ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Mayıs 2024, Perşembe 15:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Kırmızı Koltuk. :) (itiraf edin)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CCkarainciCC

CCkarainciCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2009 Pzt 10:35:34      Kırmızı Koltuk. :) (itiraf edin)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Kırmızı koltuğa hoş geldiniz. Kolay gelsin...

1-Üç dilek hakkın olsa neleri dilerdin?
2-Vazgeçilmezlerin yani olmazsa olmaz dediklerin nelerdir?
3-Üç kelimeyle bize kendinizi anlatırmısınız?
4-Sevdiğiniz için neleleri gözden çıkarırsınız(Yani ChatCity i bırak derse bırakırmısın.)
5-Hiç platonik aşk yaşadınız mı? ChatCity üyelerinden biriyle?
6-Hayatta kaybetmeyi göze alamayacağınız neler vardır?
7-ChatCity senin için ne ifade ediyor Site içinde Yetkilendirilsen hangi görevi ve neden Seçmek isterdin (AJAN & EDİTÖR)?

Resmin standart görünümü için tıklayınız.

iSyaN13

iSyaN13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2009 Pzt 13:42:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tek dileğim var. Herkesin bomboş fikirlerini ulu orta söyleyerek itibara alındığı, İncir çekirdeğini doldurmayacak fikirlerin gündemi değiştirdiği, Kara cahil adamların sözlerinin vecize olarak kabul edildiği, Kışkırtıcı sloganların günlük hayatı düzenlediği, Milyonlarca dolarlık transfer ücreti alarak gazete köşesi kapanların şirket menfaatlerini günlük siyaset olarak gösterdiği, Cehaletin karanlığının aydınlık gelecek olarak sunulduğu, Yabancı ülkelerin istihbarat servislerine ajanlık yapanların yazılarıyla ortalığı bulandırdığı, Kişisel husumetlerini kusmak için fırsat yakalayanların büyük yazar addedildiği, Tek özellikleri topluma ait değerler ile alay etmek ve aşağılamak olanların entellektüel yazar olarak görüldüğü bir Türkiye de...

Yüreği bu toplumun değerlerini korumak için atan, Sıfatı olmadığı için ne kadar büyük fikirler ortaya koyarsa koysun sesini duyuramayan, Toplumsal servetin eşitce paylaşıldığı bir Türkiye nin lideri olmayı...

2.kalite... hayatın her alanında kalite...

3.Çapkın-Sıradışı-asabi

4.Bırakırım.

5.Salakmıyız. ?

6.Hiç düşümedim.

7.Şuanda hiçbirşey ifade etmiyor canım sıkıldığında giriyorum o kadar..

GhostWhisperer

GhostWhisperer resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2009 Pzt 14:50:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kırmızı koltuğa hoşbuldum sanırım biraz korkuyorum elektrikli filan değil de mi yani olur da minik bir yalan söylersem çarpmaz de mi

1-Üç dilek hakkım olsa ;üç tanesine bile gerek yok sadece huzur isterdim.

2-Dinin inancımdan vazgeçemem Allah Korusun

3-Saygılı Sevecen Az buçuk dengesiz

4-Bırakmam.Hiç kimse beni kendi istekleri doğrultusunda şekillendiremez neysem oyum beni seven böyle sevsin!!!!!

5-Platonik, yani; karşılıksız hayır yaşamadım.

6-Çok şey var ohoooo ... ama fani dünya işte gelen gidiyor bir müddet durduktan sonra yani kaybetme fikrine alışsam iyi olur

7-ChatCity benim için ayrı bir dünya ..Kendimi bu reel dünyadan soyutlayıpta laptopun içine girip yeniden yaşamaya başladığım çizgi film gibi bir şey..Çocukken hep televizyondan içeri girip sevdiğim çizgi film karakterlerinin yanında olmak isterdim.. Burası da böyle işte..Sevdiğim çizgi film karakterleri yok ama sevdiğim değer verdiğim sayılı da olsa bir takım insanlar var.. ajanlık ya da editörlüğe gelince bir zamanlar ajan olmaya çok istekliydim hem de daha ilk yeni girdiğim zamanlar ajanlığın ne olduğunu yeni duydum ya,bir özenti bir özenti bende sormayın Sonra duydum ki 5 senelik olması gerekirmiş bi üyenin ajan olabilmesi için bekle bekleyebilirsen..Sonra bunun böyle olmadığını duydum .. Şimdi eski hevesim kalmadı tabiiAjanlık mı editörlük mü tercih etcek olursam ajanlık görevini daha çok severdim heraldeNeden ajanlık;çünkü sohbet odalarında bulunmayı daha çok seviyorum forumda olmaktansa ve zaten beni bilen bilir çok dolaşmayı severim hemen hemen her odaya girer çıkarım çok durmam selam hoşbuldum muhabbeti yapacak bir tanıdığa rastlarsam bir iki muhabbet.. sonra pır uçarım Bazen de bir köşeye çekilir milletin konuşmasına bakarım Yani ajanlık bana editörlükten daha uygun

Oh beaa sonunda kalktım bu kırmızı koltuktan

Sıradakii

barbiemy

barbiemy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2009 Sal 05:22:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Başlık ve sorular süper tşkler 

1-Aklımda o kadar çok şey var ki ve bunlar olması zor şeyler değil ama beklemek adamı cıldırtıyor  bana 3 dilek yerine hemen sihirli bir tılsım verin herşey yoluna girsin yeter 

2-Müzik,Antalya,Evim,Annem,Köpeğim,Kalbimdeki sancı,Siyah olan herşey

3-Sıcak kanlı,Asi,Deli dolu tuhaf  biriyim işte yaw   

4-Sevdiğim insan için yapamaycağım şey yoktur ama mantığıma ve kişiliğime aykırı olmaması lazım Chatcity e girme dese dinlemem..çünkü bu site sanal ortam kimsenin sana zorla birşey yaptırdığı ortam değil !! istediğinle konuşur istediğinle konuşmazsın..İstersen sadece oyun oynar çıkarsın..Çok kıskanıyorsa oda benle girer siteye alla alla

Yaptığım şeylerim doğruluğuna inandıkları ve güvendikleri için çevremdekiler böyle saçma taleplerde bulunamıyor ztn

5-Yaşamadım   çünkü Hiç kimseye sevgili gözüyle bakamıyorum..Herkese kanka diyorum bu yüzden Realde de aynıyım..Sanırım bende bir problem var

6-Annem,köpeğim ve kalbimdeki sancı

7-Başlarda chatcity benim için insanlara hakaret ettikleri,üzdükleri ve herkesin kişiliğini kaybedip başka rollere sıgındıgı bir yer gibi geliyordu..Şimdi iyi dostlarım,Sevdiğim ve moral bulduğum insanlar var onlar sayesinde güzel kafa dagıtabileceğim bir yer oldu benim için..Artık geri kalan kısmı önemsememeye çalışıyorum.. Artıklar çöp kutusuna

Ajan olmak isterdim..Bu sitede yanlış gördüğüm şeyler yüzünden tartışmalara girdim..Ve insanların huzurunu bozan kişilerle birebir muhabbetimde oldu..Çok şey gördüm,Çok şey öğrendim..Ajan olsam bildiğim şeylerin üstüne gider siteyi cehenneme çeviren şahsiyetleri her yanlış girişimlerinde maymuna çevirirdim heralde

Barbi Emy

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir