ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 06:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Önemli Bilgiler
forum sohbet oyun basliklari
   Beyninizle ilgili bilmeniz gerekenler ...
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

blues80

blues80 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2009 Çar 13:13:29sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

brcskn

brcskn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2009 Cmt 22:59:35sohbet oyun linki
Nöronun türkçesi nedir merak ettim.(Arkadaşın biri demiş ya türkçe kullan diye). Paylaşım için teşekkürler........!

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2009 Cmt 23:20:06sohbet oyun linki

Onu diyen arkadaş kendisi türk biz fransızız

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eyl.2009 Pzr 05:00:48sohbet oyun linki
·brcskn· Nöronun Türkçesi Sinir sisteminin uyarıyı iletmekle görevli anatomik ve işlevsel birimi demektir bunuda bilmessiniz siz anatomik demekde İnsan hayvan ve bitkilerin yapısını ve organlarının birbiriyle olan ilgilerini inceleyen bilim demektir ve loirena sen bu sitede başlık açarsan ben o başlıga yorum yaparım arkadaşım madem eleştirmeleri okumak istemiyorsun veya katlanamıyorsun o zaman başlık açmıcaksın yok ben açarım diyorsan o zaman eleştirilerede açık olucaksın

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2009 Pzt 05:27:05sohbet oyun linki

1.si Ben Fransızım ayrıca istediğim kelimeleri istediğim yerde ve zamanda kullanıırım bunun muhasebesini yapmak sana mı düştü..  ...

2.si ise tek kelime yazmak var iken anlamını 1 cümle halinde yazamam ( sen istiyorsun diye.. ) madem çözüm üretiyorsun tek kelimelik anlamlar bul KAPİŞ  

(bkz) Nöronun Türkçesi Sinir sisteminin uyarıyı iletmekle görevli anatomik ve işlevsel birimi demektir 

Komiksin

Ha bir de senin yaptığın eleştiri değil  ! Eleştirinin git kelime anlamını öğren !  Bana Türkçe dersi vereceğine... Ben  eleştiriye açığım senin yaptğın laf kalabalığı .. Konuşmak için konuşuyorsun `ÇOK KONUŞAN BOŞ KONUŞUR `

(Bkz:  IDIO)

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2009 Çar 09:54:18sohbet oyun linki

https://www.tdk.gov.tr/TR/Default.aspx?F6E10F8892433CFFAAF6AA849816B2EF4376734BED947CDE

Maden fransızsın neden profilinde iran yazıyor sırf tek kelime yazıcam diye neden anlamını bilmedikleri bir kelime kullanıyorsun onuda anlamıyorum başlıgıda açan sensen sen bulacaksın tek kelimelik açıklayıcı bir kelime ve oraya yazıcaksın yazmıcaksan o zaman başlık açmıcaksın bu başlıgı okurken yukarıda verdigim linke tıklıyorsun ve oraya nöronun kelime anlamına bakıyorsun türkdilkurumunun sözlügüdür bak bakalım orda ne yazıyor sizin bu yaptıgınız cehalettir kopyala yapıştırla başlık açılmaz git editörlerden yardım al tamammı ŞEKER KIZ ve bu forumda en çok seni eleştiricem emin ol ve o tdk sözlügüne girincede eleştirininde bir anlamına bak tamammı şeker KAPİŞ Biz kısa ve öz konuşuruz.....

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2009 Pzr 09:09:27sohbet oyun linki

beyinle ilgili yeterince fiziksel bilgi biliyoruz önemli olan düşüncenin nasıl olduğu hadi bakalım açıklasınlar insan nasıl düşünür yani beyinde ne olur
arkadaşlar beynimiz kontrolü fazla elimizde deildir o bir parçanın devamını getirebiilir bir çizgi düşünün

ve bu çizgi bitiyor bu çizgi bittiği anda beyin kendisi geçmişten gelen bilgileriyle bu çizgiyi devam ettiriyor

bizim gördüğümüz çizgi                  geçmiş bilgilere dayanarak beynimizin 
                                                          devam ettirdiği çizgi

denemeniz için size bi sır vermek istiyorum
eğer başaramadığınız bi fiziksel olay varsa onu düşünerek yapın mesela
geri takla atma bunu gözünüzün önünde imajine ederek canlandırırsanız beyinde yeni yol açılacaktır yani bu yol düşüncemizde yaptığımz hareketi beynimize tanıtmak. beynimize bu hareketi tanıtırsak beynimiz bu hareketi tanır ve sizin yapmanızda bi sorun olmaz çünkü geri takla atma anında beynimiz ne yapılacağını biliyor ve bize o hareketleri yaptırıyor  geriye taklanın nasıl yapılacağından haberdar olduğu için  yapamadığınız geri taklayı yapabilirsiniz

ayrıca vücut geliştirmek için kendinizi yormayın :)
ben bizzat denedim ve faydasını gördüm
sadece ağırlık kaldırdığınızı ve şınav barfix v.s yaptığınızı düşünün  siz bunu düşünürken beyninizi aldatmış olursunuz ve beyniniz salgılar göndermeye başlar  eğer kaslı biri olduğunuzu hissederseniz bu daha kolay olucak... beynimizi kullanmak için elimzden geleni yapalım gerçekten mutlu olmamızı
sağlayan tek şey o 

saygılar

NOT: kesinlikle alıntı değildir

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2009 Pzr 10:35:53sohbet oyun linki
Teşekkürler istemi1016... Ek olarak forumda adını duyurmak adına hır gür çıkarma hissiyatı güden zihniyetleri kınıyorum. Karşıdakini ezmek için değil samimi anlamda onu düşündüğünüz için, eksiklerini giderebilmesi için eleştirin. Yıkıcı olmak kolaydır ki bunu hayvanlar da  yapıyor zaten; ama insanlar gibi düşünemediklerinden yapıcı olmak sadece insanlara has bir davranış olduğunu düşünüyorum. Saygılar. Bu arada ellerine sağlık Loreina.
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir