ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 19:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   İHA muhabirinin son konuşmaları
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

JoeBIack

JoeBIack resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2009 Per 10:45:03      İHA muhabirinin son konuşmalarısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

112 görevlisi : 112.

İsmail Güneş (İ.G): Ben İHA Muhabiri İsmail Güneş, helikopter ile düştük.

112 : Nerede? Neredesiniz?

İ.G : Bilmiyorum nerede olduğumuzu. BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu ile birlikteydik.

112 : Neredesiniz?

İ.G : Hatırlamıyorum.

112 : Etrafınıza bakın, ne görüyorsunuz?

İ.G : Her taraf kar, sis. Her taraf sis.

112 : Helikopteri nereden kiraladınız?

İ.G: Bacağım kırık olduğu için konuşamıyorum. Erhan ağabey nereden çıkış yapmıştık. Çağlayancerit orada bir yerde düştük. Hangi yere düştüğümüzü hatırlamıyoruz, her taraf sis, göremiyorum. ... 35 00 benim numaram.

112 görevlisi: Telefonu kapatmayalım, yerinizi tespit etmeye çalışıyoruz.

İ.G : Kahramanmaraş ın dağlarından, her taraf sis. göremiyorum.

112 görevlisi: Parti merkezinden kiminle görüşebiliriz, sizinle ilgili?

İ.G : Bilmiyorum, şarjım bitmek üzere. Alo. Biz nereye gidiyorduk? Yozgat tarafında bir yere gidiyorduk hanımefendi.

112 görevlisi: Kapatmayın yerinizi tespit etmeye çalışıyorlar.

İ.G : Erhan ağabey, nereden geldik, nereye gidiyoruz. Şu an Çağlayancerit ten gelip, nereye gidiyoruz. Yozgat-Yerköy mü? Çağlayancerit ten, Yozgat-Yerköy e gidiyoruz. Burası çok soğuk. Alo. Yer tespit edemiyor musunuz?

112 görevlisi: Siz kapatmayın beyefendi telefonu.

İ.G : Hanımefendi şarjım bitecek.

112 görevlisi : Alo, Alo. İyi misiniz?

İ.G : Kötüyüm, ayağım kırık.

112 görevlisi: Şu anda siz helikopteri görebiliyor musun?

İ.G : Şu anda helikopterin içindeyim.

112 görevlisi: Alo. diğer beş kişi yanınızda değil mi şu anda? Size cevap verebiliyorlar mı?

İ.G : Diğerlerinden ses yok. Erhan ağabey, Erhan ağabey de ıhlayarak cevap veriyor. Alo, hanımefendi, yerimizi tespit edemediniz mi?

112 görevlisi: Şu anda emniyet bulmaya çalışıyor, sakin olun.

İ.G: Erhan ağabey, ıhlıyor sadece. Bende üşümeye başladım. Ben sakin olmaya çalışıyorum.

112 görevlisi: Sakin olmaya çalışın, tespit etmeye gayret ediyorlar.

İ.G: Muhsin Bey i göremiyorum.

112 görevlisi: Aynı helikopter ile mi havalandınız?

İ.G: Evet. Ayağım çok kötü kırıldı. Ölende var herhalde. Bu arkadaş kim ya.

112 görevlisi: Ayağı kırık, yerinden kımıldayamıyorum. Emniyetle görüşüyorum.

İ.G: Alo, hanımefendi.

112 görevlisi: Açık kalsın telefon.

İ.G: Şarjım bitmek üzere. Benim numaramı görebiliyor musun?

112 görevlisi: Kapatmayalım, ulaşıyorlar, kapatmayalım numarayı. Sizin nereye gittiğinizi anladık. Yozgat-Yerköy e gidiyoruz dediniz.

İ.G: Alo. Sakin olalım da şu anda donuyoruz burada, ayağım da kırık.

112 görevlisi: Kapatmayın, bir saniye.

İ.G: Alo. Erhan ağabey, Erhan ağabey. Sen kalkabiliyor musun yerinden? Hanımefendi.

112 görevlisi: Şarjınız bitinceye kadar açık kalsın, aramaya devam ediyorlar çünkü. Kapatmayın alo.

İ.G: Alo. Ayağım kırıldı.

112 görevlisi: Başka yerinizde kanama var mı?

İ.G: Gözükmüyor.

112 görevlisi: Kravatınız var mı? İp gibi kravat gibi bir şeye elinizi uzatabilir misiniz?

İ.G: Kravat yok. Şu anda gözükmüyor.

112 görevlisi: Polis ekipleri yerinizi bulmaya çalışıyor. Siz moralinizi yüksek tutun. Zaten sizin yerinizi tespit edecekler. Edemediler daha. Tespit etmeye devam ediyor.

İ.G: Herkes öldü herhalde.

112 görevlisi: Kanamadan dolayı sessiz kalmış olabilirler, endişe etmeyin, sizi kurtaracaklar.

İ.G: Erhan ağabey, Erhan ağabey. Kırık ayağımın altında, kaval kemiğinde. Kanama değil, kırıldı ya.

112 görevlisi: Alo, beyefendi. Şu anda bacağınızın durumu nasıl?

İ.G: Ağrıyor. Alo. Yeri tespit edemediniz mi? Donmaya başladım, üşümeye başladım. Üşüyorum. Tipi var. Helikopterin içine girdim. (İnleme sesleri) Buradakiler öldü herhalde ya. Erhan ağabey, Erhan ağabey. Yok. Kimseden ses gelmiyor, gelmiyor. Eyvah çok kötü.

112 görevlisi: Ayağınız sıkıştı mı?

İ.G: Evet. (inlemeler) Tespit edemediler mi ya. (inleme) Ayağımı oynatamıyorum.

112 görevlisi: Emniyet yerinizi tespit etmeye çalışıyor.

İ.G: Erhan ağabey. Ağabey bir kendine gelmeye çalış. Bak ben kendime gelmeye çalışıyorum. Yatıyor ıhlıyor.

112 görevlisi: Başka kimseden ses gelmiyor mu?

İ.G: Yok, yok. Çok kötü ayağım kırıldı. (İnleme) Hanımefendi hala bulamadınız mı yerimizi? Burada donacağız, diğer insanlar öldü herhalde. (İnleme sesleri) Ayağımı oynatamıyorum. Çok pis kırıldı ayağım. Yerimizi ne zaman tespit edeceksiniz hanımefendi.

HAßER İÇİN TIKLAYIN

ALLAH yardımcıLarı oLsun...

delybebeq

delybebeq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2009 Per 11:34:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yorum yok

delybebeq

delybebeq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2009 Per 11:36:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Allah yardımcıları olsun...

JoeBIack

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2009 Per 11:46:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Büyük Birlik Partisi lideri Muhsin Yazıcıoğlu nun helikopterinin düşmesiyle ilgili basın toplantısı düzenleyen

İçişleri Bakanı Beşir Atalay şunları söyledi:

"BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşları seçim çalışmaları sürecinde helikopterleri düştü. Son irtibat da yanlarında bulunan gazetecinin 112 ile kurduğu irtibat oldu. Valiliğimiz ve yetkili birimlerimiz çalışmalara başaldı. Bölgede nerede olabileceği arandı. Yer tesbiti çalışması yapıldı. Helikopter bir sinyal veriyor mu diye bir çalışmamız oldu. Ama helikopter sinyal vermiyor. Helikopterin teknik imkanlarıyla bir bilgi alınamıyor. Çevreyle ilgili yer tesbiti için çalışmalar yapılıyor. 25-30 kilometrelik bir alan burası. Yukarı çıkınca sis var, kar yağıyor. Bu şartlarda bütün birimlerimiz, bütün imkanları yönlendirmeye çalıştık. Valimiz ve bölge komutanımız çalışma halinde. Gündüz uçabilen helikopterler ve gece uçabilen helikopterler çalışmaya başladı. Özellikle insan ısısı alabilen Casa helikopteri havada. Askeriş birliklerimiz, korucular, çevre illerdeki sivil savunma personeli, Eminyet teşkiletının özel harekat bişrimleri çalışmaları sürdürüyorlar. Genelkurmay ile görüştüm, biraz daha takviye alındı. Mümkün olabilen takviye yapıldı. Sivil birimler, Akut ekibi çalışmalara katıldı. 2 bini aşkın kişi arama çalışmalarına katılıyor. Özel kuvvetler de arama çalışmalarına katıldı. Helikopterler sabah erken saatlerde, 4-4.5 gibi kalkmaya hazırken denediler ama yarı yoldan geri döndüler. Şimdi sis biraz daha dağılınca tekrar askeri helikopterler çalışmalara katıldı. Devletimizin, ülkemizin bütün imkanları kullanılıyor. Elimizdeki imkanlar ve şartlar çerçevesinde çalışmalar devam ediyor. Helikopterden sinyal alamıyoruz, telefondan yer tesbitine çalışılıyor."

JoeBIack

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2009 Per 13:17:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek açıklama yaptı...

"Hepimizin yüreğinin yandığının farkındayız. Çok değerli bir insan. Umut ederiz ki onu Allah ailesine, milletine bağıklar. Elimizden gelen çabayı sarfediyoruz.

Bu türlü üzücü olaylarda eksik bilgiler, bilgi kirliliğine sebep veriyor. Olay bize intikal eder etmez devlet çalışmaya başladı. Elimizdeki haritadan da biliyoruz. Arazi ve hava şartları çok olumsuz. Kar yağışı ve sis var. Emniyetşn helikopterleri de dahil çalışma yaparken, kara birlikleri de aramalarını sürdürüyor."...

JoeBIack

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2009 Per 15:13:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CHP lideri Deniz Baykal, BBP Genel Merkezi ne yaptığı geçmiş olsun ziyaretinde yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Kaza nedeniyle BBP ye geçmiş olsun ziyareti yapıyoruz. Milletimizi derinden etkiledi. Bir siyasi partimizin genel başkanı, genç yaşında, görev gezisi yaparken helikopter kazası yaptı. Bu belirsizlik bizi bir taraftan üzüyor, diğer taraftan da olumlu bir gelişme olur umudu sağlıyor. Son seçimlerde bağımsız olarak seçilmeyi başarmıştır. Bu son derece önemli bir tabloyu ortaya koymaktadır. Arkasında özel hiçbir destek olmadan bunun gerçekleştirilmesi önemli bir tablodur. Yazıcıoğlu nun ve helikopterdeki diğer arkadaşlarının sağ sağlim çıkmasını temnni ediyoruz. Bölgenin iklim koşulları, hava koşulları konunun hızla aydınlatılması için bir engeldir. İnşallah öenmüzdeki saatlerde gece elde edilemeyen sonucun alınmasını temenni ediyoruz. Kaza sonucu bütün yetkililerin, başta hükümet olmak üzere çok ciddi gayret gösterdiklerine inanıyorum. Herkezin seferber olduğuna şüphe yok. 24 saat geçmesine rağmen hala yer tesbitinin yapılamaması haal eksik birşey olduğunu gösteriyor. Bunu yadırgıyorum. Dünyada var olan bütün teknik imkanların ülkemize de getiritmelidir. Bunun için gereken yapılmalıdır. Konunun önemi bu vesileyle ortaya çıkmıştır. Hepimizin temenni ettiği güzel haberi umut ederiz alırız. BBP örgütüne, Muhsin Yazıcıoğlu nun değerli ailesine, Sivaslılara, tüm sevenlerine sabır diliyorum. Tekrar geçmiş olsun.

Cebinizdeki telefon kapalı bile olsa dinlenebiliyor. Helikopterin sinyali çalışmayabilir. Orada 6 kişi var mutlaka cep telefonları vardır. Koca enkazı tesbit edecek sensör sistemleri yok mu? Eğer dünyada varda bizde yoksa gerekeni yapalım. Türkiye bunu 24 saatin içinde bulabilmelidir. Eğer bulamıyorsak bir takım teknik imkanlarımız yoktur demektir bunu bir an önce sağlayalım."

CcTiMcC

CcTiMcC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2009 Per 18:14:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1 gün geçti hala haber yok..

teknoloji imkanları nerede adamlar gitmişler bulamamışlar. 4000 kişi arıyor ve sonuç yok...

kazamı ? suikast mı ?

alisss33

alisss33 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2009 Per 18:19:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Suikastmı_? Kazamı_? Halen Bulunamdı :S Cok İlgınc Bır Durum Allah Yardımcıları Olsun Dıcem Ama Sımdıye Dek Emınım Hayatını Kaybetmıslerdır Hava Şartları Cok Kotu...Keske Onlar Yerıne O Tur Bır Olumu Hak Edenler Olsaydı ..... 2000 Bin Kişi Tarafından Aranıo Ama Halen Her Hangı Bır Enkaza Rastlanmadı :S:S:S:S:S

Rammstein02

Rammstein02 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2009 Per 20:08:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bunuda ergenekondan bilirler canıııııım!!!!

JoeBIack

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2009 Cum 10:49:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"Enkaza ulaşıldı bilgisi geldi"

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur, içinde 3 kişinin bulunduğu helikopter enkazına ulaşıldığına dair bir bilgi geldiğini belirterek, o bilgiyi teyit etmek için çalıştıklarını söyledi.

Kahramanmaraş taki helikopter kazasında kaybolan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve 5 kişiyi arama çalışmaları bu gün sabahın çok erken saatlerinden itibaren yeniden başladı. Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur, Kahramanmaraş ın Göksun ilçesine bağlı Süleymanlı köyü yakınlarında içinde 3 kişinin bulunduğu helikopter enkazına ulaşıldığına dair bir bilgi geldiğini o bilgiyi teyit etmeye çalıştıklarını söyledi.

Diyarbakır ve Sivas tan gelen arama kurtarma ekiplerinin takviye ettiği çalışmaların köylere kaydığını anlatan Öznur, "Püren Geçidi, Elmalı köyü, Beydemirli kasabası, Ilıca köyü, Aklık Dağı mevkii, Çakırdere köyü ve Kurucaova köyü yakınlarında çalışmalar yoğunlaştı. Gelen bütün bilgiler değerlendiriliyor. Bu günkü çalışmalardan bir netice alacağımıza inanıyorum. Bütün Türk halkından dua bekliyoruz." diye konuştu.

ARADAN KAÇ SAAT GEÇTİ... YAZIK ULAN YAZIK. ENKAZA ULAŞTIKLARINDA NE ßULMAYI PLANLIYOLAR ACAßA !!!!

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir