ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 20:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Siz Bu Resimde Neler Görüyorsunuz?Felsefeciler Buyrun
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Muckun

Muckun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2009 Çar 11:00:46      Siz Bu Resimde Neler Görüyorsunuz?Felsefeciler Buyrunsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Nedendir anlayamadım, bu resmi ilk gördüğümde bir nevi dondum
kaldım, baktım, baktım, baktım,resimde az şey vardı
ama ben çok şey gördüm, Ya Siz?

İlk baktığımda yüzümde tebessüm oluşturdu bu resim,iki tonton,iki güzel yüz,iki tatlı yaşlı insan,atamız diyeceğimiz insanlar,saygı ve sevgiyi hakeden iki güzel insan gördüm.

Sonra o tebessümüm,buruk bir tebessüme dönüştü,düşündüm,işte geride coğu gitmiş bir hayat,bir mahsunluk,bir hüzün gördüm.Cok temiz,hürmet edip elleri öpülesi cok güzel iki insan gördüm,yasanmıslığın ve yıların verdiği bir yorgunluk,belkide hayata doymusluk var bu resimde biraz.

Evlerindeki fakirlik,fakat  yüreklerindeki zenginlik ile gecmiş bir hayat,kuzine sobanın ve huzurun verdiği sıcak ve sade bir ev,geride bıraktıklarımız,yitip gidenlerimiz.Belkide az esya,az yemek,tükenen herseyin aslında bos olduğu bir hayat,

Huzurun,saygının,sevginin olduğu hos bir seda olsun hayatlarımız.

EuDaiMoNia

EuDaiMoNia resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2009 Per 03:10:13sohbet oyun linki

Aslında başlığın açılmasına sebep veren bu resmin daha çok estetik yargılarla ve sanatsal bakış açısıyla alakası olduğunu düşünüyorum.Başlığı açan kişinin de resmin altındaki açıklamalara göz atacak olursak,ortaya çıkan yargıların - yahut beğeninin- şahsın ruh durumuyla, hayata bakış açısıyla, estetik beğenileriyle ortaya çıktığını fark ederiz.(Ve bu durum her, resme bakan kişi için aynıdır.)

Felsefenin sanata bakışı, yani Estetik; bunlardan daha başka bir şeydir.Öncelikle tikel materyallerden yola çıkılmaz.Sanatın ne olduğu, nasıl olması gerektiği, etik ve estetik arası bağıntılar...gibi konuları ele alır.Eğer ki resimle ilgili otorite görüşü bildirilecekse de, sanırım bu fotoğraf sanatçılarının işidir.

Fakat anladığım kadarıyla,burada bahsedilen felsefe, gündelik dildeki kullanımıyla olmuş.Hani derler ya, herkesin bir hayat felsefesi olmalı, işte onun gibi.(Kastedilen de şahsına münhasır bir bakış açısı olsa gerek.)

Şahsi fikrimce,güzel bir fotoğraf.Samimiyetin karelenmiş hali gibi.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2009 Per 09:13:22sohbet oyun linki

İste boyle olunca kiziyorum ve boyle guzel bir fotograf hakkinda bile yorum yapmak istemiyorum.. Yaptiginiz bu cirkinlik fotografin onune geciyor.. Boyle paylasacaksan paylasma bizimle ! Bu fotografa bakip iki-uc cumle yazamiyorsan..  buraya yorum kopyalama ! yazma birak yazabilenler yazsin yorumlarini.. ve paylastigin bu fotograf icin tesekkur etsinler.. Yada yorum dahil herseyi kopyaliyorsan altina yaz benim yorumum degildir  alintidir diye..  Nedir her sitede noktasina virgulune ayni yorum dolasiyor..

yukarida resmin altina yazdigin yorum un aynisini noktasina virgulune kadar iki sitede yazilmis..

Konunun paylasim tarihi 05 Kasim 2009  https://benve-phonix.blogspot.com/    

Konunun paylasim tarihi 10 Kasim 2009 https://blog.haberturk.com/leon75/yaziD.asp?yID=184308&kID=48 

Gercekten bu yorum kime ait ?

Haberturk sitesinde ki Muhasebeci bayana mi ?   Phonix sitesinde ki 43 yasinda ki amcaya mi ?

Not : Muckun`un vip`i yok.. Sanirim baslik acma yetkisi verilmis..  bir muddet forumda baslik acma yetkisinin alinmasini istiyorum..

tarkancas

tarkancas resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2009 Per 10:08:59sohbet oyun linki

biri bir konu acmıs,biride konu acanı karalama peşinde,bide üşenmemiş linkleri getirmiş, aklı sıra küçük düşürecek,ama düşürecem derken kendide düşüyor,paylaşmıyacam demşisin gurcu ama yorum yazarak konuyu populer ettiğinin farkında bile değilsin,

baslık açanın vip olmadığı halde konu acma yetkisi verilmiş diyorsun,Neden ona verilmişste sana verilmemiş bir düşün istersen Demek sitenin sahipleri onu uygun  görmüşler,ee seni ne geriyor peki

alan razı satan razı, ,Hala baslıkta dikkat cekici unsuru görememişsin,bir kac kişi baslıkla eğlensin diye acılmıs,paylaşım amaclı değil     

esmerbelayim

esmerbelayim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2009 Per 10:13:49sohbet oyun linki

Rahmetli Dedem ile Babaannemi gördüm resimde,o huzurlu köy evimizi gördüm,

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2009 Per 10:57:05sohbet oyun linki
·tarkancas· :

biri bir konu acmıs,biride konu acanı karalama peşinde,bide üşenmemiş linkleri getirmiş, aklı sıra küçük düşürecek,ama düşürecem derken kendide düşüyor,paylaşmıyacam demşisin gurcu ama yorum yazarak konuyu populer ettiğinin farkında bile değilsin,

baslık açanın vip olmadığı halde konu acma yetkisi verilmiş diyorsun,Neden ona verilmişste sana verilmemiş bir düşün istersen Demek sitenin sahipleri onu uygun  görmüşler,ee seni ne geriyor peki

alan razı satan razı, ,Hala baslıkta dikkat cekici unsuru görememişsin,bir kac kişi baslıkla eğlensin diye acılmıs,paylaşım amaclı değil     

tabi haklisin bazi seyler oyle bir hal almis ki.. yorumun icerigi sizin icin onemli degil.. Kufurde edilse hakaretde edilse sizin icin basliginiza yazilan yorum sayisi onemli.. Yani senin dilinle popularite.. kisacasi sacma bir forum anlayisiniz var.. 

Bir kisi konu paylasir.. yorumlar hosuna gitmezse farkli bir nickle gelir hatasini hakli gibi gosterip.. Konuya elestiri yapanlarin sahsina elestiri yapar..  mesaj gecmisinde ki dogum gunu kutlamalari o kadar benzerlik icerir ki.. cok cocuksu pembeli mavili ayili sindy bebekli..

Ayrica forumda benim icin forum yetkisi verilmesine gerek yok. .Zaten VIP uyeyim.. Ben bu yetkiye sahibim ! ama kapali gozlerle bir amac ugruna yazdigin icin bunu bile farkedemeyecek kadar korsun..

forum uyesi olarak KOPYACI ZIHNIYETE karsiyim, baska insanlarin fikirlerini dusunceleri kendi dusunceleriymis gibi yazip asil yaziyi yazan kisinin emegine saygi gostermeyen ve kendini oldugundan farkli gosterme cabasinda olan insanlardanda nefret ederim..

Bir forum sitesinde "Alan/Satan razi ticareti " diyerek.. Site sahibi buna izin veriyor mantigi ile kimsenin bu sitede sacma sapan davranislarda bulunmasina ben goz yumamam.. iyi veya kotu konu hakkinda ne dusunuyorsam bu zamana kadar nasil yazdiysam.. Bundan sonrada vakit buldukca yazmaya devam edecegim..

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2009 Per 11:15:34sohbet oyun linki
·Muckun· Emeğine sağlık değerli insan sevgili arkadaşım güzel bir paylaşımdı çok teşekkür ederim

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2009 Per 16:18:56sohbet oyun linki

manolya41 :
·Muckun· Emeğine sağlık değerli insan sevgili arkadaşım güzel bir paylaşımdı çok teşekkür ederim

Allah iyiliğinizi versin emi! Şıracının şahidi bozacı! Manolya ortada emek filan yok kuzum. Tıpkı senin yaptığın gibi aşırmacılık var. Ayrıca bu yaptığına tebrik de denmez ya neyse.

"Şer İttifakı" ne demek bilir misin sen? :)

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2009 Per 16:28:04sohbet oyun linki
[Resim: 4749kadir5ef6oigu4lw3wp5.jpg]

Xduufy

Xduufy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2009 Per 16:39:30sohbet oyun linki
GRAPHİST ELİNE SAĞLIK BENİM BİŞİ DEMEME GEREK KALMAMIŞ ŞIRACI BOZACI İKİSİ KARIŞINCA MİDE KALDIRMIYOR...?
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir