ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Mayıs 2024, Pazartesi 19:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   ***HEY AŞK***
 <<1...2728293031323334353637 3839404142>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

adorabIe

adorabIe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2009 Sal 00:14:52sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

YIKA YÜZÜNÜ SESİMLE

yaşam nehrinde yol alırken
bir o yana bir bu yana
ahh o baştan çıkartan aşk
yalpalatan sarsan yürekleri
sarıp sarmalayan tenleri
sonra zorunlu isterik molalar
ve ölümler
ölüme gönüllü gidenler

zaman yönsüz
tek kol kulaçlar
yorgun uykular
yılgın sularda
umarsız sürükleniş
serseri vazgeçişlerde

çabala biraz
yaradan ve yaradılanlardan bekleme
tembel çürümüşlükler kokutur suyu
unutma damlaların saflığındadır nefes
kurtar esaretten
sarhoş ve vurgun yemiş ruhunu

arada ardında kalan izlere bak
düşlemediğin entrikalarda
oyuncu muydun yoksa figuran mı
seyirci miydin yoksa
tüm çıplaklığınla

bırak bu sarhoş numaraları
kanında alkol yanaklarında al yok
bakışında sevda bulutları
kirpiğine takılmış bir damla hüzün yok

dudağında uçuk kaçık bir gülümseme
yüzünden gelip geçen sevgililer
ve yaşamaktan vazgeçmiş sen
intihar yakışmıyor sana

önce sen terketmişsin seni
sonrası masum sandığın yosmalar
yanlışların sırıtıyor sana
ve biliyor musun
sen ölüyorken
ben doğuyorum her gün
seni gözyaşlarımla yıkamaya

yaşamalısın yakıştığın sularda
senin rengin mavi unutma...!

adorable

adorabIe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2009 Sal 00:21:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SEN GİTTİKDEN SONRA NEYE YARAR SÖZLERİM

Hatalarım çocukluğumun en masum olmayan hali,ve yalanlarım doğularımın üzerine dağlar gibi oturacak kadar kafi...
Yanlış bir adamdı senin bir zamanlar sevdiğin...Yanlış bir hayat sezonunun yanlış bir kader maçında, yanlış bir kararla hakkını yedi doğruların en doğrusu olan gözlerinin...Bütün ikaz tabelalarına rağmen freni boşalmış bir araba gibi uçuruma itti direksiyondaki sevdamızı..Bizli biten cümlelerin altında ezilmişti aslında..Çünkü hiç bir zaman bizi yaşamamıştı; Seni tanıyıncaya kadar...Cümleleri hep benle başlar, onlar tümcelerini hep onların sırtına yükler ve sahte bizlerle dolu sevgililiklerin sonuna yine benlerle nokta koyardı tüm olan ve BİTENE...Bir kere O olmuştu onun için...Artçı depremlerini bir süre yaşasada kalbinde ve beyninde ; kalbim yok zaten diyip birincisinden uzaklaştı, ikincisi zaten yaptıklarıyla gösteriyordu yok olduğunu...

Ve Birgün sen geldin bu aklı yarımın hayatına...

Sen geldin dedim çünkü yine sen sendin ben ise ben...Birbirine uzak iki galaksinin dünyalarını birleştirmeye çalıştın küçücük ellerinle...Birbirini çekme kuvvetleri vardı belki ama bu gel-gitlere neden oluyordu çoğu zaman..Yürek gezegenimin güneşi yine BEN iken çok üşümüştü parmak uçlarım...Sen yaklaştırdıkça ateş yeşili gözlerine ısındım, ısıtttın ve erittin..Soğuk bir mevsime alışmışken dudaklarım; kavurdun, yaktın..Benler ve senlerle dolu şu hayatımda ben artı sen eşittir biz denklemiyle sen tanıştırdın beni ve biz demenin aslında benleri ve senleri yok etmediğini aksine bizim içinde benlerin ve senlerin mutlu bir halde yaşayabileceğini sen öğrettin bana...Belki de bu yüzden bu kadar afalladım sende bu kadar saçmaladım...Yaptığım yanlışların aslında içimde yaşamaya çalışan ben kırıntıları olduğunu sonradan anladım...Zaten bir süre daha bekleseydim bendeki benlerin yok olup bizleşeceğini görecektim ama BECEREMEDİM...

Şimdi; yaptıklarımın saçma pişmanlıklarıyla, sen giderken söylediğim; ben böyleyim! safsatalarının geri yutkunmalarıyla, dost dediğim insanların sen haketmiştin doğrularını acımasızca bir tokat gibi yüzüme vurmalarıyla ve sensiz yatağımda birden nefesini veya dokunuşunu hissediyormuş gibi irkilip gözlerimin yan tarafıma bakıp yaşlarla tekrar kendilerini kapatmalarıyla meşgulum...Geri dönmeyeceksin biliyorum...İşte bu yüzden seni arayamıyorum...Tüm gün ya acaba beni düşünüyor mu? , Şuan ne yapıyor? ,Üzülüyormu? sorularıyla kendimi yiyorum ya da etrafımdakilere; Sizi hiç aradı mı? ,mesaj attı mı? ,İyi mi? sorularına karşılık Hayır (!) yalanlarını duyuyorum.....

Hiç birzaman biz olmayacağız biliyorum...Kendi ellerimle yıktığım biz kulesini şimdi ben tahtalarıyla tutturmaya çalışşamda yine kendi üzerime yıkılıyorum ve bu enkazın altında kalıyorum...Kurtar beni bu enkazdan! diyemem biliyorum yada merak et beni...Sadece ben bu sessiz şehirden gitmek isterken bir kere de olsa hayat elini uzat bari...

adorable

adorabIe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2009 Sal 00:25:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

NEYE YARAR ÇOOK SEVMEK?

Neye yarar çok sevmek, geceleri sana sarılıp yatamamak sabahları gündoğumu ile birlikte o masum uykulu halinde seni izleyememek , o aklımdan bir an olsun çıkaramadığım ve adına elam dediğim gözlerin aklımı perişan ederken söylesene neye yarar bu kadar çok sevmek...

Anlamsızlaştırıyorsa hayatımı sensiz yaşamak ve acıların en büyüğü ile bırakıyorsa savunmasız çırıl çıplak, ömrümce sensiz olmaya mahkum yaşamayı vaad ediyorsa bu kahrolasıca hayat, cennetim değil cehennemim olacaksa, kısa ve derin olmayan nefeslerde boğuyorsa gözlerinden uzak olmak neye yarar bu kadar çok sevmek...

Bunca severken seni hala inandıramamışsam ve tutup yalan tüm bu süslü kelimelerin, sevmelerin oyundan ibaret diyebiliyorsan. Tüm masumluğuma suçlu muamelesi gösterebiliyorsan, sevmenin ötesi bir boyuta ulaşmışken, tapmışken, yürüdüğün yollara yüz sürmek için deli olmuşken hala yalancısın diyebiliyorsan neye yarar bu kadar çok sevmek...

adorable

adorabIe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2009 Sal 00:28:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

KORKUSUZCA SEVMEK

Son kalan kırıntıları topladım yüreğimden
Seni saldım gönlüme,
Neredesin, ne yapmaktasın?
Beni düşünüyormusun eskisi gibi..

Bütün gerçekleri sana topladım,
Güzel kokar gerçekler
Sevgi güzel kokar,
Bu yüzden solar yalan aşklar..

Sana mutluluk büyüttüm gözlerimin içinde,
Sana ait bir gülüş sergiledim aşkına..
İçimden geldiği gibi bakıyor,
İçimden geldiği gibi gülüyorum..

Korkmuyorum sevdiğimi söylemekten,
Ya bi daha söyleyemezsem diye korkuyorum sadece..

Neden söylenmezki, neden hissettirilmez sevgiler?
Anlamıyorum..

Yanındamı olacak sanıyorsun?
Başka bir zaman mı söylerim diyorsun?

Yanıldığını bilmiyorsun..

Ben hiç düşmedim endişeye,
Ya o sevmezse,
Ya sevdiğimi hissettirmemden bıkarsa,
Ben sevmiştim..
Eğer bıkabilirse sevgimden,
Ben üzülürmüyüm karşımdakinin üzüleceği kadar?
Hayır üzülmem..

Böyle büyük bir sevgiyi kaybedene bırakırım üzüntüleri...
Ve inan,
Giderimmm...

adorable

cmmem16

cmmem16 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2009 Sal 11:04:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
    HAYAT SEVGİDEN İBARETT....
               çiçeklerin büyümesini izlemektir

mektup yazmaktır

hep O nu düşünmektir

birlikte vakit geçirmektir

dalgaların sesidir SEVGİ

kuşların kırıntıları yiyişini izlemektir

eşit olmaktır

vahşi dalgalara yelken açmaktır

yağmura aldırmadan yürümektir

uçurmaktır sevdiğini

piknik yapmaktır

yanağını okşamaktır

ve küçük bir busedir

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINTIKLAYINhttps://video.eksenim.mynet.com/keine_angst_74/Gulumse/278172/

cmmem16

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2009 Sal 11:11:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ev Hanımları evde napar 

Adam akşamleyin iş çıkışı eve geldiğinde evin bahçesinin karmakarışık olduğunu görmüş.
3 çocuk da bahçede çamurlar içinde oynuyormuş.Boş yemek kutuları ve içecekler etrafa saçılmış.
Karısının arabası garaj kapısının önünde, bir kapısı açık ve yamuk halde parkeder durumdaymış.

Evin içine girdiğinde durum daha vahim şekle dönüşmüş.Girişteki halının bir kenarı kıvrılmış, havaya kalkmış ve abajur sehpanın üzerine devrilmiş.Salondaki televizyonun sesi sonuna kadar açık halde çizgi film kanalındaymış, televizyonun üzerine bırakılan yarısı içilmiş meyve suyu ha döküldü ha dökülecek vaziyetteymiş.

Oturma odasında yerler oyuncaklar ve çocuk elbiseleriyle kaplıymış.Mutfağa girdiğinde lavabonun sabah kahvaltısı bulaşıklarıyla dolu olduğunu görmüş.Ayrıca kırılmış bir bardağın parçaları masanın altında duruyormuş

Üst rafa yöneldiğinde merdivenlerdeki elbiseleri fark etmiş. Telaşla karısının başına kötü birşey gelmiş olabileceğini ya da hastalandığını düşünerek hızla koşmaya başlamış.Misafir odasına girdiğinde karısını uzanmış halde kitap okurken bulmuş.Karısı kocasını görünce okuduğu kitaptan başını kaldırmış, hafifçe gülümsemiş ve gününün nasıl geçtiğini sormuş.

Adam cevaplamış: Her zaman ki gibi! Ardından şaşkınlıkla sormuş:

Ne oldu bugün böyle?

Karısı tekrar gülümseyerek Sen hergün eve geldiğinde bütün gün ne yaptın ki demez miydin

Evet

Güzel... Bugün her gün yaptıklarımı yapmadım.

cmmem16

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2009 Sal 23:48:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Sevmeler Yasak Bana

Uykusuz haram gecelerim
Allahım nedir bu çektiğim?
Her gece bin defa diledim belki,
Dönecek misin bana yine?

Sorgusuz mahkum gecelerim
Ey tanrım neden bu çektiğim?
Belki de son defa denedim,
Ölmek istedim vazgeçerim diye

Sevmeler yasak bana yüzün uzak bana
Dünyam siyah yokluğunda
Gel gülüm hatalarımla sev
Günahlarımla sev sevabı boynuna
Kimseye sözetme sevgimden
Ölürsem ardımdan üzülme canım
Ellere sözetme,
Sessizce yitersem ardından
Kahrolma bir tanem

cmmem16

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2009 Çar 00:09:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

~~
Her rüyada şiir gibi gözlerin
Beni yakar küllerimi savurur
Gece gündüz uyanmadan beklerim
Emanettir kokun bir gülde durur

Bitmeden bu rüya ölsem
Yüreğim avuçlarında
Uyandırmasan yok olup
Bitsem dudaklarında
Getireceğim inan güneşi akşamlarına
Uyandırmasan asılı kalsam göz yaşlarında

cmmem16

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2009 Çar 00:12:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

aglamadan, aglatmadan gitmeliyim simdi burdan
yagmurlardan rüzgarlardan hesap sor bu sokaklardan
sevgilim
Standart Anladım...

Anladım, hersey bitiyor
her seferinde yine ask kaybediyor bizi
anladim, herkes gidiyor
her seferinde yine cok acitiyor bizi
gözlerine bir bak, nasilda parlak
beni ugurlarken yine yüzüme böyle bak

gözlerime bir bak, nasilda islak
bana hoscakal derken, onlara iyi bak
aglamadan, aglatmadan gitmelisin simdi burdan
gitmelisin simdi
sevgilim

ellerime bir bak nasilda ufak
bana hoscakal derken onlara iyi bak
aglamadan, aglatmadan
gitmelisin simdi burdan

cmmem16

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2009 Çar 00:28:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Tek yürek atımı olmak ve sobeleyen olmak ölümü.. Beraberce.. Yasaklı olan diyarın en gizemli yerlerinde.. Yaşayamadıkları mıza duyduğumuz öfkeyi uysallaştırabilmek seninle... Hem de tek bir kelimeyle..
Ben sevmek için doğarken her yeni güne, sen sevilmek için doğuyorsun seninle sensizliğin olduğu yerlerde... Çelişkiler son bulsun dedikçe, kendi çelişkilerimize yenilenlerdik aslında.. Uzaklıklara bakmaktan gözleri acıyanlardık. Sevmek yaşam olgusuyken bizde, ölümü bile göze alanlardık sevgimiz uğruna.. Yaşayandık sevdayı.. En farklı, en doğal, en biz olan haliyle.
Yarım kalmışlıklara inat, tamamlayandık birbirimizdeki kayıp parçaları. Sevdayı en doğan haliyle yaşayanlardık. Bendim... sendin.. biz olduk, yasaklı olan ama her tadıyla, her nefesiyle biz kokan sevdanın minik busesinde.. Senin olmak vardı.. Sen olmak vardı.. Gözlerinin taaa içlerine bakıp Seni seviyorum diyebilmek vardı....

Her doğan güne birlikte gözlerimizi açmak ve merhaba demek vardı... Teninin sıcaklığını hissederken erimek vardı, adı bilinmez olan diyarların en köhne yalnızlığında..
Dilime yerleşen nihavent ezgiler eşliğinde adımlarken çılgınlığın dikey boyutlarını, yanmak vardı aşkına üşüyen yanımdan soyutlayarak kendimi..

Asırlar öncesine dayanan yokluğundu bugünlere ulaşmamı sağlayan. Sendin.. belki de bendim.. ne zaman biz olduk... yoksa hep biz miydik doğduğumuzdan beri..
Tüm kırılganlıklarıma rağmen sevebilmek seni.. Kendi parantezimizde yaşamak özgürce..
Adı aşk olan.. tadı tuzu sen olan sevdaya yanmak alabildiğince. . Umut olmayan bugünlere inat
eldeki yarınlarla mutlu olabilmek senin gölgen altında..

Ve sana seni seviyorum diyebilmek.. . Tüm gökyüzüne yazmak adını.. Gökkuşağının renklerinde dansetmek seninle, sana aşığım diyerek...
Seni seviyorum sevgili.. seni seviyorum ...

Sevdalara açılan bir yelkendi sonsuzluğun.. .. Gecenin kokusu sinerken üzerine kelimelerin, kelimelerden önce harflerle dans edenlerdik..
İzlemek vardı seni derin bir boşlukta... Sadece bakmaktı uzaklardan, dokunamamaktı ..
Sen vardın...ben hep fakirdim senden uzakta... Ağlardım bakmadığında delirdiğim bakışlarınla...
Bahar olmak vardı tapılası gözlerinde... Sevgilim diyebilmekti en güzeli... Sevgilim dediğini duymaktı...

Tek yürek atımı sevdamızın karanlık dehlizlerde, kaybolmasına izin vermemekti.
Geçmişe duyulan kin gerilerde kalırken yaşamaktı sevdayı, yaşanmamışlıkları n ruhumuzda yarattığı sergüzeştlikte. ..
Adım hüzündü benim... Gözlerinin alabildiğince ama yüreğinin göremediğince hüznündüm ben ruhundan dökülen...
Adım aşktı benim... Hiç görmediğin, hiç tanımadığın bir tattım senin dilinde... Seviyorum diyebildiğimce özgür olmak ve özgürlük kanatlarını sevdana yükleyebilmekti akreple yelkovanın peşine takılarak..
Zaman durdu sevgili... Bundan sonra ve bundan evvel...
Senin zamanın benim...

CC sohbet icin buraya
 <<1...2728293031323334353637 3839404142>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir