ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 01:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Nick Çalma ve ChatCity nin güvenliği hakkında ÖNEMLİ
 <<1...89101112131415161718 19>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

20sensizim

20sensizim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2010 Pzt 19:51:40sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
yani güzelpardon yanlış yazdım

IIIultravioletIII

IIIultravioletIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2010 Pzr 14:43:50sohbet oyun linki
İnfumum nicim çalındı küfür ettim 100 yıl aldım haksızlık bana vereceğinize neden nicimi çalana vermiosunuz  ayrıca ncicimi istiorum bi tane msn adresi verionuz msj at diosun 50 oldu daha cevap gelicek ya

ByCLumSy

ByCLumSy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.May.2010 Pzt 03:37:56sohbet oyun linki

·IIIultravioletIII· :
İnfumum nicim çalındı küfür ettim 100 yıl aldım haksızlık bana vereceğinize neden nicimi çalana vermiosunuz  ayrıca ncicimi istiorum bi tane msn adresi verionuz msj at diosun 50 oldu daha cevap gelicek ya

Cc`de küfüre yeer yok bilmiyormusun kuzum? 50 yılda yersin 100 yılda..haketmişin...yenisini alırsın cc`nin kalkınmasında bi yardımın olsun.

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2010 Pzt 21:52:09sohbet oyun linki
·ByCLumSy· :

·IIIultravioletIII· :

Cc`de küfüre yeer yok bilmiyormusun kuzum? 50 yılda yersin 100 yılda..haketmişin...yenisini alırsın cc`nin kalkınmasında bi yardımın olsun.

Askerlik valla yaramış sana sakarım

Juex

Juex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2010 Cmt 01:37:37sohbet oyun linki
Nickimi Çaldılar..  Bana Yardım Edin İnfumum Bey

Kupakizi1

Kupakizi1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Kas.2010 Pzt 04:57:18sohbet oyun linki
cc03 :

Arkadaşlar, zaman zaman "şu veya bu şekilde nickim çalındı" şeklinde, hatta bir kısmı ChatCity nin güvenliğini sorgulayan emailler alıyoruz. Bir kaç defa da CC-Forumda buna benzer konulara şahit oldum...

Şimdi bu güvenlik konusunu netleştirmek istiyorum... Dileğim bundan böyle kimsenin aklında bir soru işareti kalmasın ve daha önemlisi hiç kimse bundan böyle CC nin güvenliğini sorgulamasın...

ChatCity de Parolalar %100 güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir ve kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilmesi mümkün değildir...

Buna karşılık CC kullanıcılarının da, nicklerinin başkalarının eline geçmemesi için bazı sorumlulukları bulunmaktadır... Malesef nicklerinin çalındığını iddia eden kişiler, kendi güvenliklerini sağlamak için üzerlerine düşen çok basit yükümlükleri yerine getirmiyorlar...

CC de hiç kimse bir başkasının parolasını çalamaz. yeter ki

1. "123456", "135135", "asdfg", "qwerty", "1q2w3e" gibi veya "fenerbahce", "3subat1982" (kişinin doğumgünü) gibi  tahmini çok kolay parolalar kullanmayınız. Özellikle, kullanıcı ismiyle aynı parolayı kullanarak, "gel de parolamı çal" demeyiniz.  (Not: Sitemizde şifrem çalındı diye şikayette bulunan kullanıcılarımızın %90 ının şifresinin "123456" olduğunu biliyor musunuz ?   )

2. Sitemizde kullandığınız parolanızı, internette güvenliği % 100 olmayan birtakım başka sitelerde kullanmayınız... Asla başka bir sitede kullandığınız şifreleri de ChatCity Parolası olarak kullanmayınız...

3. Kendi iradenizle bir takım kurumlara, internet sitelerine veya kişilere parolanızı vermeyiniz veya ağzınızdan kaçırmayınız... (ChatCity ortamında dahi hiç kimsenin (ajan dahi olsa) bir başka kimseye parolasını sorma yetkisi yoktur...)

4. Yukarıdaki maddede geçmesine rağmen ısrarla vurgulamak için ayrı bir madde olarak tekrar belirtiyorum: Kendi iradenizle "Al benim nick imi bir süre sen kullan" şeklinde tamamen kendi isteğinizle parolanızı başka bir kişiye vermeyiniz...

Kullanıcılarımızdan bir kısmının eposta adreslerindeki güvenlik  açıkları sebebiyle "parolamı epostama gönder" özelliğini de bir iki ay önce askıya aldık. bunu da hatırlatmak istiyorum...

Takdir edersiniz ki kişilerin parolalarını tüm uyarılarımıza rağmen basit seçmeleri veya koruyamamaları bizim sorumluluğumuzda değil ve bu konuda defalarca uyarılarda bulunduğumuzu hatırlatmak istiyorum..

Peki, şifrelerini çaldıran kullanıcılarımızın suçu çok da çalanların hiç mi suçu yok???  Elbette parolaların değiştirildiği IP adreslerinden giren tüm nickleri sabıkalı olarak görüyoruz ve bu nickleri süresiz olarak sitemizden uzaklaştırıyoruz... Bunu da bir uyarı olarak belirtmiş olayım...

Tüm ChatCity kullanıcılarını yukarıdaki hususlarda gerekli önlemleri almaya ve daha dikkatli olmaya davet ediyorum...

Saygılarımla, CC03

chatcity giren vipli vipsiz vipplusla vipplussız bütün nicklermizin şifrelerini siz biliyormusunuz?Tabikii  biliyorsunuz.Demekki gizlilik esas degil chatcity de...

aslasla

aslasla resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Kas.2010 Pzr 07:21:36sohbet oyun linki

hayır bilemezler onu sadece root bilir...hatta o da bilmez..günümüzde en basitce hazırlanmış database dahi şifreleri hash edilmiş halde saklar...örneğin md5 hash ile saklanır herşey..senin 123456 olan şifren, 3495845830584930583983290 gibi bir sayı olarak tutulur database içinde...hı bu tür şifreler decrypt edilemez mi,edilir..ama normal bir insan senin o uyduruk şifren için neden uğraşsın.bu ortalama bir cpu`ya sahip bir bilgisayarla bile aylar alabilir.bu kadar uğraşmaktansa tlf açıp sorsalar şifreni hemen verirsin..sende o potansiyeli gördüm ben.cc03 şifreni istese heyecanlanıp ruhunu bile teslim edersin.

ajanlarda bu yetki de yoktur.teknik altyapıya bakan insanlar en fazla şifre değiştirebilir.bu da profesyonel bir şirketin hukuki durumlar haricinde yapmayacağı birşey..şimdi tüm bunları bilmeden "aa cc`de şifremizi herkes biliyor ne kadar güvensiz" paranoyası yapmak abesle iştigal..ama kadınların olayı bu zaten..bilmedikleri şeyler hakkında yorum yaparlar sürekli...huyları budur.

bu tip kadınlara telefon açıp, hanfendi ben bankadan arıyorum kredi kartınızın şifresini söyler misinz derseniz hemen verirler ve sonra ağlarlar...hayatta yumurtalı ıspanaktan sonra en nefret ettiğim şey bilip bilmeden konuşan kadınlardır.

Neupsious

Neupsious resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2011 Çar 11:19:59sohbet oyun linki

Öncelikle selamlar nick deşikliği talebinde bulunucaktım böyle birşey mümkünmüdür şu anki kullandığım rumuz "Neupsious" yeni nick olmasını istediğim rumuz "tameRiStaN" böyle birşey mümkünse yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar kolay gelsin özel mesaj atarsanız minnettar kalırım...

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2011 Çar 15:53:02sohbet oyun linki
·Neupsious· :

Öncelikle selamlar nick deşikliği talebinde bulunucaktım böyle birşey mümkünmüdür şu anki kullandığım rumuz "Neupsious" yeni nick olmasını istediğim rumuz "tameRiStaN" böyle birşey mümkünse yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar kolay gelsin özel mesaj atarsanız minnettar kalırım...

"tameRiStaN" nickini "Neupsious"u aldığın şekilde almayı denemeni tavsiye ederim.

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2011 Çar 17:09:10sohbet oyun linki
[QUOTE=·Neupsious·]

Elbette mümkün sana  yardımcı olurum bence şu nicki almalısın "salakistan" nicki  sana daha çok yakışıcaktır

CC sohbet icin buraya
 <<1...89101112131415161718 19>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir