ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 20:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Fıkralar
forum sohbet oyun basliklari
   DUA EDEN PAPAĞANLAR
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Muckun

Muckun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2009 Cum 04:07:55      DUA EDEN PAPAĞANLARsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Rahibenin bir tanesi pazara gider alışveriş yapmaya.Gezerken çok renkli tüylere sahip bir papağanı görür.Papağan ilgisini çekmiştir.papğanı satın almaya karar verir ve alır.

Kiliseye döndüğünde hemen odasına çekilir ve papağanla ilgilenmeye başlar.Bir ara ordan geçmekte oldan Rahip odanın için den rahibenin şen şakrak sesini duyar.Rahibe aman ne şekr şeysin ne tatlısınsesleri hosuna gider ama bir yandan da kimle konuşuyor diyede merak eder. Odadan içeri girer bide ne görsün rengarenk bir papağan ve rahibe onla konuışuyor.Merak eder ve sorar.Nerden çıktı bu papağan?diye.Rahibe Pazarda gezerken gördüm hoşuma gitti aldım der.

Tam o sırada papağan bir den; Off sıkıldım,Bıktım bu hayattan.Erkek istiyorum der.

Rahip ile Rahibe şaşırırlar.Şaşkınlık bitince Rahibe aman ne güzel konuşuyormuş ta der.

Ama rahip,iyide kızım terbiyesiz konuşuyor ama der.Rahibe olsun ben onu eğitirim der,düzelir konuşması.Rahip Kızım der bende de iki tane var papağan,Bu papağanıda onların arasına koyalım.Onların arasında eğitimi daha kolay olur der.Hem bend eki papağanların biri tespih çekiyor biride ıstavroz çıkarıyor der. ve papağanı alıp rahibin evine giderler.

Eve girince rahip papağanları getirir.Gerçektende papağanın biri tespih çekiyor diğeride ıstavroz çıkartıyormuş.sonra yeni papağanında alışması için önce kafesin yanına bırakırlar.

aradan bir kaç dakika sonra yeni papağan;Off bıktım bu hayattan erkek istiyorum diye bağırır.

Tespih çeken papağan ıstavroz çıkaran papağana dönerek derki,Yeter artık dua etmeyi bırak.Tanrı en sonunda dualarımızı kabul etti der.

resim alıntıdır.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir