ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 14:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   ajanlık
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

pirlantaefsane

pirlantaefsane resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2009 Çar 12:22:00      ajanlıksohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Sayın Cc Yönetimi;

Ben sizin sohbet sitenizi çok seviyorum.Gayet güzel olmuş ellerinize sağlık.Ben sizin sohbet sitenize uzun zamandır takılıyorum üyelerin içini,dışını ve hemen hemen ne yaptıklarını biliyorum...Eğer bana bu görevi layik görürseniz çok mutlu olurum...

Şimdiden Teşekkürlerimi Sunuyorum...

tricky22

tricky22 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2009 Çar 21:32:04sohbet oyun linki
ajanlık konumuna daha uygun bir insan bilmiyorum ccde herkesi tanımama rağmen....mehmet kadar seviyeli dürüst disiplinli biri bu görevi sonuna kadar hakediyor bence...

sh4q0LL3r4

sh4q0LL3r4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2009 Çar 21:32:28sohbet oyun linki
Böcüüm Tanışalı Kısa Zaman Oldu Ama İyi Bi Arkadaşsın İnşallah Ajan Olursun Biside Görürsün Yani Dimi Ceza Fln Wermiceksen Ol Werceksen Olma...

kuwetmira16

kuwetmira16 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2009 Çar 21:33:46sohbet oyun linki
SONUNA KADAR ARKADAYIZ PIRLANTA YILDIZ SANA YAKISIR UMARIM BIZLERIN VE SENIN ISTEDIGIN OLUR SEFIM HAKEDEN ADAM HAKKINI VERIRI VE EMIN OLKI EN COK HAKEDELERDEN BIRIDE SENSIN UMARIM BU ISTEGIN KABUL OLUR GOREVINIDE EN IY DERECEDE YAPACAGINA INANIYORUM SEFIM SAYGILARIMIZI SUNARIZ BU KONUYU CIDDIYE AL BENCE ... HADİ BAKALIM HAYIRLISI

sh4q0LL3r4

sh4q0LL3r4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2009 Çar 21:34:55sohbet oyun linki
Şaka Bi Yana Ajanlıı En İyi Şekilde Yapıcana İnanıorum İnşallah Hakettiin Gibi Ajan Olursun Cnm

casarat

casarat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2009 Çar 21:50:04sohbet oyun linki

MEHMETİ UZUN ZAMANDIR TANIYORUM ÇOK İYİ Bİ ARKADASIM AYNI ZAMANDA GÜWENİLİR DÜRÜST KARAKTERLİ BENCE AJANLIĞI HAKEDİYO SİZCEDE HAKETSİN LÜTFEN BİZ EMİNİZKİ HAKKIYLA YAPACAKTIR GÖREWİNİ SAYGILARIMLA...

rosem77

rosem77 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2009 Çar 23:46:13sohbet oyun linki
Böcüüm Tanışalı Kısa Zaman Oldu Ama İyi Bi Arkadaşsın İnşallah Ajan Olursun Biside Görürsün Yani Dimi Ceza Fln Wermiceksen Ol Werceksen Olma...                                                     Şaka Bi Yana Ajanlıı En İyi Şekilde Yapıcana İnanıorum İnşallah Hakettiin Gibi Ajan Olursun Canım                                                                  

ByCLumSy

ByCLumSy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2009 Per 01:16:54sohbet oyun linki
Sizler ne saçmalıyorsunuz yine ya...bu şekilde ajanlık görevi verilyecegini bilmiyormusunuz hala?Öyle yok bedavadan önüne gelene foruma başlık açana yıldız rozet felam.Biraz daha iyi okuyun buna benzer açılan başlıklarıda siz  yorumsever sevgili yeni arkadaslarım..

fightclub06

fightclub06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2009 Per 03:21:56sohbet oyun linki

buraya yazarak ajan olunmuyo malesef

tricky22

tricky22 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2009 Per 06:01:34sohbet oyun linki

ya ne kek adamsın byclumsysevgili kek arkadaşım biz adama ajanlık yakışır diyoruz burda..dilekçemizi gönderdik zaten..bak bak sanada bu yakışırsana özel başlıkta açılır yakında...

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir