ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 20:00   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program
forum sohbet oyun basliklari
   Bir Zamanlar Genç Kızların Rüyasıydı...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2009 Pzr 16:37:50      Bir Zamanlar Genç Kızların Rüyasıydı...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ses Dergisi´nin 1973 yılında düzenlediği güzellik yarışmasında kral seçilip Yeşilçam´a adım atan yıllarca genç kızların hayallerini süsleyen yakışıklı jön Mesut Engin (55) artık tanınmayacak halde.
Parasız pulsuz kimsesiz kalan eski Yeşilçam yıldızı İzmir´de otobüs durağında yaşıyor. Engin çevre sakinlerinin verdiği yiyeceklerle karnını doyurup sefil bir hayat yaşıyor.
Kral seçildikten sonra mankenlik ve fotomodellik yapan gerçek adı Mesut Kundak olan Aydın´ın Söke İlçesi doğumlu Mesut Engin bugüne kadar Yeşilçam´ın ünlü artistleri Kadir İnanır Ayhan Işık ve Perihan Savaşla birlikte kamere karşısına geçmişti.
31 filmde başrol oynayan ``Sevmek`` ``Yedi Evlat iki Damat`` ``Tuğrul`` "Özleyiş`` ve ``Yazık Oldu Yarınlara`` adlı fimleri unutulmayan Mesut Engin´in hayatı 1976 yılında geçirdiği trafik kazasıyla değişti karardı. Sağ bileğinin sinirleri kesilen genç aktör hayata küstü ve alkolle tanıştı. 30 yaşında İstanbul´un varlıklı ailelerinden Asiye Gençağaoğlu ile nişanlanıp güzellik salonu işletmeye başlayan Engin sinema dünyasından tek bir destek görmedi kahroldu.
Yakışıklı aktör girdiği bunalımdan kurtuluşu içki şişelerinde aramayı artırınca işini de şöhretini de kaybetti. Kendine yeni bir yaşam kurma mücadelesi veren Engin uzun yıllar alkolden kurtulmaya çalıştı ve 2003´te bağımlılıktan kurtuldu.
Bir zamanlar otellerin kral dairelerinde yatan Mesut Engin şimdi ise İzmir´in Bornova İlçesi´nde Karayolları Bölge Müdürlüğü´nün karşısında bulunan Ağaçlı Yol´da otobüs duraklarında banklarda yatıyor.
Gerçek adını gizleyip kendini Mustafa diye tanıtan Mesut Engin derdini sıkıntısını kimseyle paylaşmıyor. Çevrede esnafın `dede` diye hitap ettiği Engin ikram edilen yemekleri de kabul etmiyor. Bir tek kendisine yardım eden bekçilerden sigara ve çay alıyor. İki yıldır kaldığı otobüs durağında gündüzleri yol boyunca gidip gelen Engin´in zararsız kendi halinde bir insan olduğunu belirten çevre sakinleri ``Çocuklarımızla sohbet ediyor. Hiçbiri onun bu halinden ürkmüyor" dedi.
Kendisine ne zamandır burada yaşadığını soran gazetecilere çelişkili konuşan ve söylenen ünlü artislerin isimlerini hatırlayan Mesut Engin ``Ben ne zaman geldiğimi bilmiyorum. Şöhret güzeldi. Burada da mutluyum. Geceleri çok soğuk oluyor. Otobüs durağı benim evim herşeyim. Siz film mi çekmeye geldiniz? Para verirseniz ben de filmde oynarım`` dedi. Engin´in birbirinden kopuk ve tutarsız cümleleri dikkat çekti.

Bir zamanlar genç kızların rüyasıydı...

35SaB0TaGe35

35SaB0TaGe35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2009 Pzr 17:17:47sohbet oyun linki
İzmir bornova Agaçlı Yolda yasıyor

fightclub06

fightclub06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2009 Sal 04:13:45sohbet oyun linki
ne oldum deil ne olcam demeli her zman

melankoliqLife

melankoliqLife resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2009 Sal 05:14:18sohbet oyun linki

fatihe katılıyorum genelde böle oluo bi zman popüler olan yıldızlar tutunamadığı zman kuru yaprak gibi sürüklenio hayat rüzgarında...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir