ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 17:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   JAPON SORUSU ?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

degweet

degweet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2009 Çar 00:36:56      JAPON SORUSU ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

japonyada önde gelen şirketlerin birinde işe girmek isteyen insalara sadece bir soru soruldu ve soruyu bileni işe alacaklardı

soru : yeni aldığın arabanla giderken durakda 3 kişi gördün biri hayatını kurtarmış doktorun diğeri yaşlı ve hasta bir kadın bir diğeri ise hayatını birleştiricen kadının hangisini alırdın ??

bu soruyu tek bir kişi bilmiş ve işe alınmış cevabını ben biliyorum bakalım bilen olcakmı :)

byledzeppelin

byledzeppelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2009 Cum 01:59:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arabayı doktora verirdim hastayı hastaneye götürürdü bende hayatımın kadınıyla başbaşa kalırdım. Olmalı cevap ama ben olsam hiç birini almazdım gaza basar giderdim

xciPBANNAxc

xciPBANNAxc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2009 Cum 06:15:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

merhaba  arkadaşlar  bu soru sorulduğu toplumlara göre değişik cevaplar bulacaktır elbette bizim halkımıza böyle bir soru sorulsa verilen cevapların  abartısız %75 inde  hasta  ölürdü

sorumuzu soran arkadaşımız fazla detaya inmemiş olay saat gece 2.00 de oluyor ve hava çok soğuk fırtına var hasta nın durumuda kritik

birde arkadaşlar  böyle  bir soruyu size soran kişide çok önemli mesela T.C. sınırları içerisinde bu soruyu(Arabayı doktora verirdim hastayı hastaneye götürürdü bende hayatımın kadınıyla başbaşa kalırdım )

parantez içindeki gibi  cevaplarsanız işe alınmayabilirsiniz

parantez içindeki cevap en doğru cevaptır tabiki (1 taşla  3 kuş vuruyorsunuz )  japon a göre

bu bilmece ile artık ben eski türk filmlerindeki tesadüfleri fazla abartılı bulmuyorum baksanıza japonlar iyice abartmışlar işi  gece nin saat 2:00 sinde  hayatımı kurtaran doktor +çok ağır durumda bir hasta  +hayatımda  hep tanışmak istediğim çok sevdiğim bir kız  japonlar biz türkleride geride bıraktı

ne yalan söyleyim ben bu soruya şu cevabı verdim ilk okuduğumda :

sevdiğim kızı yanıma alırdım  doktor da beni ölümden kurtarmış çok yetenekli duraktaki hastayıda kesin iyileştirecektir

SaQuey

SaQuey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2009 Cum 15:57:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hacı mübareklerin hepsi sığmıyor mu arabaya  İlla birini mi alacam.

FullTehlike

FullTehlike resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2009 Cum 16:49:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
degweet Bırak sen bu chat mhat sana göre değil ,gel biz misket oynuyalım:))

degweet

degweet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2009 Cum 18:44:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

FullTehlike :
degweet Bırak sen bu chat mhat sana göre değil ,gel biz misket oynuyalım:))

bırıncısı bu chat degıl forum :) ıkıncısıde senın mısketlerın yetmez benımle oynamaya :)

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir