ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

8 Mayıs 2024, Çarşamba 01:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Chatcity de Kampanya ¢¢
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

YeniNesilAjani

YeniNesilAjani resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2009 Per 09:54:51      Chatcity de Kampanya ¢¢sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Aslında Kampanya olayı her insanın aklına gelmiştir. Ama bunun daha önce dile getirilmemesinin sebebi site yönetiminin böyle bir uygulamaya kulak asmayacağını düşünmemdi. Fakat Şu an sitemizde bir kampanya mevcuddur. 2100 ¢¢  ye 3 ay vip üyelik ve bunun yanında P-tipi özel oda verilmektedir. Kampanyalar her iki tarafada yarar sağlıyorsa her zaman tercih edilir.

Örneğin 3 ay vip garantisi olacak user ın aynı zamanda odaya sahip olacak bu sayede site insanlara 3 aylık vip satmış olacak. Bu kampanyadan önce 3 aylık vip alan var mıydı size? Varsa kaç taneydi...

Benim söylemek istediğimde Bu tarz kampanyaların genişletilmesi.. Mesela bir tip alana ikinci tip aldıgında indirim olması gibi. 1000¢¢ lik tip alındıgında diğer alacagı tipe ilk aldıgı tipin %25 miktarı kadar indirim olması. Yani 1000¢¢ lik tip aldıgımızda ikinci alacagımız tipi 250 ¢¢  ucuz a almış olacagız. Böyle bir uygulama ne işe yarar.??

İnsanlar 1000 ¢¢  ye alacagı tipi 750 ¢¢ ye almayı daha mantıklı bulur, o kadar mantıklı bulur ki 2 tipi olsa bile 3. olarak alır. Burda sitenin ne gibi zararı olabilir ki zaten site bize olmayan bir şeyi satıyor. CC kendi para birimleri. İnsanların hesabına 100000¢¢ yüklesene kendilerinden bir maliyet miktarı gitmiyor.

Bu yüzden bu forum mesajini okuduklarında yetkililerin bir düşünmelerini istiyeceğim. Eminim bu uygulamada daha çok kazanç olacaktır. Şöyle düşünürsek

Bir user 2000 ¢¢ alıyor.

Şu anki durumda. 700 vip, Geriye 1300¢¢ si kalıyor ve 900 ¢¢ lik bir tip alıyor. Sonuç olarak 400¢¢ si kalıyor. ve 400¢¢ ye alacagı bir tip ve 400¢¢ yi birdahaki ay kullanırım diye harcamıyor. Ama 400¢¢ ye normalde 650 ¢¢  olan tipi alabilme ihtimali oldugu zaman emin olun ki harcayacaktır. Buda ¢¢  kullanma miktarını %25 artıracaktır.

Okuyan arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum

CCRAMBO

CCRAMBO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2009 Per 10:04:07sohbet oyun linki

ufuk a katılıyorum

yenilikler ve kampnayalar her zaman insanları cezbeder

sahip olma duygusu hepmizide aşırı derecede vardır

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2009 Per 14:56:45sohbet oyun linki
Bencede mantıklı bır yaklaşım, üstelik sürekli vip olan arkdaşlarımız var ve bu kapmoanya onlar içinde iyi olur, yıllardır cc de ücretli üye olarak gezmelerine bir mükafat gerekli bencede.

whampir

whampir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2009 Per 16:12:51sohbet oyun linki

Güzel bir uygulama örneği yanlız bu anlatılan uygulamada yıllardır vip almıyan userler çoğunluğu ön planda. Bu sadece açıkcası bizim işimize yarıcak bir kampanya olur..  ben şuna inanıyorumki 500 cc olarak vip üyeliği satılsa dahi bir artış söz konusu olmuyacaktır. sadece devamlı senelerdir vip olan arkadaşlarımızın faydalanıcağı bir uygulama olur.

whampir

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2009 Per 17:32:27sohbet oyun linki
YeniNesilAjani :

Şu anki durumda. 700 vip, Geriye 1300¢¢ si kalıyor ve 900 ¢¢ lik bir tip alıyor. Sonuç olarak 400¢¢ si kalıyor. ve 400¢¢ ye alacagı bir tip ve 400¢¢ yi birdahaki ay kullanırım diye harcamıyor. Ama 400¢¢ ye normalde 650 ¢¢  olan tipi alabilme ihtimali oldugu zaman emin olun ki harcayacaktır. Buda ¢¢  kullanma miktarını %25 artıracaktır.

%25 i nasıl hesapladığını anlatır mısın?

sanalizasyonfaresi

sanalizasyonfaresi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2009 Per 20:09:16sohbet oyun linki
·OzmmQ· :
YeniNesilAjani :

%25 i nasıl hesapladığını anlatır mısın?

şöyle oluyor ·OzmmQ· arkadasım: 

-650 cc nin %25 i kaçtır?

-yaklaşık olarak 162,5 gibi bişidir ve bu değeri 650 den çıkardığımızda 487,5 oluyor

-bizde kaç cc var?

-400 cc değilmi?

(afferim bak sen bu hesapları kafadan yapmıştırsın kesin) bunu yaz bir kenara. sonra sende muhteşem zekan ile 87,5 cc yi de bir yerden bulursun sanırım. bide ufuk a %25 i nasıl hesapladığını sorcağına yüksek zekan ile onun ne demek istediğini anlasan....

OzmmQ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2009 Cmt 18:37:40sohbet oyun linki
sanalizasyonfaresi :

şöyle oluyor ·OzmmQ· arkadasım: 

-650 cc nin %25 i kaçtır?

-yaklaşık olarak 162,5 gibi bişidir ve bu değeri 650 den çıkardığımızda 487,5 oluyor

-bizde kaç cc var?

-400 cc değilmi?

(afferim bak sen bu hesapları kafadan yapmıştırsın kesin) bunu yaz bir kenara. sonra sende muhteşem zekan ile 87,5 cc yi de bir yerden bulursun sanırım. bide ufuk a %25 i nasıl hesapladığını sorcağına yüksek zekan ile onun ne demek istediğini anlasan....

Aferin,matematiğin gayet iyiymiş dört işlemi çok güzel yapıyorsun,bravo :)

Ama hala sorunlar var maalesef ..

Birincisi benim sorum sana değil öneriyi yapan arkadaşa idi..

İkincisi ince zekan ve güçlü matematiğin ne yazık ki benim sorum için yetersiz kalmış.

Üçüncüsü öneriyi yaparken bu öneriyi kabul edecek olan karşı tarafa bir nevi zarf atmışsınız %25 artacaktır cc kullanımı demişsiniz..Bende bir cc üyesi olarak merak ediyorum bunun nasıl hesaplandığını ve ispat istiyorum nasıl olacak bu?

Dördüncüsü bir olasılık hesabı aslında ama sen bu dört işlem yeteneğin ve ince zekan ile %25 i nasıl bulacaksın onu da merak ettim..

Beşincisi ben hangi muhteşem zekaya sahip olursam olayım 87,5 cc bulmam imkansız..Buna da matematikte olanaksız olay deniliyor,öğren..

Altıncısı benim yüksek zekam O nun ne demek istediğini anlamadı zaten yüksek zekam anlamadığı için böyle bir soru yönelttim.

Yedincisi verdiğin cevap ile fazlasıyla rezil olmuşsun bence sus ;)

Sekizincisi hala meraktayım o ayrı...

YeniNesiIAjani

YeniNesiIAjani resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2009 Cmt 18:42:25sohbet oyun linki
Bu mesajda bile muhalefet olmaya çalışmanız gayet saçma bence

OzmmQ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2009 Cmt 18:44:47sohbet oyun linki

Muhalefet olmak ne demek?

Ben sadece merak eden bir öğrenciyim öyle düşünün.

Neticede böyle bir şey olsa bile benim zerre işime yaramaz.

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2009 Cmt 19:22:18sohbet oyun linki
Hayydaa konu nerden nereye gelmiş.. Evet kampanya çeşitleri çoğalırsa, bundan hem cc çalışanları hem cc userları kazançlı çıkar...
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir