ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 16:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Neden İlk Teklif Eden Biz Erkekler Oluruz ?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

degweet

degweet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ağu.2009 Çar 13:05:45      Neden İlk Teklif Eden Biz Erkekler Oluruz ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

??

Muckun

Muckun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ağu.2009 Çar 18:16:10sohbet oyun linki

Aslında sorunun cevabı basit.biraz düşünürsen,sadece etrafındaki olaylara biraz daha dikkatli bakman geregecek,Bir bayan bir erkeğe bir şekilde teklif ettiğinde,en masum ilgi gösterse bile o kadına toplum ne gibi sıfatlar takacak,Sadece cc odalarındaki muhabbetlere bakarsan görürsün,

Ama bir erkek istediği teklifi yapsa,! ona normal sıfatlar yakıstırılır;Hem erkekler normalde  yuva kurmak veya gelecek ile ilgili bir korku ve endişeleri yoktur,Yani sorunun cevabını sen kendin arastırarak inceleyerek,bulacaksın,Hem bazı toplumlarda kadın onur ve namus sayıldığı için onun yapacağı her davranısı neden se namusun kaybolması sanılır ve cok kadının canı alınmıstır bu sebebten(Çoğu haklı ve sucsuz olsada).Bir Bayan ilk teklifi yaptığında kaybedecek cok seyleri vardır.Ama Erkek ettiğin de kaybedecek hiç bir şeyi yoktur,

Sana bir kac örnek;Ooo o kız tam yollu,kokmuş eski peynir!Ooo bu yolun profesörü,!...vb

Bu benim  düşüncem,Başkaları nasıl düşünür,bu soruya nasıl cevap verir bilemiyecem,ama normalde budur,

degweet

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eyl.2009 Sal 02:48:09sohbet oyun linki

pek bır sey anlamadım :D

CooLizmirArtek

CooLizmirArtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eyl.2009 Sal 12:27:25sohbet oyun linki

Hacı Ben Hiç Teklif Etmedim :) KendiLiğinden Oldu Hep

degweet

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2009 Per 22:39:39sohbet oyun linki
·CooLizmirArtek· :

Hacı Ben Hiç Teklif Etmedim :) KendiLiğinden Oldu Hep

vay anasına

DNZ

DNZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2009 Per 23:27:02sohbet oyun linki
muckun sizi saygıyla selamlıyorum.ben anladım sizi:)

Starsailor

Starsailor resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2009 Pzr 22:56:47sohbet oyun linki
     Yaratılışın doğası gereği, erkek çalışan, kazanan ve evini geçindiren olmuştur, öteden beri. Bunlarla kalmayıp yine yaratılışı gereği fiziksel olarak da kadına göre daha güçlü kuvvetli olduğundan, dünyada yaşanan gelişmelerde insanlık dışı olayların yani kaba kuvvetin zorbalığın v.s. insani gelişmelerden, olaylardan çok daha fazla olması nedeniyle, ister istemez erkek; kadına göre hemen her zaman daha ön planda kalmıştır. Bu durum her ne kadar insanlık tarihinden günümüze ekonomik anlamda törpülenmiş olsa da, tamamen ortadan kalkmamıştır.

Yukarıda yazdığım gelişmeler, hemen her kuşakta bu şekilde devam edip günümüze kadar gelmiştir. Bu sürecin sentezinde de zaten fiziksel olarak güçlü olan erkek olduğunun bilinmesi, ve bu nedenle somut olarak girişimci ruha sahip olanın genellikle erkek oluşu ya da öyle görünmesi, ve bu ve buna benzer nedenlerle, hayatın hemen her alanında erkeğin daima ilk adımı atan olması, teklif meselesinde de "Erkek teklif eder, etmelidir." düşüncesi, kadın ve erkek için kafalarda oluşmuş bir TABUdan başka birşey değildir :)

- Sonuç olarak, tekliflere açığım
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir