ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 22:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Yolun Açık Olsun MUHSIN YAZICIOĞLU
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2009 Sal 01:47:44sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bu Ülkede Türk İslam Sentezine inanan İnsanları Türkiye Sevdalılarını.Bir Türlü Cezaevi veya Rahmete kavuşmaları bu kadarda Tesadüfler İçermez.Sonumuzda Hayırlısı diyeyim.Cenab ALLAH Yar ve Yardımcımız Olsun.

Saygılarımla

Fatih  ARSLANCA

ccEfKaRcc

ccEfKaRcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2009 Sal 04:37:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

şunu belirtmeliyim ki Rahmetli Muhsin YAZICIOĞLU hiçbir zaman vatanına ihanet etmemiştir.bunu düşünerek en azından ALLAH rahmet eylesin demek bu kadar zor olmasa gerek...

ALLAH RAHMET EYLESİN ....

Solecistic

Solecistic resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2009 Çar 02:12:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Konuyla alakasız ama şunlarıda söylemeden geçemeyeceğim. Terörist başı şerefsizi asmamızı istemeyenler Saddam ı neden astınız? İnsan hakları diye kendini paralayanlar yaşını doldurmamış bebekler katledilirken, öğretmenler kurşuna dizilirken, polisler, askerler, siviller adice öldürülürken neden hiç sesiniz çıkmıyor? Türkün Türkten Başka Dostu Yok

adorabIe

adorabIe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2009 Çar 02:27:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Solecistic· :

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Konuyla alakasız ama şunlarıda söylemeden geçemeyeceğim. Terörist başı şerefsizi asmamızı istemeyenler Saddam ı neden astınız? İnsan hakları diye kendini paralayanlar yaşını doldurmamış bebekler katledilirken, öğretmenler kurşuna dizilirken, polisler, askerler, siviller adice öldürülürken neden hiç sesiniz çıkmıyor? Türkün Türkten Başka Dostu Yok

Yukarıdada belirtildiği gibi evet insanlar hunharca katlediliyor. Böyle kişi ve kişiliklere üzülüyorsunuz güzel !!!Hiç aklınıza madımak otelinde adice ,sebepsizce hatta hayvanca öldürülen suçsuz günahsızlar gelmiyormu.Sadece şunu demek istiyorum evet bu vatanda yaşıyoruz ne olursak kim olursak dil din ırk ayrımı yapmaksızın kardeşce .Ve Muhsin Yazıcıoğlu sen  ki günahsız insanları madimakda cayır cayır yaktın allahda seni sogukda dondurarak öldürdü.İlahi adalet diyerek VATAN SAGOLSUN DİYORUM ...

TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE DOGUP BURADA ÖLECEĞİZ BU VATAN BİZİMSE KARDEŞÇE YAŞAM İÇİN BARIŞ SAĞLAYIN....

adorable

iSyaN13

iSyaN13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2009 Çar 10:53:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Madımak olayları ; Sivas sag görüslü bir vilayettir.Özellikle sivası ın seçilerek misyonerlik faaliyetlerinde bulunulması Ve Aziz Nesin denilen kişinin konuşmaları sonucu ortaya çıkmıştır.Madem Madımakta yananlar  aydındı neden Allahın var olduğuna inanmıyorlardı..? Kürsülere çıkıp neden Allahın olmadığına dair söylemlerde bulundular..? Neden ıspatlanmasını istediler.? Sizin inancınız bu kadar mı.. ?  Birileri  böyle yaptıkça daha cok Aydınlarınız Hakkın Rahmetine kavuşacaktır..

Cikoo39

Cikoo39 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2009 Cum 19:35:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yazıcıoğlu na <B>ölüm tehdidi</B>Yazıcıoğlu na ölüm tehdidi
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu nun 28 Şubat sürecinde ölüm tehdidi aldığı ortaya çıktı.

Post modern darbe olarak nitelendirilen 28 Şubat sürecinde "Millete karşı çevrilen namluya selam durmam" diyen Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu nun o dönem ölüm tehdidi aldığı ortaya çıktı. Meclis odasında kendisini ölümle tehdit eden milletvekiline Yazıcıoğlu, "Seni kim gönderdiyse söyle ona, Muhsin Yazıcıoğlu iki kilometreyi beklemez. Adamın yanına gelir ve kafasına sıkar." demiş.

BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu, 28 Şubat ta aldığı ölüm tehdini Saadet Partisi (SP) Genel Başkanlığı na seçilen Numan Kurtulmuş a hayırlı olsun ziyaretinde anlatmış. Bu ziyarette Yazıcıoğlu na eşlik eden BBP MKYK Üyesi İlker Kayalıoğlu, Yazıcıoğlu nun nasıl tehdit edildiğini Cihan Haber Ajansı na açıkladı.Meclis odasında iken birilerinin sürekli randevu almak istediğini dile getiren Kayalıoğlu, olayı şöyle anlattı:

"Meclis ten bir milletvekili randevu alıyor. Genel Başkanımız karşılıyor. O esnada genel başkanımıza sokularak diyor ki Efendim sizin duruşunuz çok beğeniliyor. Çok güzel bir duruşunuz var. Çok takdir ediliyorsunuz fakat bir noktada sizden rahatsızlık duyuluyor. Erbakan hükümetine çok yakın duruyorsunuz. Onun lehinde açıklamalarda bulunuyorsunuz. Genel Başkanımız da diyor ki; biz kim yaparsa yapsın doğru olanın yanında, yanlış yapanın karşısında oluruz. Bu kişi, genel başkanımızın ifadesiyle bir kurumdan emekli olmuş ama o sırada milletvekili. Akabinde tekrar geliyor ve "Yarınki güven oylamasında evet derseniz eğer sizin için sıkıntı olacak." diyor.

Genel başkanımız da diyor ki ne sıkıntı olacak? Biz düşündük, değerlendirdik, en doğru karar bu. Dolayısıyla biz tavrımızı orada ortaya koyacağız. Bu şahıs genel başkanımıza sokularak diyor ki, Efendim, birilerinin elinde öyle bir silah var ki kişinin yanına da yaklaşmasına gerek yok. 2 kilometre öteden alnının ortasından vuruyor. Genel Başkanımız masadan kalkıyor ve yakasına yapışıyor diyor ki; seni kim gönderdiyse söyle ona Muhsin Yazıcıoğlu iki kilometreyi beklemez, adamın yanına gelir ve kafasına sıkar."

YAZICIOĞLU NUN KAZASI NIN BİTLİS İN KAZASINDAN FARKI YOK

Birilerinin Muhsin Yazıcıoğlu gibi bir liderin olmasını istemediğine dikkat çeken Kayalıoğlu, daha önceki trafik kazalarının kanaatince bir uyarı olduğunu savundu. Bu uyarıları genel başkanlarının hiç dikkate almadığını anlatan Kayalıoğlu, "Ben başkanımıza haddim olmadan birkaç kez, efendim biraz daha dikkat edelim. Koruma sayısını artıralım. dedim. Kaza kadere iman etmiş bir liderdi. Bu şeylere itibar etmiyordu, kimseyle de paylaşmıyordu. O böyle birşeyin başına geleceğini hakikaten biliyordu. Fakat inanmışlık böyle birşey. Bizede asla yanlış yapmayın, dümdüz gidin, sağa-sola sapmayın derdi. Ne açıklarsa ülkenin menfaatine açıklardı. Çok şey biliyordu. Ama genel başkanımız yarınlarla ilgili çok umutluydu. Hep yeşil ışık yakıyordu. Yarınlarda bir gül devrimi olacağına inanıyordu. Umudunu hiç yitirmemişti." diye konuştu.Kayalıoğlu, Muhsin Yazıcıoğlu nun hayatını kaybettiği helikopter kazasının Eşref Bitlis, Adnan Kahveci, Vali Yazıcıoğlu hadisesinden farklı olmadığını da vurguladı.CİHAN

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2013 Pzt 16:02:17sohbet oyun linki

Muhsin Başkan’ın Cenazesinde Teselli Bulmak

Yavuz Bülent Bâkiler

2009 Türkiye Gazetesi

Muhsin Yazıcıoğlu için cenaze merasimi Ankara’da yapıldı. İstanbul’dan Ankara’ya gidemedim. Merasim İstanbul’da yapılsaydı da o kalabalıklara katılamazdım. Yüreğim büyük acılara artık dayanamıyor.

Ankara’ya gidemedim ama, hem TBMM bahçesinde yapılan merasimi, hem de Kocatepe Camii avlusunda kılınan cenaze namazını TV yayınlarında seyrettim. Gazeteleri dikkatle okudum. Öğrendim ki, TBMM bahçesinde yapılan merasimde, kalabalık bir grup, ilk defa Muhsin Yazıcıoğlu’nun aziz nâaşını tekbirlerle omuzlamış. Bana göre, bu çok, ama çok önemli bir hâdise.
1980 yılında, şair Ahmet Muhib Dranas, vefatından bir kaç ay önce, Yenişehir’de, bir ayak üstü sohbetimizde bana dert yanmıştı. Demişti ki: “Bir Fransız yazarının bizim hakkımızdaki hükmü şöyle:
* Türkler, İsviçre Medeni Kanununa göre doğarlar, büyürler, nişanlanır evlenirler, ayrılırlar, miras sahibi olurlar.
* Türkler, bir suç işledikleri zaman İtalyan Ceza Hukukuna göre hüküm giyerler veya beraat ederler.
* Ticarete atıldıklarında, Fransız Ticaret Hukukundan faydalanırlar.
* Öldükleri zaman da İslâm Hukukuna göre defnedilirler.”
Dranas demişti ki: “Bu tespit kanıma dokundu! Artık bizim cenaze merasimlerimize bile Batı gelenekleri bulaşmaya başladı. Bazı ünlülerimizin cenazelerini, Şopen’in ölüm marşıyla kaldırıyoruz. Batılılar gibi, cenaze başında nutuk söylüyoruz. Batılılar gibi saygı duruşunda bulunuyoruz. Siyahlara bürünüyoruz. Bir tek istavroz çıkarmamız noksan kaldı. Yakışır mı bunlar bize?“

Yakışmıyor elbette diye cevap vermiştim. Şimdi bir de ölülerimiz için saygı duruşuna geçerken, Batı dünyasından bize, borazan öttürme adeti bulaştı. Bin kere, milyon kere ayıptır. Bütün bunlar, bir aşağılık duygusunun saçmalıklarıdır. Batılıların geleneklerine hiçbir şey demiyorum. Adamları saygıyla karşılıyorum. Ama o geleneklerden bize ne? Hani Atatürk; “Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür!“ demişti? Bizim kültürümüzde var mı ölülerimizin ruhları önünde put gibi durmak, borazan üflemek?

Bir delinin kuyuya attığı bir taşı, kırk akıllı çıkaramıyor. Şimdi bir takım kimseler, benim bu yazdıklarımı okuyunca “laiklik, ilericilik, devrimcilik, çağdaşlık…” tamtamları çalacaklar. Laikliği, ilericiliği, çağdaşlığı borazan öttürmede, Şopen’in ölüm marşını çalmada arayanlara söyleyecek sözümüz yoktur. Çünkü anlayamazlar. Onlar, çağımızın bin yıl gerisinde kalan ham kafalardır.

Biz, ölülerimizi fatihalarla anan, tekbirlerle, tehlillerle omuzlayan bir milletiz. Muhsin Yazıcıoğlu’nun tabutu da, TBMM bahçesinde ilk defa tekbirlerle, tehlillerle kaldırılmış. Ne güzel! Ne güzel! Ne güzel! Biliyorum ki, bundan sonraki cenaze merasimlerinde bundan ders alınmayacaktır. Yine Batı gelenekleri üzerimize çöküp duracaktır. Ama biz de TBMM bahçesinde, bir kerecik bile olsa, bizim bir şehidimizin, bizim geleneklerimize göre kaldırılmasını hatırlayıp teselli bulacağız.
Nur içinde yatasın Muhsin Başkan!

sadecceTavla

sadecceTavla resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2013 Çar 15:11:36sohbet oyun linki

https://www.youtube.com/watch?v=bQCbSrLNoQE

muhsin yazıcıoglu üşüyorum...

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir