ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 22:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   ChatCity de Dostluk..! Sizin İçin Dostluk
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BulutARSLANTUG

BulutARSLANTUG resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2009 Per 13:17:55      ChatCity de Dostluk..! Sizin İçin Dostluksohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
BENİ BOŞA ÇÖZMEYE UĞRAŞMA ÖMRÜN YETMEZ... SADECE ANLAMAYA CALIŞ;) TAM ANLAMIYLA. .. => *Tutamayacagım sözler vermem *Adımlarımda kim ne der diye düşünmem *Basit kişilerle POLEMİĞE girmem *Kimse üzülsün istemem *Bazı şeyleri asla affeTmem *Geçmişe takılıp dert etmem *Yaşanmışlıkları kolay silemem *Acıyı tanıdıgım için, kimseye çektirmem *Cesaretsizligi gurur la örtmem *Yalan ve taktiklerle ugraşmayın, yemem! *Dostlarıma laf ettirmem *Tutkularım var, vazgeçemem! *Gidiosan eğer, çok özlesem bile dön demem *Artk kimseye kolay kolay güvenemem *Bi daha güvenmedikçe sevemem *Agır geliyosa bunlar, firar serbest üstelemem... !!! DOST OLSUN AMA GERÇEK BİR DOST Hani, diyorum da, insanin gerçekten mükemmel bir dostu olsa... "Onu", öyle, içine sindire sindire, kocaman bir sarilsa... Ne iyi olur degil mi? Dostunuz! dostunuz var mi? Kadin yada erkek... Hiç fark etmez. Gerçek dostun cinsiyeti olmaz. Paylastiginiz birileri var mi? Var ise mesele yok. Yok ise, gidin bulun hemen! Sirlarinizi paylastiginiz... Özlediginizi açik yüreklilikle söylediginiz. "Canim benim!.. dediginiz... Telefonda bile saatlerce konustugunuz, sicacik biri... Onu görmediginizde yüreginizin "pit pit" attigini hissettiginiz, bir dostunuz var mi? Dert ortagi, sohbetlerinizi paylatiginiz, yalnizliginizi anlattiginiz, sevincinizi hisseden biri... Yalniz kaldiginizi düsündügünüzde, birilerine öfkelendiginizde, sevdiklerinizi özlediginizde, hayal kurdugunuzda yaninizda o var mi? Sizi hiç yalniz birakmayan biri... Cesur, sempatik, azimli, kararli, Arayan, soran,"Seni özlüyorum" diyen biri. Böyle bir canli ile her seyi konusabilir, paylasabilirsiniz. Yaniltmaz! Anlayisla karsilar her seyi... Hatalar, günahlar, sevaplar... Her bir seyi konusabilirsiniz onunla. Hiç yalniz kalmazsiniz nitekim... Böyle bir dost bulmak için fazla bir arayis içinde olmaniza gerek yoktur. O kendiliginden çikagelir zaten. (Elektrik olayi ..) Bir gün bir bakarsiniz karsinizda... Bir de bakmissiniz simsicak sohbetler, derin konular, sirlar, paylasimlar... Kimseye söyleyemediginizi, en yakininiza anlatamadiginiz, geçmisteki izleri, gelecege dairlerinizi, sadece ona anlatirsiniz. Kadin, erkek, bir dost bulun! Ama gerçek olsun. Aradiginda isinizi degil, sizi soran... Kötü gününüzde ev sahibi, iyi gününüzde kiraciniz olsun. Anlatsin, konussun, açik seçik, korkmadan yasasin. Güvensin! Cinsiyeti olmasin! Bir kartal kadar hain, bir maymun kadar saklaban, bir ceylan kadar narin olsun. Dogrular söylesin. Gerçekçi olsun. Yaniltmasin, kandirmasin! Içten, sevecen, sempatik, sevdalar, özlemleri anlayabilen biri olsun. Anlasin! Agziyla degil, gözleriyle ve kalpten konussun. Yasasin! Doya doya yasasin, doya doya yasatsin. Beyninden degil, yüreginden versin. "Olsun varsin! Paylasirim." desin. Bir dostunuz olsun. Sizi ve benliginizdekileri paylassin... Dost olsun! Ama... Gerçek bir dost... GENİŞ YÜREKLİ DOSTLAR. Su, kendine sırdaş arıyordu.Önce BULUT a verdi sırrını.Ağır geldi sır buluta.Sağanak sağanak döktü suyun tüm sırlarını. Sonra göle gitti su.Ona anlattı derdini.Bu arada bulut suyun sırrını yağmur yapıp, dolu yapıp, kar yapıp savurduğu için ,zaman zaman taşıyordu göl ve suyun sırrı iyice açığa çıkıyordu. Sonra nehre verdi su sırrını.Nehir aldı suyun sırrını çekti gitti.Dereye verdi.Dere biraz daha yavaş olsada nehirden , oda götürdü suyun sırrını bir baska bilinmeze..Çağlayanlar, şelaleler,akarsular..Hepsi kayboluyordu bir anda.Sonra bir gün su takip etti dereyi.Dere okyanusa kavusunca farketti su, bütün sırlarının akarsularla, çağlayanlarla,ırmaklarla...okyanusa taşındığını. Karar verdi su.Sırrını okyanusa verecekti.Öyle de yaptı zaten.Tüm sırlarını okyanusa verdi.Artık suyun sırrını okyanustan başkası bilmiyordu.Ne taştı okyanus, ne bir başkasına taşıdıgı suyun sırrını, ne de kurudu....Geçen karşılaştık suyla.Bir bardaktaydı. Suskundu. Çok uğrastım konuşturamadım.Ben tam giderken Dur ! dedi su.Durdum! Okyanus yürekli dostlar bulmadan sakın konusma Tasıyamazlar, kaldıramazlar senin yükünü,canını yakarlar,utandırırlar.... dedi. Çevrenizde hep OKYANUS yürekli dostlarinin olmasi dilegimle ...... DOĞRULUK SONSUZLUGUN GÜNEŞİDİR NASIL OLSA DOĞAR...!
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

chocolat83

chocolat83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2009 Per 14:17:52sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

not: her 37 ytl odeyene solenmemıstır..bı kac kısıye yazılmıstır..

egolarınınızın kurbanı olmussunuz ..37 ytllik kişilik alıp egolarınınzı tavan yaptırmaya karar vermıssınız o kadar ınandırmıstınız ki kendı yalanlarınıza..soyleyecegım laflar bıle yalan gelır size size neden dıye sormak bıle gelmıyor ıcımden şimdi bakın aynalara soyleyin kendinize o kibirli laflarınızı o aldırmaz alaycı tavırlarınızı koyun ceplerinize
lazım olunca cıkartıp surersıniz ınsanların onune
boyle kopuk silik kalsın gördüklerım basıt...

Bir sevişme anının ne işi var,çocuklara anlatılacak masallarda?

r?ilerde ne anlatacaksınız cocuklarınıza bı beden oldugunuzumu? ne kadar beden ne kadar basıt yasamak ıcın cabalıyosunuz hg.. hb .. geyık .. skıldım hepınızden...

Doyurmaz bu söledıklerım içinizdeki çıplaklığı..bunada emınım kıme basıtsın desem eglence makarasına burdayımm cvp hazır .. beklentılerınız var yatırımlarınız var gorebılıyorum bana bı tanrı lasım bastan yaratılmak ıcın ama sızın yaratılacak ruhunuz kalmamıs 

ne desem kendınızce haklı bı cvpnız bulacaksınız burda kaldıgım sure boyunca oselden yazılanlar basıt davranıp ıddaya gırenler sonra ne sacmalıyosun be dıyenler hee en son bana su yazıldı mrb nbr nasılsın bakayım nerdensın ben vipim bısey yazmassan banlarım hee ha ha ha bumu sızın sohbet anlayısınız bumu chat cıty aıle ortamınız vip+tip olmussunuz keske 37ytl pahalı kalıyo sızın basıt kısılıkleırnız yanında bana bunu yazdıranlara saygı ..ıddaya gırıp msnemı aldıktan sonra bana kufur edenler ..sıkıldım hepınızden merak etmeyın hepsıde sızden dııl ıyılerıde buldum ... adımı bilseniz yeterli kısaca bana seslenmeniz için dedıgımde  daha fazlasını ıstedınız 

Ben mi? kimim --İçinden geçen onlarca hadisenin birinde bile dikiş tutturamayan, akıl kırıntılarınınla doymaya çalışmayı hak etmiş adam ve kısaca basıt bı beden  

sizmi ? --.... ....................!

sustugum yerlerı ısaretleyın  lıstemdekı arkadaslarım ıcın hoscakalın..

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir