ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

7 Mayıs 2024, Salı 19:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   ŞEYTANDAN MEKTUP VAR..!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MaTiLdAs81

MaTiLdAs81 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2009 Pzt 03:29:02      ŞEYTANDAN MEKTUP VAR..!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Seni dün günlük islerini yaparken gördüm. Namaz kılmadan, dua etmeden bir günü daha geçirdin. Hatta yemek yerken ve yatarken bile dua etmek için vakit ayırmadın.

Çok nankörsün! Seninle gurur duyuyorum. Benimle olduğun için çok mutlu olduğumu söyleyemem. Hatırlıyor musun? Senelerdir beraberiz ama seni hala sevmiyorum. Doğruyu söylemek gerekirse: Senden Allah`tan nefret ettiğim için nefret ediyorum.
Allah beni cennetten attığı için bende seni kullanıyorum. Seni de Allah’ın bana yaptıklarını ödetene kadar kullanacağım, ondan sonra sende defolup gidebilirsin.

Biliyor musun aptal. Allah seni seviyor, ama sen hayatin boyunca benim yanımdaydın. Bunun içinde seni ödüllendireceğim. Hayatinin berbat olmasını sağlayacağım. Biz ikimiz beraber kaldıkça bu Allah’ı çok üzecek. Zaman senin hayatini kimin yönlendirdiğini O`na gösterecek. Ve bu senin sayende olacak.
Geçirdiğimiz güzel günleri hatırla, insanları nasıl hor görüyorduk, onlara küfür ediyorduk, çılgın partilere gidiyorduk, hırsızlık yapıyorduk, nasıl iki yüzlü davranıyorduk, sigara kullanıyorduk, cami`ye gitmiyorduk, dedikodu yapıyorduk.....

Bunların hepsini kaybetmek istemezsin değil mi?
Hadi gel aptal! Sonsuza dek beraber yanalım! Senin için çok şeyler düşünüyorum.

Bu mektubu sana ne kadar değer verdiğimi söylemek ve hayatinin büyük bir parçasını kullanmama izin verdiğine teşekkür etmek için yazıyorum.
Aptal, bazen sana çok gülüyorum. Öyle salaklıklar yapıyorsun ki, benim bile midemi bulandırıyorsun. Sen böyle devam et. Yeni nesile yalancılığı, aldatmayı, kumarı ve cami yerine diskolara gitmeyi öğret.
Sen bunları onların yanında yap ki onlarda seni örnek alsınlar. Zaman sonra onlarda aynisini yapacaklardır. Çocuklar böyle iste.

Neyse, simdi gitmeliyim ama birkaç saniye sonra tekrar seni görmeye geleceğim. Azıcık aklin olsaydı tövbe etmek için bir yerlere giderdin ve yasayacak olduğun bir kaç seneyi de Allah`la beraber geçirirdin.

Bir kimseyi uyarmak karakterimde yoktur aslında, ama seni tanıyorum. Sen zaten benim yanımdan ayrılmazsın. Senin yasında olan bir insanin hala günah islemeye devam etmesi saçmalık olsada. Sakin beni yanlış anlama, senden hala nefret ediyorum, ve bu böyle devam edecek. Beni gerçekten seviyorsan tabiî ki bu yazıyı kimseyle paylaşmazdın. Ölüm bizi buluşturana kadar.....

Rabbim bizi Şeytanın vesveselerinden hilelerinden uzak tutsun inş. aminn

AlemVarBeyler

AlemVarBeyler resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2009 Pzt 10:44:17sohbet oyun linki
aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

yurtsevercephe

yurtsevercephe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2009 Pzt 11:47:33sohbet oyun linki
:)
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir