ay geçti ve sevdigim bana eet askım artık metris tepeye gidebiliriz dedi ama yavaş sürmemi istedi giderken yavaş gittim ve orda sevgilim le oturduk sarmaş dolaştık ve beni bir anda dudagımdan öptü ve geri cekildi ve be öptüm onu yaklasık 40 45 dk boyunca öpüştük ama onu okadar cok seviyorum di bu 45 dakka bana 10 sanıye gibi geldi sonra askım cok geç olmuş beni evime götür dedi saate baktım ve benımde işe geç kaldıgımı söyledim oda eve geçkalmıştı giderken biraz onu öpmeninde verdigi cesaretle hızlı gittim ibrenin bi ara patladıgnı hissettim ve yavaslamak istedim ama Motorun Fren Balatalarını Yaglanma günü gelmiş geçmişti ve o hızla fren ler bosaldı hissetti freni kökledim ama durmadı ve ona beni sevdigini söylemesini istedim seni seviyorrum dedi ve aşkım lütfen bana sarıl dedim sarılmadı neden diye sordugumda ise volkan yavaşla lütfen lütfen yavaşla dedi ve o günde benim dogum günümdü 18 e basmıstım sevdigim ise benden 2 ay once 18 olmustu ve motor gitt gide ii ce hızlandı artık bende korkmaya basladım sevdigim lütfen yavaşla volkan diye haykırıyordu bende ona fren lerın koptugunu hissettirmemek için askım bak cok eglenceli dedim Sonra İşte Sonra Bir Kaza yapmıştım Hastahanede gözlerimi actıgımda yaklasık 3 ay geçmişti ve raporumda şöyle yazıyordu volkan karakoç gözlerini kayıp etmiştir ve büşra akça adında bir bayan yaşı da reşit oldugu için ona 2 gözünüde vermiştir şimdi o deli gibi sevdigim kız ortalıklarda yok 2 gözünüde bana verip kör kalmıştı ve burlardan göç etmişti onu deliler gibi arıyorum artık onu bana baglayan tek şey O aynadaki Mavi Ve güzel Gözler Sadece onu öyle hatırlıyorum aşkım

BÜŞRA Askım eger beni duyuyorsan söyle benım 1 gözümü sana nakil edip evlenip mutlu yasayalım askım

allahtan tek dilegim onu su 8 ay dan beri bulamaadım degil 8 ay 8 yıldahi olsa arayacagım ömrümün sonuna dek onu arayacagım

SARlSlNN

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2009 Per 19:56:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BİR  İNTERNET AŞKI  AZRA İLE EMRE....              

Emre’ye göre her şey çok güzel gidiyordu. 2 ay olmuştu Azra ile ilişkileri. Azra için de her şey yolundaydı. Azra ile Emre İnternette tanışmışlardı. Herkesin “Bu ilişki yürümez” sözlerini hiç dikkate almadan 2 ayı bitirmişlerdi. Bildiklerini yaptılar ve çok da mutlu oldular. Emre Türkiye’de Azra Bulgaristan’da yaşıyordu.

Emre sevgilisinin Türkiye’ye gelme ümidiyle yaşıyordu. Nasıl olsa gelecek deyip günleri tüketiyordu. Emre kıskanç biriydi. Azra da genellikle kıskanır ama sevgilisine güveni sonsuzdu. Aslında içten içe kıskanılmak isterdi Azra. İnsanoğlu için genellik hoşa gider kıskanılmak. Emre üniversitede okuyor, Azra ise Bulgaristan’da dans hocalığı yapıyordu. Biri internete gireceği zaman mesaj gönderip buluşurlardı. Yine bir gün muhabbet ederlerken Azra 2 gün internete giremeyeceğini söyledi. Neden olarak da arkadaşlarıyla birlikte dağ evine gideceklerini Emre’ye açıkladı. Emre sevdiğini iki gün göremeyeceği için bu duruma üzüldü.

Üzüldü üzülmesine ama belli etmedi. Ama Emre kıskançtı “Kim kim gidiyorsunuz” dedi. “Arkadaşlarımla” dedi Azra “Hem kuzenim de gelecek Yeliz”. Emre Yeliz’i Azradan önce tanımıştı araları çok iyiydi. Yeliz’in olması Emre’nin az da olsa yüreğine su sermişti. Ne yani Azra’ya güveni yok muydu? Hayır tabiki vardı. Emre fark etmeden “Bak bu arkadaşlık aşka dönüşmesin, ne de olsa iki gün aynı evde kalacaksınız?” dedi. “Saçmalama normal arkdaşlarım onlar, asla öyle bir şey olmaz” dedi öfkeyle karışık Azra. Bu yanıt Emre’yi biraz rahatlatmıştı. Ertesi gün Azra’nın yokluğunda Emre internete girmedi. Kitap okumaya çalıştıysa da sevgilsi aklından çıkmadı. Her kelimesinde sevdiğinin resmi belirdi. Bir gün de özlemişti onu. Vakit çok nazlıydı bugün.

Telefonu çaldı arkadaşlarının dolaşma teklifini kabul etti. Hem böylece zaman da geçerdi. Ertesi gün Emre’nin sevgilisine olan özlemi daha da arttı. Artık bir şeyin farkına varmıştı Azra’yı çok seviyordu. Emre bu günü de sevgilisi ara ara aklına gelse de arkadaşlarıyla geçirdi.
Emre yatağına uzandığında “Acaba” dedi. “Acaba ben de benim onu özlediğim kadar özleniyor muyum?” Zor bir soruydu kendisi de kabul etti. Nihayet sabah olmuştu. Emre her sabah yaptığı meşhur –Azranın her zaman söylediği- kahvaltısını yapmadan internete girdi. Azra’ya kavuşabilecek olmanın ateşiyle yanıyordu. Evet evet Azra da interetteydi. “Merhaba canım” dedi Emre heycanlıydı. “Selam canım” diye karşılık verdi Azra. Emre, “Seni o kadar özledim ki iki gün geçmek bilmediği. Yokluğunda öğrendim varlığının kıymetini (Bu sözü kendisi de beğendi.) dedi sonra. “Bende canım” dedi Azra.

“Sanki uzun bir süredir konuşmuyoruz gibi hissediyorum kendimi” diye devam ettirdi sözlerini. Bu söz içten içe hoşuna gitmişti Emre’nin. “Nasıl geçti?” diye sordu Emre. “Çok güzel geçti” diye cevap aldı. “Sen neler yaptın?” diye sordu Azra. “Seni özlemekten başka bir şey yapmadım” diye cevap aldı. “Annemle çok büyük kavga ettim” dedi tekrar Azra. “Bıktım artık bir gün kaçacam bu evden her şeye karışıyorlar para da vermeyeceklermiş” diye devam etti. Emre Azra’nın bu yorumuna kızdı evden kaçma gibi bir cahilliği asla yapmaması gerektiğini, annesinin bir şeye canın sıkkın olabileceğini söylese de Azra pek oralı olmadı.

“Canım bir şey konuşmamız gerek dedi Azra.” Emre’ye heycan bastı. Emre’nin ateşi yükselirken Azra devam etti. “Bak canım sana yalan söyleyecek değilim. Dağ evinde bir arkadaş benden hoşlandığını söyledi. Ben de şaşırıdm arkadaş olduğumuzu söyledim. Israr edince de düşünmem gerektiğini belirttim.” Kelimeler Emre’nin beyninde zincirleme kaza yapmışçasına vuruyordu. Emre’nin kafası fren iziyle doldu. Çok sinirlendi Emre yazmaya çalıştı ama ellerinin titremesinde harfleri tutturamadı.

Yazmadığı her saniye Azra’nın yazdıklarını tekrar okuyarak geçiyordu bu onu daha da deli ediyordu. Daha baştan biliyormuş da ondan uyarmış gibiydi. İnanılır gibi değildi. Delicesine sevilirken bu yapılamazdı. “Hayır olmaz” diye geçirdi içinden Ama kelimeler gözüne girecek şekilde duruyordu. Bişeyler yazmalıydı parmakları hafif hafif klavye üzerinde hareketlendi. “Yazık!” dedi. “Yine aşkın b.ktan kısmı bana kalan. Farklı zamanda farklı duygular sırasında geldiğin için farklı sanmıştım seni. (bu söz de güzeldi ama bir yere kaydetmenin zamanı değildi.) Ben seni çok sevmiştim. Sen de diğerleri gibi yalanmışsın. Artık yapabilecek bişeyim yok. Tüm yaşanılmışlar için teşekkür ederim mutluluklar… Ama ben seni gerçekten çok sevdim…” deyip hızlıca laptobunun kapağını kapattı. Kan beynine sıçramış gibydi bir süre kıpırdamadı öylece baktı. Arkadaşlarına da hiç bişey anlatamazdı artık bıkmışlardı ayrılıklarından. Bu 4. terkediliş olmakla beraber, 3 tane de ihanete uğramıştı. Azra’yla beraber olmaya başladığından itibaren geçmişi az da olsa unutmuştu.

Emre’nin sorunları vardı bunlar iyice kendini belli ediyordu. Eski Emre yoktu. Her şeye sinirlenen bağıran çağıran bir Emre vardı. 5 gün girmedi internete. Psikologuna daha sık gider oldu. Ailesinin neler olduğu konusunda sıkıştırmaları nafileydi. 1 aya yakın geçen zamanla internetle ilişkisini kesmişti. Üniversitede gruplara takılıyordu. Bağımlılık hap yapan ilaçlar kullanmaya başladı. Üniversitede yaptıkları bir kavgada kolu kırıldı. Emre bu 1 ay da hiç eve uğramaz oldu. Parasız kalıp da cep telefonunu sattığı için ailesi ulaşamıyordu. Zaten ulaşsa da pek bir şey değişmez gibiydi. Bir zamanlar en sevmediği müzik türü olan metal müzik de dinlemeye başladı. Emre kendini tanımıyor, tanımak için uğraşmıyordu. 2 ay hiç internete girmedi. Azra’yı unutmuş hissediyordu. Hani, …

Bu arkadaşlık aşka dönüşmesin sonra değip de bunun “imkansızlık” şeklinde cevap veren Azra’yı… Sözünde durmayan insanı. Unutmuştu onu. 2 ayın sonunda uyuşturucu haplara olan bagımlılığı iyice arttı. Her gün bir yerde kalıyordu. Ne evi belli ne yatağı. Bir gece de Mustafa’nın evinde kaldı. Beyni uyuşuk Mustafa internet başında şuusuzca bakmaktan vazgeçip yatağına gittiğinde, Emre 2.5 ay sonra ilk defa internetle karşı karşıya kalıyordu. Saat 3.47’de maillerini kontrol etmek istedi.

Mailinde 11 tane yeni mail vardı. Hepsi Azra’dan gelmişti. Emre ilk gelen maile tıkladı o an soğuk soğuk terledi. Beyaz sayfa ekranla birlikte Emre’nin yüzünü de aydınlattı:

“Canım annem çok moralimi bozmuştu Ben de biraz seni kızdırmak istedim hepsi şakaydı. sanırım berbat oldu affet beni offfffff.”
Emre öylece kalakaldı. Terkedildiği an gözlerinin önüne geldi. Her şey çok garipti. “Aşklar” dedi “Çok garip… Başlayıp ve bitişler çok garip… İnsanlar çok garip… Azra çok garip…”
Emre diğer mailleri okumaya cesaret edemedi…

SARlSlNN

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2009 Per 20:00:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 SewdİĞİnİz 2,5 su bardaĞi ÇamaŞir suyu İÇİp İntİhar ederse naparsiniz ?

Hoş birisiyim we bakımlı olmak benim tek kuralım..Girdiğim bir ortamda herkesin gözünün bende olması hoşuma gidiyordu.Yıllardır hep bir haftalık ilişkiler yaşadım çünkü kimseyi sewemiyordum..Ne istediğimi nasıl birinden hoşlandığımı yada hoşlanacağımı bile bilmiyordum..Taki onu tanıyana kadar!..Bir anda sürpriz bir şekilde karşıma çıktı belkide hayatımın mucizesiydi.23 nisandı doğum günümü kutluyordum arkadaşlarımla bir barda..O an için sadece eğlenmek wardı benim için..Kapıdan içeri girdiğinde ilk olarak yeşil gözleri dikkatimi çekti,sadece ona baktığımı fark ettim.İlk kez bir ortamda biri beni farketmemişti.Çünkü yanında bir bayan we bir kaç arkadaşı daha wardı belliki gurup halde eğlenmeye gelmişlerdi..Ama gözümü ondan alamıyordum o ise yanındakilerle ilgileniyor beni hala farketmemişti bile.Bişey yapmalıydım we ona kendimi farkettirmeliydim.Yanındaki kız arkadaşının bir an için yanından uzaklaşması benim için büyük bir fırsattı..Yanına yaklaştım birşey diyemedim bile oda o an benim gözlerime baka kalmıştı çünkü.Awucunu açtım we numaramı yazdım.yanından ayrıldım.eğlenmeme dewam ettim sabaha karşı ewe geldiğimde sadece onun beni aramasını bekliyordum bir hafta geçti üstünden artık umudumu kestim ben gene aynı bendim.we umudumun bittiği an özelden aradığı bi an kendimden geçtim..Gözlerime bittiğini sölüyordu benimle buluşmak istedi.deniz kenarını tercih etmişti geldiğinde iki elindede güwercin wardı ayaklarında kırmızı kurdeleye bağlanmış 2 zarf wardı birinde senden diğerinde ise etkilendim yazıyordu..Güwercinleri gök yüzüne saldı..yanındaki kızdan ayrıldığını söledi bana..Daha sonra onunla çıkmaya başladım..İşte istediğim hayat buydu..Daha önce neredeydin diye soruyordum kendi kendime.Sürprizleri çok sewiyordu haftanın beş günü görüşüyorduk we her seferinde yeni bir sürpriz..Bir yıl geçti herşey o kadar güzeldiki.Taki babasının iflas etmesine kadar.Babası iflas etmişti inanılmaz bir borç içindeydiler babası bunu kaldıramadı we üzüntüden kalp krizi geçirip wefat etti..Ben aşkımın yanındaydım her zaman ona destek çıkıyordum..Herşeylerini satmak zorunda kaldı satmasına rağmen hala inanılmaz bir borçları wardı..Her zaman o kadar güçlüydüki bunca şeyleri yaşadıktan sora hala benim yanıma geldiğinde gülebiliyordu.Teyzamin oğlunun düğünü için şehir dışına çıkmamız gerekiyordu..Aşkıma söledim durumu anlattım normalde değil şehir dışı şehir içindeyken bile biyere gitmemi istemezdi ilk kez git dedi bana o kadar ısrar ettiki 4 gün içinde geliceğimi söledim..Benden son bir şey istedi 24 saat telefonunu hiç açma sana bir sürprizim olucak dedi..Bende kabul edip yanından ayrıldım telimi kapattım ama içim rahat değildi..Telefonum 7 saat kapalı kaldı ama içim rahat değildi aradım aşkımı defalarca açmadı kardeşini aradım oda açmadı.Kötü birşey olduğunu biliyordum bulduğum ilk otobüsle tekrar ewe döndüm..Ewine gittim kimse yoktu.Yaşlı bir bey durumu anlattı hemen hastaneye gittim.Kardeşinin anlattıkları 2,5 su bardağı çamasır suyunu içip üzerine 2 tane bira içmiş ewde 4 saat sora bulmuşlar morarmış we hertarafı şişmiş bi durumda 72 saat yoğum bakımda kaldı 73. saat içerisinde kaybettim aşkımı..sürprizleri sewiyordu aşkım,gidişide sürpriz oldu aşkımın..Bir hafta sorguya çekildim kimlere çalıştığımızı sordular bir hafta..inttihar etmeden önce benim için bir mail hazırlamış..İşte ozman benim dünyam bir kere daha yıkıldı....Şimdi uyku hapları ile yaşıyorum..Ama ne olursa olsun, insanın hayatına bir kişi damgasını wuruyor..Damgayı sen wurdun aşkım!...

SARlSlNN

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2009 Per 21:05:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

O BENİM DÜNYADA EN DEĞERLİ VARLIĞIM....  

Ben 20 yaŞindayim bİ kizi Çok sevİyorumm 18 nİsan 2008 de Çikmaya baŞladik ama Ölebİ Çikmakİ adeta haŞa bİrbİrİmİze tapiyordukk Çok sevİyodum onu oda benİİ Çok gÜzel gİdİyodu herŞeyy sonra benİm geÇmİŞte olan bİ hatam karŞimiza Çikti ve herŞey zehİr olmaya baŞladii o bunlari haketmİyorduu benİm geÇmİŞte bİ kiz arkdaŞim vardi olmaz olaydi lanet olsun herŞey bİtmİŞtİ onunla ben bunu sevİyordumm o benİm nefesİmdİ ama bİzİİ geÇmİŞtekİ kiz birakmadi hep aramiza gİrdİİ en son kiz arkdaŞim benden ayrilmak İstedİ napim ne ettİm sevgİm İÇİn savaŞtim ve gerİ kazandim sora 1 aysora bİdah akarŞimiza Çiktii gene ayrilmaya kalkiŞti ve baŞardii ama naptim ne etİİm hep peŞİnde oldum yolda bİŞey olur dİe hep takİp ettİm benle ayriyken bİle sora yİne gerİ kazandim ve bu gece bu bela kiz tam herŞey dÜzgÜn gİdİyo derken gene bİtİrdİ bİzİ ve benİm meleĞİmm benden gİdİyooo artik dayanicak gÜceÜm yok napicami bİlmİyorummm Çok gÜzel hayallerİmİzz vardii evlenİcektİkk mutlu olucaktik ama gİttİ artik biraktii benİİ
artikk hayat benİm İÇİn sadece Çekİlmez bİ yolculuk artik hİÇ bİŞeyİn Önemİ yok benİm gÖzÜmde artik yok yanİ ben Ünİversİteye hazirlaniyorumm Önceden Ünİ ye gİtmek sadece ortami İÇİn İstİyodumm ama o hayatima gİrdİ gİrelİ onun İÇİn sadece İyİ bİ mesleĞİm olsun evlendİĞİmİzde elİnİ sicak sudan soĞuk suya sokmamak İÇİn bİr dedİĞİnİ 2 etmemk İÇİnn ama artik gİttİ hİÇ bİŞey İstemİyorumm sadece allahimdan tek İsteĞİm en kisa zamanda canimi alsin ÇÜnkİ yaŞadiĞim halde o yaŞadiĞi halde beraber olamamak el ele tutuŞamamak benİm İÇİn yaŞayan ÖlÜ gİbİ olmak yanİ bu yaziyi okuyan arkdaŞlar kisacasii eĞer gerÇek sevgİyİ bulduysaniz ÖlÜmÜne savaŞinn allah bİ zaman sora hayirliysa sİzİ kavusturur aŞk herŞeye deĞer kİmseyİ araniza sokmayin sadece bİrbİrİnİze gÜvenİn yoksa normal sevgİlİden bİ farkiniz olmazzz bu dÜnya acimasizz bu dÜnyayla baŞa Çikamazsiniz bu dÜnyada kazanamazsiniz sİzde ÖbÜr dÜnyayi kazanmaya bakinn cennette beraber olursunuz İnŞ tÜm sevenler allah hep yÜzÜnÜzÜ gÜldÜrÜr İnŞ allah emanet olun !!!

SARlSlNN

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2009 Per 23:53:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Artık Herşey Daha Zor Olacak...

1 yıldan daha uzun bir süre kimse girmemişti kalbime, yüreğime... Zamanında çok acı çekmiştim aldatılmıştım Kandırılmıştım. O yüzden ara vermiştim aşka aşkta bana ara vermiş olucak ki kimse çıkmamıştı karşıma. Sonra biriyle tanıştım aşık oldum sandım ama yapamadık yürümedi kırmadan birbirimizi bitti. Aşkın Hep acı haliydi Kaşıma çıkan o yüzden uzak durmak istiyodum saklıyodum kolluyodum kendimi aşktan. Yada öyle düşünüyodum. aradan Daha birkaç ay geçmişti ki o çıktı karşıma. Aşık oldum Sevdim deli gibi hayatımdan canımdan vazgeçtim tüm benliğim onundu artık. Ne olursa olsun aramıza kimse girmeyecek ne olursa olsun hiçbirşey bizi ayıramayacaktı. Söz Vermiştik birbirimize. İki cümlemizden biri Birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizdi. O kadar aşıktık ki ben üzülüp ağladığımda benimle ağlar ama güldürmek için de elinden geleni yapardı. Herşeyi unuturdum yanında kötü olan herşeyi.Birgün bitecek diye gelmemişti aklıma.Ailesiyle tanıştırmıştı her hafta mutlaka giderdim ziyaretlerine benimde annem ablam kuzenlerim tanıyodu. Yani ikimizde ve ikimizinde aileleri evleniceğimizi düşünüyodu. Açıkçası bende öyle düşünüyodum. Sonra iş buldu çalışmaya başladı. Hayat zor işte zor... Ama anlam verememeye başladım zamanla. Çalıştığı yerde kızar birilerine gelir bütün hırsını benden çıkarırdı bana bağırırdı. Zordu çalışmak biliyodum o yüzden üstelemiyodum dinliyodum alttan alıyodum.Ama bende insandım dayanamadım daha fazla. alttan aldıkça kırdı sustukça üzdü... Susmadım daha fazla. Anlattım beni kırdığını üzdüğünü yapmaması gerektiğini söyledim.Ve o günden sonra ayrılacağımızı düşünmeye başladım. Ne kadar düşünmek istemesemde beynimin içini kemirmeye başladı bu düşünceler. Yine de sustum... Tam Herşey eskisi gibi olacak gene mutlu olucaz yeniden mutlu olucaz derken o gün geldi ben çok zengin değilim, işim yok, param yok. Bu güne kadar da Çalışıp kendi kendime yettiğim için ailemden de para istemek zoruma gidiyodu. Elimde olanlarla yetinmeyi hep bilmiştim yine yetiniyodum. Ama Bi insan Sevgilisinin hele bile olmadığını bile bile üstündekilere kıyafetlerine laf sölemesi ne kadar hafife alınacak bi durumdur bilmiyorum. Benim çok gücüme gitmişti çok kızmıştım çok kırılmıştım çok utanmıştım. Çünkü Yoktu... Tartıştı, atıştık. Herşey çok Zor olmaya başladı kırdığım için özür dilemiştim oda affetmeişti ama affetmemişti. Affettim demişti ama affetse her yaptığım sorun haline gelmezdi. Ama ben hala çok Seviyodum...Dayanamadım bitmeliydi bu ilişki bitirmeliydim. Daha fazla kırılmadan üzülmeden bitmeli ama Seviyorum... Ama bitmeli.Bunları anlattığımda bitmesi gerektğini söylediğimde Seni seviyorum dedi yine. Ayrılmadık Biz dedi ayrıldığımızı söylemedim ben sana dedi. Devam etmesini istiyorum ama bu ilişki iyiyemi gider kötüyemi gider bilmiyorum. Sonunu göremiyorum dedi. Seviyorum ama Bilmiyorum... Çok yoruldum Sevgilim. Çok...

SelamCC

SelamCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2009 Cum 00:00:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
ya bu kadar şeyi kim zahmet edip okuyacak saçma sapan yazılar

SARlSlNN

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2009 Cum 00:05:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
kimsenın bir şey yazmasını beklemıyorum kı ben zaten yaşanmış hıkayelerı koyuyorum ınsanlar okusun diye

SelamCC

SelamCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2009 Cum 00:16:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ne yani şimdi sen kimsenin bişey yazmasını beklmiyomusun. yani insanlar odun gibi saf saf okusunlarda bana bi teşekkür etmesinmi demek istiyorsun millete

SARlSlNN

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2009 Cum 02:09:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ben bu hıkayelerı paylasıyorum isteyen yazar istemeyen yazmaz.....adı üstünde aşk hıkayelerı...
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir