ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 13:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   BENİMLE TURKCHE KONUŞMA!!!!!!!!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LALIM

LALIM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2009 Cmt 16:18:39      BENİMLE TURKCHE KONUŞMA!!!!!!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Yıl: 1965
"Karşıma âniden çıkınca ziyâdesiyle şaşakaldım.. Nasıl bir edâ takınacağıma hükûm veremedim, âdetâ vecde geldim. Buna mukâbil az bir müddet sonra kendime gelir gibi oldum, yüzünde beni fevkalâde rahatlatan bir tebessüm vardı.. Üstümü başımı toparladım, kendinden emin bir sesle `akşam-ı şerifleriniz hayrolsun` dedim.."

Yıl: 1975
"Karşıma birdenbire çıkınca çok şaşırdım.. Ne yapacağıma karar veremedim,heyecandan ayaklarım titredi. Ama çok geçmeden kendime gelir gibi oldum,yüzünde beni rahatlatan bir gülümseme vardı.. Üstüme çeki düzen verdim, kendinden emin bir sesle `iyi akşamlar` dedim.."

Yıl: 1985
"Karşıma âniden çıkınca fevkalâde şaşırdım.. Nitekim ne yapacağıma hükûm veremedim, heyecandan ayaklarım titredi. Amma ve lâkin kısa bir süre sonrakendime gelir gibi oldum, nitekim yüzünde beni ferahlatan bir tebessüm vardı.. Üstüme çeki düzen verdim, kendinden emin bir sesle `hayırlı akşamlar` dedim.."

Yıl: 1995
"Karşıma birdenbire çıkınca çok şaşırdım.. Fenâ hâlde kal geldi yâni..Ama bu iş bizi bozar dedim. Baktım o da bana bakıyor, bu iş tamamdır dedim..Manitayı tavlamak için doğruldum, artistik bir sesle `selâm` dedim.."

Yıl: 2006
"Âbi onu karşımda öyle görünce çüş falan oldum yâni.. Oğlum bu iş bizi kasar dedim, fenâ göçeriz dedim, enjoy durumları yâni.. Ama concon muyum ki ben,baktım ki o da bana kesik.. Sarıl oğlum dedim, bu manita senin.. `Hav ar
yu yavrum?`"

Yıl: 2026
"Ven ay vaz si hör, ben çok yâni öyle işte birden.. Off, ay dont nov âbi yaa.. Ama o da bana öyle baktı, if so âşık len bu manita.. `Hay beybi..`"

Türk Edebiyatının en ünlü nesir yazarlarından olan Cemil Meriç diyor ki :
"Kamusa(sözlüğe)uzanan el namusa uzanmıştır"

Dilimiz,kültürümüz büyük bir saldırı altında.Yabancı güçler dilimizi değiştirerek bizleri kültürümüze yabancılaştırmak gayretindeler.Aramızda bir çok genç de maalesef bu oyuna alet olmaktadır.

Artık uyanma vakti gelmedi mi?Yoksa piyon olmaktan son derece memnun musunuz?

Türk Milleti ZEKİDİR!

LALIM

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2009 Cmt 18:13:36sohbet oyun linki
 BRAVO DEMİŞTİM BU YAZIYI GÖRDÜĞÜMDE AMA KİMSE RAHATSIZ DİİL SANIRIM BU KONUDAN...

iSyaN13

iSyaN13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2009 Cmt 18:16:32sohbet oyun linki

Yıl: 2006
"Âbi onu karşımda öyle görünce çüş falan oldum yâni.. Oğlum bu iş bizi kasar dedim, fenâ göçeriz dedim, enjoy durumları yâni.. Ama concon muyum ki ben,baktım ki o da bana kesik.. Sarıl oğlum dedim, bu manita senin.. `Hav ar
yu yavrum?`"

Komik bir o kadar da düşündürücü

Emeğinize sağlık tşk ederim..

funnyangel

funnyangel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2009 Cmt 18:21:55sohbet oyun linki
Güzel Bir  Paylaşım Emeğine Sağlık

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2009 Cmt 18:29:28sohbet oyun linki
LALIM, daha evvelden açılmış bir konuydu ama güncellenmesi açısından bıraktım. Yani anlayacağın bilindik bir konu, o sebeple yorumlanmamış olabilir. Ancak şunu üzülerek ifade etmeliyim ki; Maalesef gün geçtikçe dilimize vurulan darbelerin şiddeti artıyor. Bunu en sıklıkla bu forum üzerinde gençlerin, sevimlilik, şirinlik, ayrı bir imaj sağlamak amaçlı yaptığının da şahidiyim. Maalesef herşey medeniyet denen tek dişi kalmış canavara esir olmamızdan kaynaklanıyor. Bu site içerisinde nice üniversiteli veya mezunu üye barındırdığı halde, eğitim temelimizin en önce başladığı aile içi edinilen konuşma yeteneği,  ne de ilkokuldan başlayan ve devam eden eğitim kurumlarımızın verdiği Türkçe dersleri ve dilbilgisi kuralları uygulanmıyor. Bunun yegane suçlusu; gençlerin sorumsuz ve milli benliğinden bi haber yetişmesi... Ne yazık ki ukalalık hat sınırda olduğu için de suçlarını kabullenip düzeltmek yerine, "sen ne karışıyorsun" şeklinde bir tepki ile de karşılaşmak mümkün.

LALIM

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2009 Cmt 18:39:21sohbet oyun linki
afedersiniz hürrem sultan ben daha evvel bu konunun paylaşıldığını bilmiyordum ama yinede yayımlanmasına müsade ettiğiniz için teşşekkür ederim.saygılarımla...

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2009 Cmt 20:50:39sohbet oyun linki

·LALIM· :
 BRAVO DEMİŞTİM BU YAZIYI GÖRDÜĞÜMDE AMA KİMSE RAHATSIZ DİİL SANIRIM BU KONUDAN...

Bu konunun üzerine yukarıdaki cümlende "DİİL" yerine "DEĞİL" yazsaydın daha anlamlı olurdu

LALIM

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2009 Cmt 20:55:04sohbet oyun linki

evet haklısın arkadaşım beni uyardığın ve yazdıklarıma dikkatini ve zamanını ayırdığın için teşekkür ederim.dikkat edeceğime emin olabilirsin

Dance0fButterfly

Dance0fButterfly resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2009 Cmt 21:52:38sohbet oyun linki

Hepimiz yabancılaşmaya, yozlaşmaya karşıyız; ama bir taraftan da bunun bir parçasıyız. İşte buradan bir örnek: "Club Ramazan CChadırı"

sanalizasyonfaresi

sanalizasyonfaresi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2009 Pzr 01:22:38sohbet oyun linki
Dance0fButterfly :

Hepimiz yabancılaşmaya, yozlaşmaya karşıyız; ama bir taraftan da bunun bir parçasıyız. İşte buradan bir örnek: "Club Ramazan CChadırı"

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir