ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Mayıs 2024, Pazartesi 12:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   LA İLAHE İLLALLAH DİYEN CENNETTEDİR.....................
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxYakamozKizxx

xxYakamozKizxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2009 Pzr 06:22:16sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Teşekkürler arkadaşım.Ben bunları biryerde okumuştum.Ama olsun tekrar okumuş oldum.Arapçasını çocukluugmdanberi ezbere biliyordumda Türkçesinide ögrenmiş oldum sayende.Allah hepimizin yardımcısı olsun.teşekkürler.
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2009 Pzr 23:42:01sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·xxxGOKERxxx· :

La ilahe illallah Kelime-i Tevhidinin anlamı ‘’Allahtan başka tapılacak kimse yoktur’’     anlamı tamamen yanlıştır

çünkü Allah tapılacak bir varlık diğildir

Kelime-i Tevhidin gerçek manası ,yani La İlahe İllallah  kelimesinin gerçek öz manası  tapılacak varlıklar tapılacak tanrılar vesayre yoktur sadece Allah vardır dır bunun manası , gerçi Allah için vardır bile diyemezsin bundan dahi münezzehtir konuyu anlatmak açısındna böyle yazıyorum. siz Allahı tapılacak bir varlık olarak görüyorsanız bu henüz Allah isminin işaret ettiği manayı tam kavrıyamadığınızdandır Allahın ne olduğu ihlas suresinde yazılıdır düşünebilenler bu şifreyi çözerler  daha kapsamlı açıklama istiyorsanızda forma açtığım konulara göz atabilirsiniz .Allah sonsuz sınırsız tek tir ve herbirimin özünde hissedilmesi zorunlu olandır ,sen ki Allah yanı sıra kafan da bir tanrı oluşturursun yada Allah ismini kafanda tanrı gibi şekillendirir yada Allaha bir mekan çizersin (oysa Allah mekandan münezzehtir diye duymuşundur) yada bu gördüğün varlıkları insanları diğer yaratılmışları vesayre Allahtan ayrı düşünürsün o zaman sen şirk ehlisin  ve bahsettiğiniz Kelime-i Tevhit yerini bulmaz   insanları yanlış bilgilendirmeyin vebali ağır olur Selametle

Aynen doğru diyorsun göker ama ben daha anlaşılır olsun diye öyle yazdım yoksa ben detayına kadar yazardım yinede saol hatayı gösterdigin için

BU ARADA SİZDE SAOLUN ARKADAŞLAR ALLAH HEPİMİZDEN RAZI OLSUN..........

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir