ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Haziran 2024, Pazar 21:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   A.q nun Gerçek Anlamı !
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

shadowmaster

shadowmaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Nis.2009 Pzr 08:39:43      A.q nun Gerçek Anlamı !sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Yanlış anlaşılma sonucu “aq”nun itibari sarsılmıştır. Bu konuya açıklık getirmek için bu iki harfin buluşmasını biraz inceleyelim.

aq ne demek?

aq`nun açılımı “anti-quote” dir.
Bir mesajdan alıntı yaptığınızda mesaj kodunda beliren “Quote” kelimesi alıntı anlamına geliyor. Yani
anti-quote = alıntı yapılamaz!

aq ne gibi durumlarda kullanılır?

aq, diğer bir üyenin alıntı yapmasını istemediğiniz mesajların genelde sonuna eklenir.

Mesela:
Paylaşımların için teşekkürler aq

Açıklaması: O kadar alçak gönüllüyüm ki, mesajımı alıntı yapıp bana mesaj yazarak konuya ilgi gösterdiğim ve yorum yaptığım için teşekkür etmene gerek yok.

Başım ağrıyor aq

Açıklaması: Şimdi kesin sen bunu alıntı yapıp geçmiş olsun diye mesaj atacaksın. Peki sen geçmiş olsun diyince geçmiş mı oluyor?`Hayır. Onun için mesajımı alıntı yapmanı istemiyorum.

Galatasaray
Fenerbahçe den iyi aq

Açıklaması: Ben bu konuda o kadar eminimki, senin alıntı yapıp bana aksini savunman için hiç bir neden yok, hiç zahmet edip alıntı yapma istemiyorum!

Bu konu o kadar çok insanı rahatsız ediyor ki, Mesajlarının alıntı
yapılmasından hoşlanmayan gruplara rastlamak mümkün. Bu grupların geneline “aq çocukları” deniliyor.

Aynı zamanda bu kavram kimyada bir çözeltinin sulu olduğunu belirtirken aqua(aq) olarak da kullanılır.
Peki biz nasıl biliyoruz? Bu gerçekleri görünce umarım en azından biraz gülümseyebilmişsinizdir.

DİP NOT: Arkadaşlar lütfen konuyu saptırıp aq içeren yorumlar yazmayınız.

inatcii87

inatcii87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Nis.2009 Pzr 09:15:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Demek AnLaşıLdığı Üzere ßiLdiğimiz Mananın Dışında Değişik anLamLarı Varmış (: HaLßuki Şimdi ki Cc GençLiği ßunu FarkLı anLamda kuLLanıyor.. Umarım Cc GençLiği ßunu Okurda KuLLandıkLarı KeLimenin AsLında Hiç öyLe oLmadığını anLarLar.. Ayazım ßu ßiLinçLeştirme Kampanyan İçin Seni Teßrik Ediyorum..

Lütfen Anti-Quote

shadowmaster

shadowmaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Nis.2009 Pzr 16:12:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Gerçekten kötü amaçlar için kullanılan bu kısaltmanın aslında hiçte kötü anlamı olmadığını gördük. Türkçeyi katleden biz Türk Gençliği, zaman zaman normal bir anlamı olan kısıtlamayı şuursuzca kullanabiliyoruz.

nasibishesin

nasibishesin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.May.2009 Pzr 12:26:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu bilgiyi buraya taşıdığın için teşekkürler shadowmaster. Gerçekten bunun bu anlamda kullanıldığını bilen chatcity de hiç denecek kadar az kimse var . Bende bu kısatlmayı, senin de belirttiğin anlamda kullandığımı açıklamama rağmen kütük bir admin tarafından ceza almıştım. :))) Paylaşımın için teşekkürler...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir