ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 15:41   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Herkez iLe ayNı Düşünce AjanLık ( :
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

byDarkness

byDarkness resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2009 Cum 04:52:23      Herkez iLe ayNı Düşünce AjanLık ( :sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
2 yıldır cc ye takılıyorum farklı nicklerle girdim ama artık boş vaktim cok mesela günde 8 saat boşum öncede olamadıgım icin vip almadım ama artık boş vaktim oldugu icin vip bile aldım.kısacası bende size katılmak istiyorum...
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2009 Cum 18:11:39sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Hocam ajanlık oldukça zevk verici bişey onu söölim 
yani  bi site var orda orda flash animasyon insanlar var.Ve o insancıklar orda yaşıyolar

o insanların için de de üst düzey insanlar olarak ajanlar var ve vip ler bu olayı daha çok gerçekçi yapıyor sen bir ajan olarak refahı sağlıyorsun bunları nerden  mi biliyorum enpati yapmayı ii beceririm
kendimi julietin yerine koyuyorum hep o bu duyguları yaşıyor
yani şu kdadarını söliim ajan olmak istiyoruz dememize gerek yok eğer bu alemi seviyorsak acele etmeye gerek te yok ajan olursun YAPARLAR demiyorum ii anla olursun.sadece şunu bilsen yeter sanırım öyle her kafasına eseni ajan yapmıyorlar,yada zeki olanı ,yada foruma fazla başlık açanı,yada en çok online kalanı. Önemli olan samiyet hocam.insan bi insandan çok evcil köpeğine merhamet eder çünkü insanda saimiyet bulamazlar
köpekler senin hakkında içten pazalık yada umursamamazlık yapmaz onun tek derdi ve tek aşkı vardır o da sahibi ve İNSANLAR ama insanda bu yoktur işte bu köpeğin yaptığı samimilik tir o yüzden sevilir sadece cc için söylemiyorum reelde de aynı hep aynı..
benimsemek gerekiyo.
ama dur ben samimi olayım deyip de samimi olunmaz istesende samimi olamassın o duygu içten gelir samimi olduğunu sen bile anlamssın ahh tanrım..
Huzur insanda başlar hacım huzurlu ol isteklerin ortadan kalkar isteyecek bişeyin kalmaz ki en büyük isteh huzur değilmi :) 

inşllah istediğini olursun hacım

SAYGI

istemi1016

Benin Huzuru 
                                          Dr.ihaleakala Hew Len

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir