ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 11:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   jaTux KİM
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jaex

Jaex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 22:05:02sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Yanlış birşey yaptıgını gördünüz mü JaTux nickli userin JaTux denen user 1 haftadır cc de ve bence görevini gayet iyi Yapıyor. Bu kadar kasmaya değer bişey değil hem yıldız alma dönemi önüne gelen alıyor

JaTux

JaTux resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 22:11:33sohbet oyun linki
natusi :

CC DE 1 HAFTADIR GÖRDÜĞÜMÜZ JATUX BU GÜN AJAN OLMUŞ PEKİ BU JATUX KİMDİR ESKİ NİCKİ NEDİR

TAHMİNLERİNİZİ BEKLİORUZ

Tşk.Ederım...

natusi

natusi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 22:19:45sohbet oyun linki

log almana gerek yoktu jatux söleseydin ben zaten yazardım foruma bukadar seviye seviye diye gezerken ortalarda bu seviyesizliği yapmaman gerekirdi sende deil aslında hata sana  bu yıldızı layık görenlerde

özelime gelerek pardon okuyamadım diyerek aynı yazıyı bana tekrar yazdırmandaki amaç log almakmıydı yazık sana ezik insan

JaTux

JaTux resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 22:30:31sohbet oyun linki
Natusi  Log Almamdaki  Sebeb ,
       Sadece    Espiri Yaptını   İkimizin Değil..

Forumu  Okuyanlarında  Bilmesini  İstediğimden Ötürüdür...

Tşk.Ederim..

Jaex

Jaex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 22:35:45sohbet oyun linki
Natusi şaka yapmış işte  Abartmaya Gerek yok

IIYiGiTBeYII

IIYiGiTBeYII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 22:38:38sohbet oyun linki
sakayı chat sitesinde yapalım forumda degil

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 22:40:21sohbet oyun linki
Jatux Bir İlk Değil Muhtemelen Sonda Olmayacak...Bu Gibi İnsanlar Nick Değiştirerek İnsanlara Farklı Karakter Yansıtıp Eğlendiklerini Sanıyorlar...Amaç Nedir Nick Değişip Kasmak Belkide Samimi Olduğun Arkadaşlarınla Dalga Geçmek..Ne Yapmak İstiyorsunuz Amacınız Ajan Olmaksa Bu İmkansız Her Nick Değişene Rozet Verilemez... Ama Belli ki Sen Bi Yolunu Bulmuşsun Kimsenin Senin Yıldızında Gözü Yok Emin Ol Sadece Hepimizi Ortak Fikri Olduğuna İnanıyorum  (Bu Şekilde Düşünmeyenler Varsa Özür Dilerim) Bu Şekilde Çevre Edinemezsiniz Ve Daha Çok Dışlanırsınız (Gerçi Yeni Bi Nick Açıp Yine Bi Serüven Yaparsınız Ama :) ) Gerçek Nicklerinizi Ve Kişiliklerinizi Yansıtın Bırakın Bu Gizli Ajancılığı Bunu Espiri Olarak Görüyorsanız Bu Soğuk Günlerde Hiç Gitmiyor Bilginize  

llYaMaNBeYll

llYaMaNBeYll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 23:18:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar jatux ile cc de baya karşılaştık son zamanlarda görevini çok ii yapıyor kişilik seviyeside oldukça üst düzeyde nedense kişilere haklı veya haksız verilen cezalar kişinin düşüncenim boyutunu öldürerek ceza veren kişiye karşı kötü ve irticacı gözle bakmaktadır ve bunun yanında onu kendince haksız duruma düşürmek istemektedir benim jatux da gördüğüm şey baya gayretli ve çabalı bi user yıldızı hahkıyla almış ve yıldızıda rozete taşıyacağına eminim devam et jatux kimse tutamaz ve engelleyemez seni !!!benden bu kadar keyifli gezinimler....

natusi

natusi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 09:36:00sohbet oyun linki

yamanbey merak ediyorum jatux la ne zaman karşılaştın  arkadaş 1 haftadır burda ve göreve daha dün başladı gayretini ve görevini ne kadar ii yapıor hemen anladığına göre seninde tanıdığın biri

bilgin olsun arkadaşdan ceza almadım

GoLetsGO

GoLetsGO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 11:51:30sohbet oyun linki
Valla  bende  çok merak ediyorum jatuxun kim olduğunu hatta yıldız almadan 1 gün önce  bir konusmamız olmuştu  sen ajan lık için başvursana dedim  bide ne göreyim ertesi gün yıldız almış     bende  bi kaç kişi üstünde tahminde bulundum ama bence kimsenin bilmememesi gerekir  gizliliği kalmaz ama bundan eminim ki jatux  bizim tanıdığımız biri  ayrıca yıldızı hayırlı olsun(o yıldızın yarısı benim)  ben  söylemesem  sana yıldız vermezlerdi jatux  ayrıca  natuside haklı bence   2 yıldır burda  takılıyor  natusi ,  ama 1 hafta önce  yeni gördüğü biri ajan oluyo   onada hak verin
CC sohbet icin buraya
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir