ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 05:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Chatcity de Kampanya ¢¢
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

YeniNesilAjani

YeniNesilAjani resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2009 Cmt 20:06:12sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Arkadaşım zaten site bize var olmayan bir şeyi satıyor. Mesela 1000 cc ye hem vip hem tip dese... Normalde ayda 100000cc alınıyorsa bu şekilde bir ayda 500000cc alınır. Demek istediğim buydu %25 kampanyadan bahsederken bunu kasdettim.

Noneyim

Noneyim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2009 Per 15:18:48sohbet oyun linki

Bu kadar para ödüyorsunuz kime gidiyor ben onu anlamadım :D

Bende mi böyle bi site açsam sizin gibileri soysam napsam acaba. İyi bir host lazım. Bu script i kullanmak yasal değil. O zaman benzer birşeyi kendim yazmam lazım :\

iSyaN13

iSyaN13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2009 Per 15:30:33sohbet oyun linki
·Noneyim· :

Bu kadar para ödüyorsunuz kime gidiyor ben onu anlamadım :D

Bende mi böyle bi site açsam sizin gibileri soysam napsam acaba. İyi bir host lazım. Bu script i kullanmak yasal değil. O zaman benzer birşeyi kendim yazmam lazım :\

Kolay gelsin..

joey

joey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2009 Cum 10:25:18sohbet oyun linki

Kampanya diyorsun fikirlerinde doğruluk payı var hatta ilavelerde yapılabilir ancak bunları kime söylediğin önemli ?

muhatabın kim o önemli infumum diyorsan onun o kadar sözü geçmez geçseydi belkide daha güzel şeyler olurdu cc03 e diyorsan ondan 1 kuruş ödül alamazsın kampanya oluş sebebi ise yaz tatili girdi kazanç düştü ondan başka birşey değil.

Hadi ben burdan başka konuya zıplayım zihniyetle ilgili fikriniz olsun diye. Gerçi bu yazı hemen silinir hurremin en iyi  yaptığı şey sisteme zarar veren konuşmayı ataturk yapsa yalancıdır der siler doğrumu eğrimi düşünmez bile.

Sorum şu acaba köpek tipi , danseden kız tipi yada kedi tipi 245 tane var başkası yokmu ? yani hepsi belli sayıdamı ? userler alınca tükenme riskimi var ?

Tabiki o risk yok dilediğin kadar tip var hal böyle ise alttaki kişi sayısı  12 dir neden site yönetimi infumum yada cc03 gece gündüz bu site için emek veren anne babalarına gelmiş geçmişlerine küfür yiyen günde benim işime ayırdığım zamandan daha fazlasını burda bu çürük insan ziyanlarınla boğuşmaya ayıran kişilere bile tipi para ile satar ( goldlar yarı para verir daha az üzülsünler :D ). Burda amaç nedir sizce ? amaç ne yaparsan yap ama parayı verdir.  Şimdi ajanların hakkını korudum diyede olsa hurrem bu yazıyı silecek neden dersen cc03 ün çıkarlarına ters düşüyor :)

Zavallı yurdum insanı kendi parası ile bu işe yaramaz sistemin ve insanların içinde kendini rezil ediyor. şu alttaki ajanlar ise kendine bir tipi bile çok gören bir sitede hala küfür yemeye devam ediyorlar  acınacak halleri var vallahi acıyorum :)

hadi hurrem çabuk uyan ve sil yazıyı yoksa cc03 kulağını çeker :))

Ajan Piyanist
piyanistchatcity.cc

Ajan Jisell
jisellchatcity.cc

Ajan Zuzuzezezizi
Zuzuzezezizichatcity.cc

Ajan LeCoultre
LeCoultrechatcity.cc

Ajan OZKOOOO
  ozkoooochatcity.cc
Ajan McELRooy
  McELRooychatcity.cc
Ajan xJULIETx
xJULIETxchatcity.cc
Ajan autumn1
  autumn1chatcity.cc
Ajan Crotch
  Crotchchatcity.cc

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2009 Cum 11:00:37sohbet oyun linki
joey :

Kampanya diyorsun fikirlerinde doğruluk payı var hatta ilavelerde yapılabilir ancak bunları kime söylediğin önemli ?

muhatabın kim o önemli infumum diyorsan onun o kadar sözü geçmez geçseydi belkide daha güzel şeyler olurdu cc03 e diyorsan ondan 1 kuruş ödül alamazsın kampanya oluş sebebi ise yaz tatili girdi kazanç düştü ondan başka birşey değil.

Hadi ben burdan başka konuya zıplayım zihniyetle ilgili fikriniz olsun diye. Gerçi bu yazı hemen silinir hurremin en iyi  yaptığı şey sisteme zarar veren konuşmayı ataturk yapsa yalancıdır der siler doğrumu eğrimi düşünmez bile.

Sorum şu acaba köpek tipi , danseden kız tipi yada kedi tipi 245 tane var başkası yokmu ? yani hepsi belli sayıdamı ? userler alınca tükenme riskimi var ?

Tabiki o risk yok dilediğin kadar tip var hal böyle ise alttaki kişi sayısı  12 dir neden site yönetimi infumum yada cc03 gece gündüz bu site için emek veren anne babalarına gelmiş geçmişlerine küfür yiyen günde benim işime ayırdığım zamandan daha fazlasını burda bu çürük insan ziyanlarınla boğuşmaya ayıran kişilere bile tipi para ile satar ( goldlar yarı para verir daha az üzülsünler :D ). Burda amaç nedir sizce ? amaç ne yaparsan yap ama parayı verdir.  Şimdi ajanların hakkını korudum diyede olsa hurrem bu yazıyı silecek neden dersen cc03 ün çıkarlarına ters düşüyor :)

Zavallı yurdum insanı kendi parası ile bu işe yaramaz sistemin ve insanların içinde kendini rezil ediyor. şu alttaki ajanlar ise kendine bir tipi bile çok gören bir sitede hala küfür yemeye devam ediyorlar  acınacak halleri var vallahi acıyorum :)

hadi hurrem çabuk uyan ve sil yazıyı yoksa cc03 kulağını çeker :))

Ajan Piyanist
piyanistchatcity.cc

Ajan Jisell
jisellchatcity.cc

Ajan Zuzuzezezizi
Zuzuzezezizichatcity.cc

Ajan LeCoultre
LeCoultrechatcity.cc

Ajan OZKOOOO
  ozkoooochatcity.cc
Ajan McELRooy
  McELRooychatcity.cc
Ajan xJULIETx
xJULIETxchatcity.cc
Ajan autumn1
  autumn1chatcity.cc
Ajan Crotch
  Crotchchatcity.cc

sanalizasyonfaresi

sanalizasyonfaresi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2009 Cum 11:53:11sohbet oyun linki
·OzmmQ· :
sanalizasyonfaresi :

şöyle oluyor ·OzmmQ· arkadasım: 

-650 cc nin %25 i kaçtır?

-yaklaşık olarak 162,5 gibi bişidir ve bu değeri 650 den çıkardığımızda 487,5 oluyor

-bizde kaç cc var?

-400 cc değilmi?

(afferim bak sen bu hesapları kafadan yapmıştırsın kesin) bunu yaz bir kenara. sonra sende muhteşem zekan ile 87,5 cc yi de bir yerden bulursun sanırım. bide ufuk a %25 i nasıl hesapladığını sorcağına yüksek zekan ile onun ne demek istediğini anlasan....

Aferin,matematiğin gayet iyiymiş dört işlemi çok güzel yapıyorsun,bravo :)

Ama hala sorunlar var maalesef ..

Birincisi benim sorum sana değil öneriyi yapan arkadaşa idi..

İkincisi ince zekan ve güçlü matematiğin ne yazık ki benim sorum için yetersiz kalmış.

Üçüncüsü öneriyi yaparken bu öneriyi kabul edecek olan karşı tarafa bir nevi zarf atmışsınız %25 artacaktır cc kullanımı demişsiniz..Bende bir cc üyesi olarak merak ediyorum bunun nasıl hesaplandığını ve ispat istiyorum nasıl olacak bu?

Dördüncüsü bir olasılık hesabı aslında ama sen bu dört işlem yeteneğin ve ince zekan ile %25 i nasıl bulacaksın onu da merak ettim..

Beşincisi ben hangi muhteşem zekaya sahip olursam olayım 87,5 cc bulmam imkansız..Buna da matematikte olanaksız olay deniliyor,öğren..

Altıncısı benim yüksek zekam O nun ne demek istediğini anlamadı zaten yüksek zekam anlamadığı için böyle bir soru yönelttim.

Yedincisi verdiğin cevap ile fazlasıyla rezil olmuşsun bence sus ;)

Sekizincisi hala meraktayım o ayrı...

vip almak için 750 cc yi nasıl buluyorsun? sana düz mantıkla vip in değerinin 1000 yada 800 cc olması falan lazım sanırım.

Hazır cevab istemeyi boşverde biraz beynini zorla olmuyorsa dağa bahçeye çık beynine oksijen gelsin faydalı olur.

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir