ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 20:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Aşk Nedir ?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 00:43:32      Aşk Nedir ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Aşk Nedir?

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 00:51:22sohbet oyun linki

Sesini duyduğunuz anda avuçlarınız terlemeye kalbiniz deli gibi çarpmaya başlıyorsa... Bu aşk değil HOSLANMAK tır.

Ellerinizi ondan çekemiyor sürekli dokunmak sarılmak istiyorsanız..Bu aşk değil ARZULAMAK tır.

Yanınızda bir tek o olduğu için onu istiyorsanız....Bu aşk değil YALNIZLIK tır.

Herkes onunla olmanızı beklediği için onunlaysanız...Bu aşk değil SADAKAT tır.

Size sıcak, yakın davrandığı için onunlaysanız...Bu aşk değil KENDINE GUVENSIZLIK tır.

Üzülmesini istemediğiniz için onunlaysanız...Bu aşk değil ACIMAK tır.

Ona değer verdiğiniz için hatalarını hoş görüyorsanız..Bu aşk değil ARKADASLIK tır.

Bütün gün ondan başka hiçbir şey düşünmediğinizi söylüyorsanız.. Bu aşk değil KOCA BIR YALAN dır.

Onun iyiliği için kendinizden çok şey feda edebiliyorsanız... Bu aşk değil YARDIMSEVERLIK tır.

O üzgünken sizin de kalbiniz acıyorsa...İşte bu AŞK tır.

Tarif edemediğiniz bir çekim yüzünden ondan bir turlu kopamadığınızı düşünüyorsanız.. İşte bu AŞK tır.

O herkese güçlü görünmesine rağmen içindeki zayıflığı  hissedebiliyorsanız.. İşte bu AŞK tır.

Başkalarını da çekici bulmanıza rağmen hiç pişmanlık duymadan onunla kalmaya devam edebiliyorsanız.. İşte bu AŞK tır.

beyazkurt

beyazkurt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 02:28:10sohbet oyun linki
Aşk ın tarifini bi çok kesim ve bi çok aşık kendine göre yorumlamış kimi içinden geçenleri sölemiş kimi içinden geçenleri yazmış kimi ise şarkılara dökmüş..Aşığı aşık anlar diye bi deyim vardır ya adaşım,seni gayet iyi anlıyorum platonik ve/veya karşılıklı,bilgisi dahilinda veya hbrsiz duyulan çekici,sarıp sarmalıyan,vazgeçilmez,gurur taşımaz,göz çeperi artık ondan başkasını göremez.Gariptir aşk kimi zaman en mutlu olduğun anda bile gözlerinin dolmasına sebep,kimi zaman ise en üzüldüğün anda AŞKIM kelimesinin yüreğinde varlığından onur duyduğun yüce güç.Günümüzde kendi yüreğinin sesini unutmuş kardeşlerimizin sölediği bi söz aklıma geliyo hayat bi çay,aşk bi şeker ve bizim gibiler aşkı şekersiz içer .Büyük söz  fakat nekadar engel olabilirsinki? illaki hayatında birine ilgi duyuyo,duyacak,duymuşsundur.Nereye kadar aşk dan kaçabilirsinki yaratılışın sebeplerinden biri sevmek,sevilmek ise? Yapmayın arkadaşlar hangi babayiğit diyebilirki ben hiç aşık olmadım,hangi ilah kabul edilen görüş veya şahıs aşkı yasaklıyabilirki..Aşk güzeldir denklemine bakalım Acı kötüdür,aşk acılarla dolu engebeli bi yoldur.. Ozaman aşk kısmen kötüdür sonucuna varılabilir mi? tabiki hayır..Halkımızın bu huyuna bayılıyorum genelde beklenenin,umulanın dışında hareket ederiz..Düz mantık bize göre değildir,düzmantıkla ilerlemenin yanlış olabileceğini çünkü herkesin o yönde ve o pencerede baktığını biliriz.Konuyu dağıtmadan sölemek istediğim tek bişi daha var;bana göre bizlere bahşedilen gönül,aşk kapısı,yâr penceresi bize ait değil zaten..Doğru kişiye rezerve edilmiş ve bu da alnımıza yazılmış mantıklı bi çerçevede düzenlenmiş bi döngüdür.Elinde sonunda gönül doğru kişiyi bulucaktır..Bulan arkadaşlara bi ömür mutluluklar,bulamayan veya karşılık alamayan gönül dostlarına ise doğruluğundan eminmisiniz sorusuna kendi gönüllerinde cvp vermelerini tavsiye edebilirim..Kaderciliktense Arayışa Dvm(Konu için tşkr ederim adaşım )

XExPrEsSbELaX

XExPrEsSbELaX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2006 Pzr 14:39:11sohbet oyun linki

UnFaitHfuLLx    xxdeespotx   

moodyblue

moodyblue resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2006 Çar 19:49:47sohbet oyun linki
hayatınızın herhangi bir anında asla gelmeğeceğini düşündüğünüz birinin kapınızı çalmasıdır...inanmaktır

Kenwid

Kenwid resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2006 Cum 17:21:28sohbet oyun linki

Ya arkadaş lar ben gerçekten birisine tutuldum sanırım aşık oldum fakat birtürlü cesaret edpte açılamıyorum yardsım çünki konumum çok farlı bilmiyorum çaresizim nasıl yaparım

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir