ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 15:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   İnsan beyni...
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2009 Pzt 19:45:59sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

insan beyni diyeyazı görürsem bişeyler katmadan geçeme
arkadaşlar beynimizin nası bişey olduğunu hepimiz illaki biliriz kuranda belirtildiği gibi insanlar evrenin en değerli varlıklarıdır bu sebeple beynimizdeki fırtınalardan hiçbirimizin baheri yoktur.halbuki öyle kuantsal bi kıl döngü üzerinde titrediğini bilmenizi isterdim.

Ne kadar sınırlar var desek te beynimiz için bi sınır yoktur araştırmalarıma göre, o olguları toplar hipotezleri yok eder ve sonuca doğru habersizce bizi sürükler bunuda kuantum sıçraması denilen bi oluşumla açıklarız yani biz shakira yada beyonceyle yemeğe çıkmayı imkansız görürüz imkansız gördüğümüz için evrene imkansızlık sinyali göndeririz bu nedenle o bize dönerken olumsuz etkiyle döner 
sinyaller  nedir
ARKADAŞLAR BEN İSTEMİ1016 OLARAK KONUNUN ÜSTÜNDE YETERİNCE DURDUM VE ARAŞTIRDIM...
          Kuantum suçramasıyla geleceğimizi oluştururuz yani  Bu dünkü düşüncelerimiz bu günü oluşturdu ve bu günkü düşüncelerimiz yarını oluşturucak
KUANTUM SIÇRAMASI NEDİR
         Arkadaşlar atomların bir çekirdeği var ve etrafında da orbital dediğimiz enerjiler var bu orbitallerde elektronlar bulunuyor.Dışarıdan yüksek bir fotom (fotom: duygu yoğunluğu içeren bir düşünce) la uyarılan bir atomun elektronlarının iki üst atoma sıçramasıdır kuantum sıçraması.Sıçrayan bu elektronlar en başa yani şöyle söölim ilk big bang halinde olan bölgedeki kararlı hal sistemine göre aynı atoma geri dönücek ve geri dönerken istekleri düşünceleri kendisiyle getirecektir

Eğer siz korkar yada derin bir endişe hissederseniz vücudunuzdaki bütün atomların elektronları bulunduklaru orbitalden bir üst orbitale sıçrayacak ve geri gelmeye başladıklarına korktuğunuz şeyi oldurtmaya gidicektir bunun için söyleriz zaten korktuğum başıma gelşdi diye

böyle yazarak size pek yardımcı olacağımı sanmıyorum en iyisi siz bi araştırın biliyorum kimse okumicak ama olan biten herşeyin sebebi bu yani kuantum sıçraması Canlı varlık olarak biz kütlesi olan bir enerjiyiz ama bir kaşık kütlesi olan bir enerji değil yani kaşık enerji saçmaz sadece durur ve kütlesi olan enerji kütlelesiz enerjiye etki eder bu da demek oluyorki biz herşeye etki edebiliriz

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2009 Çar 17:26:34sohbet oyun linki
xxYakamozKizxx :

Bır Gecede Üniversite..Nasılmı?

Birinci Kural

Evren biz oldugumuza göre kendimizden emin olmamaz gerekmektedir.Felsefede birçok düşünürler kendilerine özgü düşünce ve yaşam tarzlarını ortaya koymuşlardır.Bende hayatımızı kolaylaştıracak bazı kurallar keşfettim ve uygulaması bedava.Nasılmı?

1 Hayal kurmayınız hayallerinizi gerçekleştiriniz.Mesela çok sevdiginiz birine kendinizden çok emin olarak ona aşık olduğunuzu söyleyin.

2.İşssizmisiniz.korkmayın en sevdiğiniz iş nedir.Önce onu ele alın.Bıkmadan ısrarla telefon numaranızı bırakın.

3.Açmısınız en güzel kebabçının yakınında bir yere oturun ve güzel yemeklerin hayalini kurun.Mutlaka bir melek gelip sizi yemege davet edecektir.

4.Eşinizle kavgamı ettiniz.Sakın yakınlarınızdan birinin yanına gidip dert anlatmayın.Bir cafeye gidip hiç tanımadıgınız birine anlatırsanız daha kolay çözüm elde edersiniz.

5.Sevmediginiz insanlardan asla yardım beklemeyiniz.Kimi en çok seviyorsanız ona gidiniz.

6.Asla dedikodu yapmayınız.duvara anlatınız.Ve asla başka birilerinin kötülügünü istemeyiniz.

7.Kendinize laf söyleyen olursa hemen müdahale ediniz.Asla kavga etmeyiniz sinirsiz şekildeee..izah

8.Başınıza bir kazamı geldi.sakın telaşlanmayın önce çözüm yollarını araştırın.

9.Güneşli ve güzel bir hava işe gitmek zorundasınız.HAYIR güneş sizin için dogmuştur.EKİNİZZZZ...O günün tadını çıkarınız.

10.Patronunuzun sizi haşlayacagı içinizemi dogdu.Cevap vermeden sakince dinleyi,niz sakın kabarmayınız.İşten atılma tehlikenizmi var.Çekinmeyiniz hüngür hüngür aglayınız.

11.Sizi çekemeyenlermi var.Allaha havale ediniz.arada bildiginiz duaları okuyunuz.

12.Spor yapınız ve sevdiginiz şeyleri yapmak için başkalarınızın hayatınızı engellemesine asla müsade etmeyiniz.

13.Uykunuzmu var eşiniz uyutmuyorsa.salona kaçın.istemediginiz hiçbirşeyi yapmak zorunda degilsiniz.

14.Mesela canınız avrupayamı gitmek istedi ama vize para sorunu falan.En yakın konsolosluga giderek kuyruga giriniz ve mutlaka sizi götüren biri olacaktır.Tabiiki haftada en az iki defa kuyruk denemeniz olmalı.

Evet bu kurallar benim benim kurallarım (YAKAMOZ KURALLARI) şu anda üniversite mezunusunuz.KUTLARIM.

öncelikle şunu söölimki sadece hayal kurmakla olmaz.imkansıızın olmadığını ve imkansızı imkansız yapan şeyin düşünce olduğunu biliyoruz ve biz ne üzerinde yoğunlaşıp arınırsak saf ve temiz sevgiye varırsak o bizim için hayırlı olur

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2009 Çar 22:23:11sohbet oyun linki
·istemi1016· :

insan beyni diyeyazı görürsem bişeyler katmadan geçeme
arkadaşlar beynimizin nası bişey olduğunu hepimiz illaki biliriz kuranda belirtildiği gibi insanlar evrenin en değerli varlıklarıdır bu sebeple beynimizdeki fırtınalardan hiçbirimizin baheri yoktur.halbuki öyle kuantsal bi kıl döngü üzerinde titrediğini bilmenizi isterdim.

Ne kadar sınırlar var desek te beynimiz için bi sınır yoktur araştırmalarıma göre, o olguları toplar hipotezleri yok eder ve sonuca doğru habersizce bizi sürükler bunuda kuantum sıçraması denilen bi oluşumla açıklarız yani biz shakira yada beyonceyle yemeğe çıkmayı imkansız görürüz imkansız gördüğümüz için evrene imkansızlık sinyali göndeririz bu nedenle o bize dönerken olumsuz etkiyle döner 
sinyaller  nedir
ARKADAŞLAR BEN İSTEMİ1016 OLARAK KONUNUN ÜSTÜNDE YETERİNCE DURDUM VE ARAŞTIRDIM...
          Kuantum suçramasıyla geleceğimizi oluştururuz yani  Bu dünkü düşüncelerimiz bu günü oluşturdu ve bu günkü düşüncelerimiz yarını oluşturucak
KUANTUM SIÇRAMASI NEDİR
         Arkadaşlar atomların bir çekirdeği var ve etrafında da orbital dediğimiz enerjiler var bu orbitallerde elektronlar bulunuyor.Dışarıdan yüksek bir fotom (fotom: duygu yoğunluğu içeren bir düşünce) la uyarılan bir atomun elektronlarının iki üst atoma sıçramasıdır kuantum sıçraması.Sıçrayan bu elektronlar en başa yani şöyle söölim ilk big bang halinde olan bölgedeki kararlı hal sistemine göre aynı atoma geri dönücek ve geri dönerken istekleri düşünceleri kendisiyle getirecektir

Eğer siz korkar yada derin bir endişe hissederseniz vücudunuzdaki bütün atomların elektronları bulunduklaru orbitalden bir üst orbitale sıçrayacak ve geri gelmeye başladıklarına korktuğunuz şeyi oldurtmaya gidicektir bunun için söyleriz zaten korktuğum başıma gelşdi diye

böyle yazarak size pek yardımcı olacağımı sanmıyorum en iyisi siz bi araştırın biliyorum kimse okumicak ama olan biten herşeyin sebebi bu yani kuantum sıçraması Canlı varlık olarak biz kütlesi olan bir enerjiyiz ama bir kaşık kütlesi olan bir enerji değil yani kaşık enerji saçmaz sadece durur ve kütlesi olan enerji kütlelesiz enerjiye etki eder bu da demek oluyorki biz herşeye etki edebiliriz

Emeğe sağlık

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir