ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 09:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Tasarım Yarışması £ Site Öneri, Düşünce, Şikayet
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CcPlus

CcPlus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2009 Cmt 22:00:28      Tasarım Yarışması £ Site Öneri, Düşünce, Şikayetsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Selamlar,

Öncelikle şunu ifade etmeliyim. Forumda açtığım konu ile igili anahtar kelimelerle aramalar yaptım ve herhangi bir sonuç bulamadığım için konuyu buraya açtım. Eğer aşağıdaki fikir,öneri ve şikayetler daha önce verildiyse konu silinebilinir.

Tasarım Yarışması

Sohbet odalarında her ne kadar periodik olarak güncellemeler veya yeni eklemeler yapılmasada Chat City oluşturan kullanıcıların yeniliklere karşı inaılmaz bir açlığı var. Forumdaki konulara göz attığımda çoğunluğun yeni tiplerin oluşturulmasında hem fikir olduğunu gördüm. Ve sohbetlerde bazen odalar hakkındada yorumlarda bulunuldu.

Tamam yapılsın yeni oda ve tipler. Madem istiyoruz o halde biz yapalım ! Yeni oda ve karakterler için bir grafik tasarım yarışması yapılsın. Yarışma 2 kategoride olabilir.

1 - Grafik tasarımı çizimleri yapan profesyonel yada amatörler hayallerindeki odayı yaratabilirler. Önemli olan koltuk sayısı kapasite vb konularda belirlenen kurallar çerçevesinde tasarım yapabilirler.

2 - Hayallerinde odayı yazılı olarak hazırlayanlar. Bu üyeler odaları detaylı bir şekilde anlatabilirler. Onların hayallerini grafikerler yada site yönetimi tasarıma dökebilirler.

Sonuç : Tüm bu istekleri talep eden üyeler mutlu olurlar. Artık bu tip isteklerde bulunan üyeleri okumaktan yorgun düşen ve ne yapmalıyız diye düşünen site yöneticileride bir nebze nefes alırlar. Yarışma sonuçları ortalama 30 45 gün süreceği için bu zaman zarfında eklemeler yapılabilir. Ve site yönetimi içinde yeterli zaman kazancı olur. Bunlar sonuçta bir anda uygulamaya geçilecek bir sistem değil.

Web Sitesi

Chat City web sitesinde gözüme çarpan bazı noktalarıda paylaşmak istedim ;

1- Firefox Opera gibi popüler tarayıcıların dışında Exlporer sürümlerinede tam uyumluluk göstererecek şekilde güncellemelerin yapılması.

2- Üye girişi yapıldıktan sonra önceki sayfaya yönlendirme. ( Oturum kapandıktan sonra girmek istediğiniz bir sayfa önce logine ordan anasayfaya gidiyor. Anasayfa yerine girilmek istenen sayfaya yönlenmeli. Yazılım diliniz ne olursa olsun basit bir kod ile bu eklenebilinecek ve önemli bir çözüm olacaktır. Ki dil Asp ise yani dll tanımlama yok ise :) dahada kolay. )

3-Sitede sürekli linklerin yeni sayfada açılması tam bir bela bence :) özellike forumda konuya girerken yeni sayfa olması.

4- Forum düzeni . Ne diyebilirim ki zaten yönetimde moderatör arayışında. Ancak bunu hızlandırmaları gerekir. Forum çok kötü durumda. Ne nerede nereye yazılmış belli değil. Konular iç içe. Başlık içlerinde alakasız metinler, başlıkla ilgili olmayan içerikler vs vs vs.

not : Aslında şimdiye kadar yazdıklarım çok detaylı.Yarışma kuralları düzeni vb konularda fikirlerimde aynı zamanda site hakkında düşüncelerimde var.Bu sebeple Sonu gelmez gibi geliyor bana. Okuyanları çok sıkmamak ve yöneticilerin nasıl bir tepki vereceğini bilmedim için kısa kesiyorum. Gelen yorumlara göre devamıda gelecektir emin olabilirsin.

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2009 Cmt 22:14:03sohbet oyun linki
Düşünüldüğü zaman güzel sonuçlar ortaya çıkaracak bir çalışma olarak görünüyor. Tabiki CC üyelerin içinde mutlaka tasarım konularından anlayan kişiler vardır. Yönetimin şemsiyesi altında böyle bir çalışma yapılırsa hoş görüntü ortaya çıkabilir. Ne diyelim hayırlısı olsun :)

grafikerist

grafikerist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2009 Pzr 02:22:15sohbet oyun linki

plus arkadasım bu sitenin odalardan tiplerden önce küfür huzursuzluk vs. sorunlarını çözmek lazım bence... güzel düşünmüşsün ama burası için extra bişeyler yapmak hiç içimden gelmez açıkcası...

çünkü buraya para akıtan üyelerine hiç bir zaman saygı duymayan bir site içerisinde sohbet ediyoruz..

Eskiler ne demek istediğimi anlamışlardır...

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2009 Sal 01:59:06sohbet oyun linki

Paylaşım için teşekkürler.
Ben bu konuyu farklı başlıkta da dile getirdim.Chatcity yetki verirse neden olmasın seve seve tasarım yapabilirim 

saygı

NothingEIseMatters

NothingEIseMatters resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2009 Pzt 06:51:31sohbet oyun linki
Dostum bu photoshop da saç yapmaya benzemiyo ya  :D ben bu  tarz grafikleri 4 sene önce yaptım :D
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir