ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

17 Mayıs 2024, Cuma 23:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Üzülme !!!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Regeneration

Regeneration resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2006 Cum 09:18:01      Üzülme !!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Hayatta gün gelirde  bir gün değer verdiğin insanların senin değerine layık olmadığını görürsen üzülme bırak onlar utansın !!!

moodyblue

moodyblue resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2006 Cmt 17:50:31sohbet oyun linki
peki

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2006 Sal 04:29:50sohbet oyun linki

Hayatta gün gelirde  bir gün değer verdiğin insanların senin değerine layık olmadığını görürsen üzülme bırak onlar utansın !!!

keaas

keaas resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2006 Cmt 14:55:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yaşamayı öğrenmeliyiz

; zira, bir yerden, birisinden kaçarken önüne bakmaz insan!

Biriktirebildiklerini, biriktirirken hissettiklerini, hissedemediklerinin ama larını, ama larının çözümlerini ve bütün içindekilerini başkalarında görme isteği ile yola çıkmışsın... İki kişilik ilişkilerin bütün anlamını yaşaya yanıla öğrenen bir toplumda olduğunu unuturcasına, ateşin ışığına sevdalı ama yakıcılığına esir vermişsin bir ömrü...

Tek kişilik ibadethaneler haline getirdi insanlar gönüllerini! Acı bu, çok acı... Unutmuşsun; bir çok insanın elinde terazi olduğunu ve bir kefesinde kendisi kurulup diğerine birilerini oturtmak için gayret sarf ettiğini unutmuşsun bir an! Yaşama karşı birlikte tavır almanın büyüsüne kapılıp gitmişsin... Amacın tek kişilik özgürlükler olmadığını bilmenin keyfiyle derdest edip hüzünleri koymuşsun bir kenara...

Biliyorsun, umutsuzluk diye bir şey yoktur, kendini, yaşadıklarını önemsememek vardır.

Yaşayamadıklarının gölgesinde, çok emek verdiğin sevgiyi üretme biçimini gün gelir de yeniden sorgularsan diye korkuyorsun! Umutlarını kişiselleştirip ortak arama derdinde olmadığını, ömürsüz sevdalara mahkum zamanlarına yenilerini katmak istemediğini yazıyorsun evinin seni hiç terk etmeyen duvarlarına!

Yalnızlık korkulu mudur ki? Yalnızlığın ile ne zaman yüzleşeceksin? Evvelden ellerinin olmamasından korkardın, şimdi başkalarının ellerine yığdıklarını bulamamaktan korkuyorsun!

Bir daha hatırla bakalım Hero ile Leander arasındaki aşkın hikayesini. Hero bir kadın, Leander ise sevgilisi, ama aralarında geniş ve deli akan, içine düşeni önüne katan bir ırmak var. Hero her gece gizlice fenere gidip sevgilisine ışıkla yol gösterir, Leander o ışığa bakıp karanlıkta yüzerek ırmağı geçer ve sarılır iki hasret. Birbirlerine kavuşabilmeleri için tek sahip oldukları şey sadece bir fener ışığıdır. Bir gece fırtına çıkar! Leander hırçın sularla boğuşurken fener söner, karanlıkta kalan Leander yönünü şaşırır ve akıntıya kapılıp boğulur, bunu gören Hero kendini fenerden aşağı atar..

Işıklar hiç sönmemeli...

İyi bir gün olsun yarın.

casynick

casynick resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2006 Pzt 01:47:58sohbet oyun linki

cok gusel soylemıssınde neden bıraz daha çabuk olamadın...!

neyse bısde tecrube edınmıs oldukiş işten gectı ama olsun

16benan

16benan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2006 Sal 13:43:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
*Adamın biri artık karısının eskisi kadar iyi duymadığından korkuyormuş ve karısının işitme cihazına ihtiyaç duyduğunu düşünüyormuş. Ona nasıl yaklaşması gerektiğinden emin değilmiş. Bu durumu konuşmak için aile doktorunu aramış; doktor adamın karısının ne kadar duyduğunu anlayabilmesi için basit bir yöntem önermiş. -"Yapacağın şey şu, karından 40 adım ileride dur, normal bir konuşma tonuyla bir şeyler söyle; eğer duymazsa 30 adım ilerisinde aynı şeyi tekrarla,  sonra 20  adım; cevap alana kadar aynı şeyi tekrarla" O akşam karısı mutfakta akşam yemeğini hazırlarken adam işlemi

uygulamaya koymuş. 40 adım uzaklıktan karısına normal bir konuşma tonuyla seslenmiş - "Hayatım bu akşam yemekte ne var?" Cevap yok Mutfağa biraz yaklaşmış. Mesafeyi 30 adıma indirmiş ve soruyu tekrarlamış -"Hayatım bu akşam yemekte ne var?" Gene cevap yok Mutfağa biraz daha yaklaşmış, mesafe 20 adım ve tekrar sormuş - "Hayatım bu akşam yemekte ne var?" Hala cevap yok Adam mutfağın kapısına gelmiş artık mesafe iyice azalmış ve soruyu tekrarlamış - "Hayatım bu akşam yemekte ne var?" Gene cevap alamamış Bu sefer karısına iyice yaklaşmış ve aynı soruyu tekrar sormuş - "Hayatım bu akşam yemekte ne var?" - "Hayatım beşinci kez aynı cevabı
veriyorum ya, Tavuk,

Taaavuuukkk." * * Hikayenin ana fikri: Belki de genelde düşündüğümüz gibi problem daima karşımızdaki kişilerde olmaya bilir. Problemlerin sebebini birazda kendimizde aramalıyız..

moodyblue

moodyblue resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 16:02:17sohbet oyun linki

ne kadar doluymuş insanlar yahu...kıvılcım beklerlermiş

nagihanmelek

nagihanmelek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 19:30:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HELPPPPP!!!

ÖYLESİNE YANLIZ VE BİR O KADARDA DOLUYUM. ARKADAŞLAR GERÇEKTEN YARDIMA İHTİYACIM VAR.

NEDEN Mİ? YAZDIĞIM ŞİİRİ OKUYUP BENİ ANLAYACAĞINIZI UMUYORUM.

YAVAŞ YAVAŞ KAYBEDİYORUM AKLIMI…

ÖYLESİNE SİNSİ VE GİZLİ Kİ,YÜREĞİMDEN AKIP GİDENLER.

SADECE SİGARAYLA HAYAT GEÇERMİ?

NEDİR ,YA BU MUTLULUKTA SONA ERERSE KORKUSU!

SADECE SİGARA İLE KOPMAYAN BİR BAĞ.. GERİSİ BİTİYOR YAVAŞ YAVAAŞ

EN SEVDİĞİM DEDİĞİMDE ARTIK BANA,”SIRADANSIN,KABASIN,UKALASIN” DİYOR!

VE BEN ARTIK SUSUYORUM ..

PEK HAYRA ALAMET DEĞİL BU SUSKUNLUK !

ÇÜNKİ SENDE SUSUYORSUN.

YAVAŞ YAVAŞ KAYBEDİYORUM AKLIMI…

ACABA YANLIŞ BEKLEMEKTE Mİ?

YANLIŞ SABIRDA MI?

HER BEKLEYİŞİMİN SONU OLDU HÜSRAN VE HÜZÜN VE DAHA ÇOK ŞEY..

BUNCA SORUNU YIKIP BIRAKIRKEN ARDIMIZDA

VE TAM VUSLATA YAKLAŞMIŞKEN BU SUSKUNLUK HİÇ HAYIR DEĞİL!

NE DERSİN YOKSA BİZ SENİ YADA BENİ DEĞİL, SORUNLARI

VE SABRETMENİN GURURUNU MU SEVDİK?

İLK KEZ EVET İLK KEZ ANNEME SORMAK GELİYOR İÇİMDEN

VE DEDİĞİNİ YAPMAK !

İLK KEZ SEVGİMİ SORGULAMAYA YETMİYOR AKLIM!

YAVAAŞ YAVAŞ KAYBETTİM AKLIMI VE ŞİMDİ

DÜŞÜNEMEZ OLDUM.

BUNA SEBEP SENMİSİN ,BENMİYİM?

NEDEN ARAYIŞ İÇİNDE HIRÇIN GÖNLÜM?

SENİN O “BEYNİMDE BİTİRDİM AMA MADDİ SORUNLARI AŞMAMIZ ŞART,BUNU BİZİM İÇİN YAPMALIYIZ”

DEDİĞİN VE 3 YILDIR BİTİREMEDİĞİN EVLİLİĞİN ,BENİM 3 YILIMIN HER GÜNÜNÜ BİR EVİN İÇİNDE

BOYNUMA ZİNCİR,AYAKLARIMA PRANGA VURMUŞÇASINA Kİ SIRF SEVDANI LEKESİZ VERMEK İSTEDİM SANA..

BEN YALNIZLIĞIDA KABUL ETTİM EVİMDE BEN YALNIZ YAŞARKEN

SENİN BANA GELEMEDİĞİN HER GECENİN ACISINA AĞLADIM . VE DİNLEDİM!

OKYANUSMU İKİ SEMTİN ARASI !

OOFFF AŞKIM OFF ŞİMDİ BANA DİYORSUNKİ ;”BEN BENİ ANLAYAN O ESKİ AŞKIMI GERİ İSTİYORUM”

O ESKİ AŞKIN DEPRESYON İLAÇLARIYLA SUSMAYI ÖĞRENMİŞTİ!

ŞİMDİ BIRAKTIM İLAÇLARI ,HER AKŞAM 2 EFES EXTRA VE BİTMEYEN AŞKIM SİGARA..

ARTIK SEVMİYORSUN MU DERSİN ? YOKSA SEN DEĞİŞTİN Mİ DERSİN BİLEMEM AMA!

ÇOK YORULDUM BE AŞKIM ,SANA SÖYLEMİŞTİM;”PARA KAZANMAK İSTEDİKÇE BENİ KAYBEDİYORSUN “DEMİŞTİM

ŞİMDİ ANLADIMKİ BİZ BİRBİRİMİZİ AYLAAR ÖNCE KAYBETMİŞİZ AMA HALA BANA “SENİ SEVİYORUM” DİYORSUN

VE HALA SEN EVLİSİN ,VE HALA BEN ACABA SENİN KADAR ANLAYIŞLI VE SUKÜNETLİ BİRİNİ BULABAİLİRMİYİM DİYE

GECE YARILARINA KADAR CHAT DENEN SAHTE SOHBETLERDEYİM!

YAVAŞ  YAVAŞ KAYBEDİYORUM AKLIMI!

NAGİHAN..

EVET ARKADAŞLAR NE YAPMALIYIM ?

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Haz.2006 Çar 09:32:49sohbet oyun linki

Taaavuuukkk." * * Hikayenin ana fikri: Belki de genelde düşündüğümüz gibi problem daima karşımızdaki kişilerde olmaya bilir. Problemlerin sebebini birazda kendimizde aramalıyız.

16benan tebrikler arkadaşım güzel bir örnek güzel bir yorum..  

teşekkürler......

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Haz.2006 Çar 09:54:02sohbet oyun linki

Nagihanmelek, gerçekten zor işin kafayı dağıtmak için içilen bira ve sigaralar,aslında seni senden alıp götürüyor ömrünü tüketerek haberinde olmadan.

Yapman gereken bence; seni istemeyeni,seni ihmal edeni helekide evli biriyse anladığım bu satırından, at gitsin değermi be arkadaşım!! yaşamak güzeldir,insan ömrü sadece karşısındakinin oyalama takdiğiyle senin duygularını sömürmekten başka bişey değildir.Nice evli insanlar bilirim gençliğinde yaşayamadığı,aşkı,sevgiyi başka birilerinde arayarak sadece ego tatmini olarak kullanırlar.

Yapacağın tek şey,gözlerini kapat az düşün ben ne yapıyorum, kime yapıyorum nedir, beni bu derece hayattan koparan şey? karşımdaki kişimi yoksa benimde içinde bulunduğum bunalım evremde başkasındamı güveni sevgiyi aradım,zayıf anımda aldığım bu karar mı beni bugüne getirdi diye düşün.

sizce ne yapabilirim diyorsun ya. haddim olmayarak tabi...

bence;kısa yoldan dön kendini toparla hiç bişeyin senin hayatından önemli olmadığını bil,eski sayfalarını kapat,kendine pırıl pırıl bir gönül sayfası aç,seni senden daha çok sevecek,değer verecek bir insanı bulmaya çalış

İçtiğin tükettiğin birayı,sigarayıda çaresizlikten sığıntı olarak değilde,mutluluktan ve sevincinden iç ve yudumla.

benden bu kadar, mutlu yaşamlar dileğimle

tşkler

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir