ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 13:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   McELRooy
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

McELRooy

McELRooy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2009 Per 19:00:14sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Selamlar Arkadaşlar;

Madem ki bu başlık açıldı görevi aldığım 4 Nisan 2009 itibari ile elimden gelen tüm çaba ve gayret ile sizlerin huzuru için ben ve arkadaşlarım Chat City odalarındayız... Fakat her insanın hatasıda olur başarısıda olur, bende bu konu başlığı altında beni iyi yada kötü eleştirebileceğinizi düşünüyorum. Eleştirin ki Hatalarım var ise düzelteyim ve hep birlikte güzel bir Chat City için mücadele etmiş olalım...

Şimdiden her türlü olumlu yada olumsuz eleştirileriniz için Teşekkürler...

Daha Güzel, Daha Hoş Bir Chat City ve Sohbetler...

McELRooy

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2009 Per 19:12:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HAKSIZLIK BU ARTIK HİÇ KİMSEYİ TEBRİK ETMİYORUM VE VİP TİP ALMIYORUM 6 SENEDEN BERİ ÜYEYİM GÖREV ALAN KİŞİLER HEP AYNI ŞAHISLAR SADECE NİKLER  DEĞİŞİK  BU NE DEMEK OLUYOR BİRİ BANA AÇIKLASIN NEDEN DİĞER USERLERE GÖREV VERİLMİYOR YOKSA CHAT CİTY KANUNU DEĞİŞTİ Mİ?

KriZeDaVeT

KriZeDaVeT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2009 Per 21:38:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
McELRooy :

Selamlar Arkadaşlar;

Madem ki bu başlık açıldı görevi aldığım 4 Nisan 2009 itibari ile elimden gelen tüm çaba ve gayret ile sizlerin huzuru için ben ve arkadaşlarım Chat City odalarındayız... Fakat her insanın hatasıda olur başarısıda olur, bende bu konu başlığı altında beni iyi yada kötü eleştirebileceğinizi düşünüyorum. Eleştirin ki Hatalarım var ise düzelteyim ve hep birlikte güzel bir Chat City için mücadele etmiş olalım...

Şimdiden her türlü olumlu yada olumsuz eleştirileriniz için Teşekkürler...

Daha Güzel, Daha Hoş Bir Chat City ve Sohbetler...

McELRooy

Gözlerim yaşardı:) Madem bu başlığa böyle dokunaklı bir yazı yazdın, bize de sana HAYIRLI İŞLER, bol kazançlar, demek düşer:))

dimetileter

dimetileter resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2009 Per 22:04:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yaw ne yeni görevi en az 3 haftadır var o rozet ben mi yeni görüyorum :)))))
CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir