ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

3 Mayıs 2024, Cuma 19:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   Şarköy de Çekilen Kız Kaçıran Adlı Dizi 22 Haziran da ATV de Başlıyor
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2009 Per 03:52:40      Şarköy de Çekilen Kız Kaçıran Adlı Dizi 22 Haziran da ATV de Başlıyorsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Şarköy de ATV Televizyonu için Kız Kaçıran adında yeni bir dizi film çekiliyor PDF

Şarköy de 4 Haziran tarihinden itibaren ATV Televizyonu için "Kız Kaçıran" adında yeni bir 13 bölümlük dizi film çekilmeye başlandı.

ATV nin sevilen dizisi "Elveda Rumeli"nin yerine 22 Haziran tarihinde başlayacak dizide Sümer Tilmaç, Mehtap Bayri, Barış Hayta, Pınar Aydın,Öykü Peksel, Meliha Abbasoğlu, Antu Toros, Ahmet Yenilmez gibi isimler yer alıyor.

Sinetel in yapımcılığında başlayan diziyi, Star Televizyonunda yayınlanmakta olan "Baba Ocağı" adlı diziyi çeken Mustafa Şevki Doğan yönetiyor.

FİLMİN KONUSU..

Kızancıklar aşka gelince
Kız Kaçıran ; Trakyalı fakir oğlanların, Trakyalı zengin kızlara abayı yakmaları ve onları kaçırmaya karar vermeleri üzerine kaleme alınmış eğlenceli bir gençlik ve aile komedisi. Hikayedeki imkansız aşkların sebebi ise babalar. Fakir oğlanların babası ile zengin kızların babası iki eski dost aslında ama yıllar önce ortak aldıkları bir piyango bileti aralarını bozmuş. Behçet, Kamil i uyutup bilete çıkan ikramiyeye tek başına konmuş. O günden sonra Behçet almış başını yürümüş. Kamil ise belediye bandosunda ve düğünlerde müzik yapan alkolik bir çalgıcı olarak sürünmüş.

Behçet in kızlarına abayı yakınca, işler karışır. Babalar aşklara engel olur ama oğlanlar kızları kaçırmaya karar verir.

LaserSail

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Haz.2009 Cum 01:30:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selam gençler bu duyurumu ön saflara çekmek için tekrar yazayım dedim.Sizsizolun bu güzel mekanlarda çekilen diziyi kaçırmayın; keyifle izleyin.

Şeflerim söz konusu dizi vakti cc yi geçici olarak kapatsak mı napsak malum gençler öylesi sohbetmeraklısı ki cc deki muhabbeti bahsettiğim diziye tercihedebilecekleri kanaatindeyim buna ben de dahil.

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2009 Pzr 11:51:48sohbet oyun linki

Her zamanki gibi yaz sezonu geldiği zaman tüm diziler tatile giriyor ve yerlerini kısı konulu çalışmalar alıyor. Bu diziler içinde güzel çalışmalar oluyor, umarım LaserSail in önerdiği dizide güzel bir çalışmadır :)

LaserSail

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2009 Cum 20:40:54sohbet oyun linki
İnşallah güzel bir dizidir.İzleyelim görelim.Hem de şimdi

xBerkeCCx

xBerkeCCx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2009 Pzt 18:02:50sohbet oyun linki
Galiba bu dizi sona erdi.Aslında ben bir kaç kez izledim ama bana güzel geldi.Bitmesine açıkcası üzüldüm...

LaserStar

LaserStar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2009 Pzt 18:42:37sohbet oyun linki
Ben de beğendim güzel diziydi; her ne kadar senaryosu ve oyuncuları dandik olsa da izliyordum.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir