ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 08:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   BenimLe Çıkar mısın?
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

35SaBoTaGe35

35SaBoTaGe35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2009 Cum 03:45:13      BenimLe Çıkar mısın?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bu soruya bir bayanın verebileceği cevaplar ve bu cevapların gerçek anlamları :

1-Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım.
(İstediğin şey mümkün değil. Ama yanımda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eşlik edecek, faturalarımı yatıracak ve tamirat işlerimi yapacak birisine ihtiyacım var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.)

2 - Ama ben seni kardeşim gibi görüyorum.
( Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.)

3- Duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek.
(Senden başka birkaç kişi daha var; ama bir türlü karar veremiyorum.)

4 - Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim.
(Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım. Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim...)

5- Seni yeterince tanımıyorum.
(Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazlığın var mı? Kaç para kazanıyorsun? Bankada paran var mı, vs...)

6- Teklifine sıcak bakıyorum ama şimdi olmaz. Zamana bırakalım...
(Saz heyetinde on sekizinci keman olarak çalmaya devam et. Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunların tadını en dibine kadar çıkarmak istiyorum; diğer taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygılanıyorum. Gözaltı torbalarım ortaya çıktığında kabul edeceğim.)

7- Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beğenmem. Hemen karar vermemi bekleme.
( Ben İngiltere kraliçesinin soyundan geliyorum. Bana layık olmak çok zordur. Superman - Brad Pitt - Prens Rainer - Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum. Güç, karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi birarada olmalı. Kız kurusu olmak pahasına da olsa arayacağım. Eğer bulamazsam can simidim olursun, değil mi kerizciğim?..)

8- Hayatım şu anda karmakarışık, israr etme.. Ben seni ararım.
(Birkaç erkeği aynı anda idare ediyorum. Fazla kurcalama. Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla... )

9- Aşk bana göre değil...
( Kendime güvenim yok. Bir ilişki sürdürmek için çaba harcamaktansa evde televizyon izleyip, pasta-börek yerim. Nasılsa ailem zamanı gelince birisini bulur.)

10- Aynı işyerinde çalıştığım biriyle birlikte olamam.
(Hiç tipim değilsin. Ama ileride yöneticim olursun da burnumdan getirirsin diye açık açık söyleyemiyorum.)

11- Şu sıralar kariyerime konsantreyim.
(Yaptığım iş dışında hiçbir konuda söyleyecek sözüm yok.)

12- Ben nişanlıyım.
(Ne güzel eğleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki. Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte...)

13- Evet, kabul ediyorum...
(Dürüst bir bayan)

14- Hayır, kabul etmiyorum.
(Dürüst bir bayan daha)

lilapausumsun

lilapausumsun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2009 Per 17:51:41sohbet oyun linki
yaptıgın okdr basarılı çalısmadan sonra bunu okumak benı cok kızdırdıbir bayan ancak bkdr aşagılanabilirbu hiç hoş değil.son olarakda hayır kabul etmiyorum diyen bir bayana ısrarla sebep sebep sebep diye başının etini yiyen yapışık erkeklere illa bişi söyleniyo KALBİ KIRILMASIN DİYE YADA HERNE SEBEPDENSE ARTIK.ayrıca hmn teklif kabul edilse onada erkeklerin takıca bi isim olur muhakkak.yani her ne yaparsa yapsın kadın haksız durumda oluyo.erkek ve kadınların ilişkiye bakışını ve kimin daha dürüstü oynadıgını hiç tartışmamak gerekir bence......

funnyangel

funnyangel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2009 Per 18:00:30sohbet oyun linki

Muckun

Muckun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2009 Per 19:06:13sohbet oyun linki

Su Kızlar ve Bayanlar hakkında neden bu kadar ön yargı içindesiniz,Bir bayanın verdiği cevapları altında illa başka anlamlar aramak niye. Haa bak Burda bu soruya bu cevabı verdi,Ama söyle demek istedi... gibi

Ben 40 yasındayım ona göre konusuyorum.4 Kızkardesim ve sürü ile Bayan arkadaşım vardır.Ve hiç biri Böyle zırvalamadılar!!!

Yani istiyorsunuz ki burda sözüm hemcinslerime.İlk teklif edildiğinde kabul ederim desin.Demezse Eyvah Yandı Bayan!!!

Peki Bunları neden Akıl edemiyor Erkek milleti.

1-  Aile terbiyesi musade etmiyordur.

2-Babası ve Ailesinde deki Erkek olanlar Despottur,yada töre der bilmem ne der ;Canını Almıya kalkarsa...ki Ülkemizde töre Cinayetleri malumunuz...

3-Seni Beyenmemiştir.Ama seni Kırmamak için bu sekil demiştir olmaz mı?

4-Adını,Onurunu,Serefini,Evli ise Yuva Haysiyetini...düşünmüştür.

Bu sebebler çoğaltılabilir eğer düşünürseniz sizde hak vereceksiniz.

Ben bu yasıma kadar evinin önünden gecen Erkek eve baktı diye Durduk yere dayak Atan ne babalar,ne abiler ve ne kocalar gördüm bilseniz....

Düşünün Bir kere Diyelim Teklif ettiniz.O anda kabul Etti ya sonra.Ya başına kötü bir durum gelirse ( yukarıdaki nedenlerden dolayı).Hadi Gelmedi Ailesi tarafından,ya toplum nasıl bakıyor Bayanlara peki!!!

Burası Türkiye.Burda Olmaz,Hoş DiğerÜlkelerde de olmaz ya;!Hem Bu Ülke Kadınları doğustan Türk olarak yetiştiriliyor.Hangi Türk Kadını Adını düşünmeden böyle yapmıştır acaba.Bunları Sizler Düşünün,

Erkek Dediğiniz sevebilir amenna ama sevginize ve ilginize karsılık alamadığınız zaman yine sevin aşağılamayın.Kişiliği için sevin saygı duyun,Terbiyesine Saygı duyun.Onurunu Adını koruma cabasına saygı duyun.Asaletine Saygı duyun.

Biliyorum bu yorumuma karsı çıkanlarda olacak.Hatta bana sıfatlar bile ekliyenler olacak.Ama sizlerde Bir Aile Bireyisiniz.Nasıl Kendi Aile onurunu önemsiyorsanız Bayanlarda önemsiyolardır.

Bir Bayan Ne dediyse odur,Dediği kelime yada cümlelerde başka anlam aramayınız.Bu başlığı acan arkadasıma ise sadece şaşırıyorum.Hem kadınları yaratıldıkları şekilde Sevin diyor Dinimiz ve Örflerimiz...

Saygılarımla.

nasibishesin

nasibishesin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2009 Çar 14:33:17sohbet oyun linki
Seven öpülür, öpen sevilir (Bunu bayan olarak yazıyorum ya, kendimden tiksiniyorum).

cheron

cheron resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2009 Çar 21:38:30sohbet oyun linki

35SaBoTaGe35

35SaBoTaGe35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2009 Çar 22:23:12sohbet oyun linki
yorumLar icin tsk arkadaslar

edalim19

edalim19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2009 Per 02:40:03sohbet oyun linki
Angry

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2009 Cmt 18:22:25sohbet oyun linki

1-Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım.
(İstediğin şey mümkün değil. Ama yanımda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eşlik edecek, faturalarımı yatıracak ve tamirat işlerimi yapacak birisine ihtiyacım var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.)

Sabotage desene bu sözü duyduğumuz an o kişiden kaçalım, kişi arkadaş aramıyor resmen köle arıyor  Bide son söze bakarmısınız " bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni " Yok arkadaşım ne şimdi ara nede sonra ara

Rammstein02

Rammstein02 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2009 Pzr 00:58:42sohbet oyun linki
sanırım bu yazı bayanların zoruna gitmiş
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir