ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 14:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Bunu yazdığım için belki beni de banlarsınız:)
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2006 Çar 10:42:20sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Öncelikle Herkeze Selamlar. Gördümce Arkadaş Canlıca Destek Amaclı Yazılar Yazılmış. Mevzusu Gecen "Sakar" "Kadir" Neden Ceza Aldı? Gibilercesine. Sizlerde Sebeblerini Çok İyi Biliyorsunuz. Bana Dokunmayan Yılan Bin Yıl Yaşasın Diyerekten 3 Maymun Politikası Uyguluyorsunuz; Görmedim(Görmemezlikden Gelmek), Duymadım(Duymamazlıkdan Gelmek),Bilmiyorum(Bilmemezlikden Gelmek).Ne Hikmetdense Herşeye Ramen Gunah Keçisi Aranmakta. Bizler İçin Emek Veren Kişileri Yersiz Eleştirmek Yerine Teşekkür Etmek Gerekir.

Becquerel

Saygılarımla

natusi

natusi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2006 Çar 11:14:03sohbet oyun linki
becq burda eleştirilecek en son kişisin  sana ve verdiğin emeğe saygımız sonsuz

natusi

natusi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2006 Çar 11:18:30sohbet oyun linki
becq buarada yaşlılar haftan kutlu olsun

DeluKadurUlen

DeluKadurUlen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2006 Çar 11:18:54sohbet oyun linki
Bec abi iyi de küfrettigim nickler gidince ztn bişi demiorum ben.Sadece online dururken gelipte 274 yıl aldım.İçerde tv izlerken.Bu ne oluyo.

ccSTONEcc

ccSTONEcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2006 Çar 12:19:18sohbet oyun linki
becq abi kankimin sölediği gibi sana saygımız sonsuz işini ii yapıyosun..seni seviyorus bis.

FaCiiAKiiZZ86

FaCiiAKiiZZ86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2006 Çar 13:42:00sohbet oyun linki
falla fırlama falan ama sakarı ösledimm yaa

yasinileist

yasinileist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2006 Per 21:17:38sohbet oyun linki

Küfürün hakkı hukuku olmaz.Her gün cc deyim.1 gün bile  kız arkadasımla masada otururken bana veya arkadasıma kufur edilmediğini gormedim.Suraya gelipde efendi efendi oturmak zor,küfür etmek kolay geliyor.Yok o yüz vermedi küfret,yok bu masadan kalkmadı küfret.

Eger burda elestirilen küfür eden insanı banlamaksa sefleri destekliyorum.Küfür eden sorgusuz banlanmalıdır.

cihanzx

cihanzx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2006 Sal 03:06:19sohbet oyun linki
ben bukelemunxx41 kadır senın buraya yazı yazman cokk sacma..ben olsam sana tıpten 1000 yıl werırım...hahahahahahahahahahahahahahahahahhahaha

llllonLyllll

llllonLyllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2006 Sal 03:32:08sohbet oyun linki
CC ye iki aydır girmediğim 3 nickim 100 er yıl ban yedi.. Bunun sebebi ne olabilir sizce ? Sebep yok !! Sorulduğunda açıklama yerine bilmem nereye mail at deniliyor.. Halbuki orasıyla ilgilenen insalar da  o sorduğum şahıslardır. Becqu bir açıklama yaptı  konuşulanlarla hiç bir alaka içermeyen bir açıklama.. Üç maymunu oynayan kim var ? Kime küfredilip kime edilmediğini kimle argo konuşulup konuşulmadığını kiminle seviyeli muhabbet edileceğini çok iyi bilenlerdensin.. Ama ajanlık söz konusu  banlanan birisini içten savunsanda burda mertlik yapıp söylemen beklenemez. Her yenilen banı haksız bulmuyorum ama % 50 orantılı haksız yere ban yediğim gayet açıktır.

Zopaaaaa

Zopaaaaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2006 Cmt 09:32:47sohbet oyun linki
Bukalemun sen sus sana bişey demek düşmez.Hayvanlıktan(Bukalemun) insanlıga geçiş aşamasındasın galiba nicke bakılırsa işallah onu da görücez(bn kadir)
CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir