ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 14:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   ***NeLer oLuyor ßize***
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

JoeBIack

JoeBIack resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2009 Çar 11:22:56      ***NeLer oLuyor ßize***sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Son qünLerde Türkiye nin haLi içLer acısı. Gün qeçmiyorki ßiriLeri ßir ßaşkaLarını katLetmesin. Her qün ßir katLiam haßeriyLe uyanır oLduk. SohßetLermiz " duydunmu kaç kişi öLdürmüş weya öLdürüLmüş " die ßaşLar oLdu. Nereye qidiyo ßu Türkiye nin haLi ? İnsanLara n eLer oLuyo ?. Zamanında yicek ekmekLerini payLaşan insanLarın şimdi aLıp weremedikLeri ne ? Yarın ößürqün ahirette nasıL hesap wereßiLicek ßu insanLar ? NeLer war ßi ßaqın ALLAH ınızı sewerseniz....

iLk Önce;

Mardin de katliam: 45 ölü!
Mardin de katliam: 45 ölü!
05 Mayıs 2009 Salı 02:37
Mardin de bir köy düğününde silahlar konuştu. İlk belirlemelere göre 45 kişi öldü, 6 kişi yaralandı.

Mardin in Mazıdağı na bağlı Bilge Köyü nde bir düğüne kimliği belirsiz kişilerce yapılan saldırıda 45 kişi hayatını kaybetti, 6 kişi yaralandı.

5-6 kişi olduğu tahmin edilen saldırganların yüzlerinin maskeli olduğu belirtiliyor. Saldırıda bomba kullanılmadığı açıklandı. Ölenlerin büyük çoğunluğu kadın ve çocuk.

Saldırıda gelin Sevgi Çelebi ile damat Habip Arı ile Köy imamı Kazım Ozan da öldü.

ßu haßerLe hepimiz yuuuuuuuuh, ßunLarı yapan insan oLamaz demedik mi ? Herkezin yüreqi yanmadı mı, wicdanı sızLamadı mı...? Peki ya dewamında n oLdu ;

O korkunç cinayetin anatomisi
03 Haziran 2009 Çarşamba 09:50
Gözü döndü, tüm ailesini katletti! Peki bu cinayetin ardındaki asıl gerçek ne? İşte o korkunç cinayetin anatomisi;
İlgili Haberler

Adana da 8 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan zanlının oturduğu eski ve yeni apartmanların kapıcıları, komşuları ve yakınları, olayı duyan herkes gibi şaşkınlık yaşıyorlar.

Peşine hepimiz ßu seferde ßu haßerLe irkimedik mi? 8 kişinin kafasına sıkaccak kadar ne qißi ßi ruh haLine sahipti ? ßir insan ewLadı nasıL oLuyoda ßirisini ßiriLErini öLdüreßiLiyo ßuna ßenim akLım ermiyo?

ßu işLeri yapanLarın sıqındıqı ßi nokta war " cinnet anı " ßu anda kimse ne yaptıqını ßiLmiyor deniLdiqinde qöre, ßen sinirLi ßirisi oLarak hayatımda hiç cinnet anı qeçirmedim, qeçireni qördüm ama hiç ßirisi katiL oLmuyodu. En fazLa duwarLarı yumrukLıyanLar kafaLarını taşLara wuranLarı qördüm. ßunun nedeni nedir die sordum durdum kendime, nie ßi insan ALLAH(cc) ın werdiqi canı kendini aLmak ister. ALLAH ın werdiqi canı ALLAH dan ßaşkası aLamaz, ßunun ßiLincinde oLmıyan, iman qücü eksik insanLar ßunu yapaßiLir ancak.

Daha ßu haßerin sıcakLığı soqumadan peşine ;

4 yaşındaki kızı sobada yaktı
Konya da yaklaşık 1 ay önce kaybolan 4 yaşındaki Beyza Çökekoğlu nun öldürüldükten sonra cesedinin sobada yakıldığı belirlendi.
02 Haziran 2009 / 16:24
Merkez Meram ilçesi Alavardı Mahallesi Kıraç Sokak oturan Seyit (31) ve Arzu Çökekoğlu (28) çiftinin 4 yaşındaki kızları Beyza, komşuları Kezban U. ile bakkala alışverişe gittikten sonra kaybolmuş ve kendisinden bir aydır haber alınamamıştı.

Boğarak öldürüp, sobaya attı
Konya Emniyet Müdürlüğü tarafından yaklaşık 300 polisle yapılan araştırmalar sonucu, küçük kızın bakkala birlikte gittiği Kezban U. tarafından boğularak öldürüldüğü ve cesedinin sobada yakıldığını belirlendi.

Gözaltına alınan Kezban U. nun çocuğunun daha önce hastalık sonucu öldüğü öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

ßu nasıL oLurda yaşanaßiLir, nasıL oLurda qöz qöre qöre yapıLa ßiLir. Artık herkez yaptıqı ßi suçun arkasından ßi hastaLıqa sıqınır oLmuş ßi vaziyette, nedense her suçun ßi qeçerLiLik nedeni war. Ya cinnet, ya karı-kız meseLesi, ya kan dawası, ya hastaLık ßahanesi w.ß... ßen ßi anLam weremiyorum artık. İsyan noktasına qeLmiş ßi durumdayım. ßu insanLar ßaşLarını yastıqa koydukLarında nasıL uyuyaßiLiyoLar ßenim akLım ermiyo. 9 seneLik şoförüm, 3 ay önce ßir kedi ezdim ALLAH şahidimdir yoLda kedi qördüqümde içim acıyo, öLdürdüqüm kedi qeLiyo akLıma kendime kızıyorum. ßi haywan dahi oLsa ALLAH ın werdiqi canı ßen aLdıqım için çook ßüyük qünah işLediqimi ßiLiyorum. Ama ßu insanLarı ya ßen anLamıyorum yada onLarın yaptıkLarı normaLde ßende ßi tuhafLık oLduqunu zannediyorum.

Türkiye nin haLinin nereye qittiqini ßen ßiLmiyorum arkadaşLar. ALLAH (cc) ßütün insanLara hidayet wersin. ßenim istediqimde hepsinin içinde ALLAH korkusu oLmasıdır. ALLAH korkusu oLan ßi insan, ßöyLe şeyLEr yapamaz.

Ama kim ne derse desin ßen medyayı suçLuyorum, ßi söz wardı kimin söyLediqini hatırLamıyorum ama ßuLunca ekLiycem.

şöyLe hatırLıyorum; ßir üLkeyi eLine qeçirmek istiyosan, önceLikLe; qençLerini we medyasını eLe qeçirmeLisin.

ßu çok doqru ßi söz. GençLerimizin we medyanın haLi ortada.
ßaqın ßizim şuanki manşetLerimize;

Yorum (0)

işte qayet açık we net, ßizim medyamız öLmüş. ßana karşı çıkanLar oLaßiLir, oLucaktır, oLmaLıdırda. KonuşuLarak fikir payLaşımı yapıLarak doqru yoL ßuLuna ßiLir. İnsan öLdürerek, ßicana kıyarak yada küfredek deqiL...

Tek istediqim çocukLarınıza herşeyden önce ALLAH(cc) sewqisini, Hz.Muhammet (s.a.v)  sewqisini we sünnetLerini aşıLamanızdır. ßunu ALLAH rıza için yapın. MüsLümanın qayeLerinden ßirtaneside hayırLı ewLatLar yetiştirmektir unutmayın...

JoeßLack...

JoE

JoE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2009 Çar 11:47:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İşte payLaşım budur.. Canı yürekten tebrik ediyorum

DARKOTIAA

DARKOTIAA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2009 Çar 12:14:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Abim eline agzına diline sağlık mukemmel bir konuya deginmişssin aynen sana katılıyorum NE OLUYOR BİZE İNSANLIKTANMI ÇIKILIYOR ANLAMIYORUMM...VE BU HABERLERİ DUYDUKÇA TUYLERİM ÜRPERİYOR...BİRİ VEYA BİRİLERİ ARTIK BU OLAYLARA DURUN DEMELİİ.. BUNU YAPANLARDA HİÇMİ ALLAH KORKUSU YOK YAAA BUNU YAPANLARIN ALLAH BELASINI VERSİNNN.... ŞUNUDA EKLEYİM MEDAYYA GELİNCE YOK KİM KİMİNLE NEREDE NE YAPMIŞ ULAN ALLAHSIZLAR BİRAZ ÜLKENİN HALİNDEN BAHSEDİN GENÇLER GİDİYOR ELDEN HEPSİ DÜŞMÜŞ Bİ UYUŞTURUCU BATAGINA BEYİNLERİNİ YIKIYOLARRR...DEVLETTT BUINDA SENİN SUÇUN ÇOKKKK....!!!!!!!

efemehmetgfb

efemehmetgfb resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2009 Çar 15:49:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
abi bravo çok güncel bi konu bu!

Atatürk bu halimizin bu kadar kötüye gideceğini bilseydi; ülkeyi kurtarmak yerine; “ Ne haliniz varsa görün ” derdi. 

Rahmetli TC’yi nasıl bilirdiniz?

- İyi bilirdik.

- Hakkınızı helal edin.

- Helal olsun.

- Gömün….

xxxxxSEYFIxxxxx

xxxxxSEYFIxxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2009 Cum 00:06:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
güzel bir konuya değinmişsin kankam ellerine sağlık...

lucifer84

lucifer84 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2009 Sal 12:58:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Herkes seenn gibi duyarlı olsaydı şimdi biz bu kareleri gormezdk Ama ufakta olsa tepkini belirtmen cok dusunceli bir hareketti tebrik ediyorum ve ayakta alkışlıyorum

xefemehmetx

xefemehmetx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2009 Pzr 22:06:49sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir